Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
24. júl 2009

jani super. moja tiez pridava kazdy mesiac kilo. uz z 3,0 ma 5,5 kila
tak ja som tiez dnes kupila cosi pre seba, zimne topanky v bata outlete 😀

levik
24. júl 2009

heh tiez uz sa budi 🙂

janne6969
24. júl 2009

No a teraz nie a nie zaspat. 😖

bezaz
autor
24. júl 2009

jani tak fajn, ze jej to zmizlo 😉
u nas sa tiez zuruje 😝

janne6969
24. júl 2009

Zuzi vecer, ked pride muzo, tak zbehnem k tebe. Prosim priprav tu sumu 😀
Mala napokon zaspala a doteraz spi... Som zvedava dokedy, uz mala byt 20 minut hore 😅

levik
24. júl 2009

aj ja si zbehnem po nejake peniaze 😀

janne6969
25. júl 2009

Prajem pekny vikend vsetkym 😀

marya
25. júl 2009

Ahojte 🙂 Tak konecne mam chvilu free, chlapi isli na prechadzku 😅 😀

Janne, ja fakt nechapem z Tvojej Vikinky, ako krasne Ti spinka, ja som prve tyzdne nestihala ani jest, nas Petko nam daval poriadne zabrat 😅 ...ale musim ho pochvalit, uz niekolko noci za sebou spinka v mojej posteli, ale aspon prespi celu noc, 1-2x sa zobudi na papanie a spinka dalej 😵 😵 a tiez ma postielku prirazenu k mojej posteli, bocnicu dole, ale aj tak potrebuje byt v mojej posteli aby kludne spal 😅

janne6969
25. júl 2009

No ja malu nechcem velmi ucit spat v nasej posteli. Ved ma svoju postielku. A spinka krasne. V noci sa zobudi len raz a potom az rano okolo tej siedmej 😀 Zatial je naozaj poklad. Ale tak spinkala aj ked bola v brusku, takze asi je to pravda, ze tie navyky si udrzi aj po narodeni 😉

marya
26. júl 2009

Janne, ja som tiez nechcela Petka ucit do nasej postele...a vidis ako to dopadlo 😅 😀 ale musim priznat, ze ja ho mam rada pri sebe, rada ho citim, si vychutnavam, ze chce byt pri mne, lebo ten cas rychlo utecie... 🙂 ale dnes pekne spinkal vo svojej postielke pokladik 😵 😵

janne6969
28. júl 2009

Juj baby kde sme sa to prepadli... Az na tretiu stranu. Som par dni u rodicov a hned to tu upada 😀

levik
28. júl 2009

jani a co povedali na vnuca? 😉

janne6969
28. júl 2009

Maminka sa mi o nu pekne stara ked sme tam, tak mam cas aj na seba a na vselijake ine veci 😀
Idem si asi trochu lahnut, lebo mala tusim zaspinkala. Tak kym sa zobudi, trochu podriemem 😉
Inac Adrianka poslucha?

levik
28. júl 2009

joj to mne bolo tak dobre ked sme boli u svokrovcov a aj svagrina tam bola, som sa po 6 tyzdnoch na jeden raz a posediacky naranajkovala a podobne 🙂

adrianka krasne poslucha. uz tiez spinka. a my ideme do dennika babatka polepit fotky a napisat nieco, lebo v sobotu na krst ho chceme mat nachystany

janne6969
28. júl 2009

No my mame problemy s tym krstom. Krstny rodicia mali svadbu v evanjelickom kostole, lebo krstny tato je evanjelik a vraj nemozu preto byt krstnymi rodicmi. Tak zhaname farara, ktory nam to povoli. No hrozne, A hlavne ze kazdy farar nam povie nieco ine. Volali sme aj do Trnavy a tam nam povedali zasa nieco uplne ine. kdo sa ma v tom vyznat?

levik
29. júl 2009

juj to nie je dobre. ale ja sa v tom nevyznam, tak ti neporadim, nekrstime kvoli mne 😅 len si spominam ze jedna kamoska ma pokrstenu dcerku a pritom ani nie su zosobaseni s jej tatom, a kazdy ine vyznanie, takze vybavit sa dnes da cokolvek, mam dojem

bezaz
autor
29. júl 2009

jani a pytali ste sa v samorine? je tu teraz novy kaplan, mozno by ste ho ukecali 😉
aj u nas sa spi, som u nasich, lenze moji rodicia su stale produktivni, takze sa o malu staram sama, maximalne poobede mi ju mama pokocikuje...

levik
29. júl 2009

zuzi ty tie fotky v pase menis castejsie ako ja a to uz je co povedat 😀

bezaz
autor
30. júl 2009

aaale ked mi romanka vzdy nejaku peknu s malou spravi, tak neodolam 😉

janne6969
30. júl 2009

Ahojte.
Zuzi presne ako si vravela. Ten kaplan je super a jediny nasiel cestu ako sa to da spravit. Takze asi ten krst budeme mat tu. Kde ste mali nakoniec ten obed? A kolko ludi vas bolo? A kolko to cele stalo? Robim taky prieskum, nech som pripravena vopred.

bezaz
autor
30. júl 2009

jej jani, tak super, ze sa to da 😉
mali sme to v samarija centre v tej pizzerke, kde chodime na piatky pre matky.. bolo to uplne super, aj ked som sa bala koli cenam, bolo nas 15, resp 16, lebo aj viki mala vlastne jedlo a platili sme 250 eracov aj s riadnym sprepitnym.. majitel sa tam o nas velmi pekne staral, chodil sa stale pytat, ci sme spokojni, mali sme vlastnu tortu, nebol s tym vobec problem

levik
30. júl 2009

zuzi 😵 viki mala vlastne jedlo 😵

bezaz
autor
30. júl 2009

no, nasa neter, inak nic neje, ale objednali jej velku porciu cestovin 😉

janne6969
30. júl 2009

Tak to je fajn. No najprv musime dohodnut nejaky termin. To bude asi najvacsi problem.
Este aj tortu nesmiem zabudnut. No neviem.... Ale hadam to nejako dopadne.

levik
30. júl 2009

aha neter 😀 ja ze si sa pomylila a namiesto ninky napisala viki, chaaapes 😀 😀

jeana
30. júl 2009

ahojte,
prepacte, davnejsie som tu nebola, normalne na vas zabudam 😠
ale polepsim sa...
my troska behame, stale niekde sme...

Jancia, my sme mali "oslavu" na 4 krat 😀
- najskor svokrovci
- moji rodicia
- kamosi
- a este moji surodenci..

nejak sme to mali podelene, tak sme boli troska kreativne s mojou mladsou sestrou a robili sme aj torticky 😎
boli sme aj na konikovskej julovkovej minioslave v sade JK... 😵
ake tipy si mala na mysli?

bezaz
autor
31. júl 2009

jani som si myslela 😉 ale nie, to skor uz teraz viki premenuvam na ninku
jani ako bolo na dofci? sup fotky a referencie 🙂

levik
3. aug 2009

ahojte, tak ako sa mate?
adrianka sa uz obcas otoci z chrbatika na brusko 😵

janne6969
3. aug 2009

Ahojte.
My sme dnes boli v Senci. Super bolo. Mala to skoro cele prespala 🙂
Aj mne sa vcera pretocil na brusko, ale chuda tak sa zlakla, ze spustila obrovsky plac, tak som rychlo doletela, ze co sa deje a ona chuda na brusku 😅
Ideme sa kupkat, tak idem.

levik
3. aug 2009

fiha jani, tak skoro? z chrbatika? 😉