Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

jeana
14. máj 2009

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵
ale stale nemozem uverit... 🙂
Adranka je kraasne meno a ona je tiez urcite... 😵

sicilia
15. máj 2009

No co, nemame nejaku fotecku Adrianky?? Uz sa na nu tesim🙂) chrusticek, by som si hned pochytala 😵 😵

janne6969
17. máj 2009

Juj no ahojte. Ked ma teraz Janka uz ine starosti, tak tu bude pusto ☹
Veru, aj ja som velmi zvedava na malinku Adrianku. Krasne meno jej vybrali 😀

levik
18. máj 2009

ahojte baby, my sme od vcera doma, mame sa uzasne, len je to teda obcas fuska

levik
18. máj 2009

3000 gramov, 49 cm, kontrakcie mi zacali o 13.15, najskor boli po 5 min polminutove, potom po 10 min, potom medzi, o 18. som dobalila veci do porodnice, osprchovala sa a o 19. sme vyrazili na antolsku, tam to o 20. zhodnotili, ze mozno este dnes porodim, ubehlo mi to strasne rychlo, vdaka dychaniu a muzovi, inak vodu pustila az lekarka, klystir bol v pohode, nastrih tiez, citim sa super, az si hovorim ze sa musim viac setrit

baby som pri pocitaci len preto ze hladam ake je bocne futbalove drzanie

dakujeme krasne za vsetky gratulacie 😵

este mozno fotku dam ked stihnem 😵

bezaz
autor
18. máj 2009

jeeej janiii, este raz gratulujeme, adrianka ma krasne miery, velka baba 😵 futbalove kojenie najdes v albume annag, ma tam vselico zaujimave o kojeni 😉 ja som ho moc nepraktizovala, iba ked ma boleli prsia, ze som potrebovala, aby ninka vytiahla to "bocne" mlieko

levik
18. máj 2009

ved preto to pozeram, ze sa mi zda, ze sa mi robia hrcky tam na boku

a zabudla som taku prekvapivu vec napisat, ze som najstastnejsi clovek na svete 😵 ocino samozrejme tiez 😵

jeana
18. máj 2009

levik
este raz blahozelame aj s Jojom 😵
krasne miery 😉

jancia
18. máj 2009

Jani - levik - krasna bambulka!!! Moc moc gratulujem!!! Cmuuuk 😵

janne6969
19. máj 2009

Jejda aka je krasna. Moc sa na teba podoba. Tak si to pekne uzivajte 😀 😀
Super, ze si mala taky porod. Uz sa aj ja zacinam spoliehat na to, ze to bude rychle a vydrzatelne 😀

bezaz
autor
19. máj 2009

jejda adrianka je chutnucka 😵 sak ma byt po kom, ze jo 😀
jani a ty klud a nohy v teple 😉 hlavne prezit stvrtok a potom ta denne cakam na povinnej vychadzke 😵

janne6969
19. máj 2009

Veru Zuzi. Potom uz budem mat casu a casuuuuuu 😀 Az kym neporodim. Ale ked budeme moc prechadzat, tak hadam to aj trochu urychlime, no ne?

bezaz
autor
19. máj 2009

neboj jani, vydurime viktorku 😀

marya
19. máj 2009

Jeej Levik, Adrianka je strasne zlatucka 😵 😵 😵 Normalne si mi narobila chute na druhe, hned by som brala 😅 Este raz gratulujem 😵 😵 A super, ze si mala taky fajn porod 😉 😵

marya
20. máj 2009

Janne, Ty mas tusim zajtra tie statnice, dufam ze sa nemylim, tak som Ti prisla popriat vela stastia, aby sa Ti darilo a aby si to zvladla vsetko lavou zadnou 😉 ale to Ty urcite aj zvladnes, lebo si velka sikovnica a Viktorka Ti bude pomahat 😅 😅

janne6969
20. máj 2009

Dakujem. Veru, zajtra je ten den. Teraz sa uz len ventilujem na nete. Podvecer este zopakujem IS a potom vytiahnem muzicka na dlhokansku prechadzku a na zmrzlinu 😝

jeana
20. máj 2009

janiii drzim palce...
urcite to zvladnes 🙂 resp zvladnete... ved Viki ti pomoze 😵

levik
21. máj 2009

jani aj my drzime silno palce 😉

bezaz
autor
21. máj 2009

caveste, idem nabonzovat, ze nam pribudla pani Ing. do nasich radov 😵 {jedine, ze by bola Mgr. 😀 }

janne6969
21. máj 2009

Ahojte..
Tak napokon predsalen Mgr. 😀 😀 😀 😀 😀

levik
21. máj 2009

gratulujem 😵
takze buduci tyzden sa moze viktorka pomaly pytat na svet? 😵

my sme dnes kupali s mensim placom ako minule 😵

janne6969
22. máj 2009

Presne tak Jani. Buduci tyzden by to uz bolo super 😀
Super, uz si s Adriankou tusim zvykate 😉

bezaz
autor
22. máj 2009

Jai nic si z toho nerob, maloktoremu babatku sa hned paci kupkanie 😉
no jani, tak nohy hore a oddychujeme.. ci uz ides durit viktorku?

janne6969
22. máj 2009

Viki zacnem durit dnes 😀 Idem do tych obchodov a na cvicenie a vecer chcem umyt auto a pokosit travu u nasich. Hadam to vsetko postiham 😀

marya
22. máj 2009

Jani, gratulujem 😵 😵 😵 a som rada aj kvoli sebe 😀 lebo ma to povzbudzuje, ze snad aj ja zvladnem 😅 😀

Levik, nas Petko pri kupani doslova vzdy vrieskal, stacilo len ked som ho zacala vyzliekat a uz chytal pomaly hystericke zachvaty 😀, a upravilo sa to asi az tak pred mesiacom, teraz sa pri kupkani uz dokonca aj usmieva 😅 ale som zistila, ze som asi robila chybu ja, lebo som mu davala vodu ako sa hovori teplu na tych cca 37 C, a to mu bolo asi moc horuce, lebo ked som dala potom vlaznu vodu, hned bol kludny a spokojny...takze teraz kupeme skor v studensej vode ako v teplej, pri teplej hned kvici 😀 😀

janne6969
22. máj 2009

Mary jasne ze zvladnes. Ja teraz rozmylam co budem dalej. Ci si spravim este ten doktorat, alebo skusim tu psychologiu 😅 Neviem si predstavit, ze by som sa uz nikdy nemala nic ucit. Je to divna predstava 😅

marya
22. máj 2009

Jani veru, ja mam podobne zmyslanie, lebo na nasej skole koncim, tam by som za dalsi rok studia musela zaplatit cca 44000 Sk, cize aby som bola Mgr 88000 Sk, a to sa mi zda vela na to, aby som tam stracala nervy s tymi hnupmi...ja si teda planujem porobit statnice z nejakych jazykov, lebo to ma bavi a to mi ide, alebo uctovnicky kurz,...
A psychologia sa da externe ? Lebo to ma tiez bavi 😅 😅

janne6969
23. máj 2009

Psychologia tusim nejde externe. Neviem. Ale mozno nejake ISP? Alebo by som sa aj ja dala na nieco kratsie. Uz mas nejaky kurz vyhliadnuty? Alebo aspon vies kde sa to da spravit?

marya
23. máj 2009

Jani, kurz zatial nemam vyhliadnuty, to by som pockala na ten uctovnicky este par mesiacov kym Petko bude trosku vacsi, ale statnice viem kde sa daju, z FJ som robila pred par rokmi, ale to mi nestaci 😀 prihlasis sa na statnej jazykovej skole, mozes tam chodit aj na jazykove kurzy ked chces, su tam rozne jazyky, alebo mozes externe, to je tak ze prides akurat na skusku, a bud spravis alebo nie, a toto chcem ja, mna jazykove kurzy moc nebavia, ja sa najradsej ucim sama 😅

levik
25. máj 2009

halo halo, dobehla som pozriet ako janne naskocil 38 tt, tak uz to teraz moze hocikedy byt 😵