Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
3. aug 2009

Ja som tiez bola prekvapena, ale ona je velmi hyperaktivna, ked je hladna 😀

levik
4. aug 2009

uz som na nu ozaj zvedava 😵

jeana
4. aug 2009

ahojte

janne, tak to je Vikinka veeelmi sikovna 😉
kedy dame stretko?

zuzi, bolo uuzasne.. klasika 😀
uplne full service, prekrasne prostredie, uzasne jedlo, v bazene sme boli skoro stale sami...
idylka 😉
foto su na FB.. potom este doplnim 😉

bezaz
autor
4. aug 2009

jani idem omrknut
inak stolicku uz mame, myslim, ze sme dobre kupili, mala s nami pekne vydrzi, kym my jeme, len aj jej musim nieco strcit do ruky, lebo inak nam berie z taniera 😀
to len nasa bubina je taka kvargla? sa zacala otacat az po pol roku 😅

jeana
4. aug 2009

bez super, som rada ze sa stolicka paci 😉
nasa opica musi mat tiez nieco v rucicke, lebo inak tiez berie z taniera, zhadzuje dekoracie a vsetko navokol..
takze musi mat vzdy nachystany kusok rozka, alebo uhorky 😀

aj Lili sa zacala az neskor otacat.. len neviem teraz kedy presne..
a stvornoznkovat az po 9 mesiaci 😅

levik
4. aug 2009

ja som za stretko, ale mali by marya a jancia navrhnut cas a miesto, nech mozu prist 😉

bez, jeana, ako sa vam osvedcilo to znakovanie?

jeana
4. aug 2009

levik, znakovanie je podla mna super..
len zial ja asi nie som na to povaha.. uplne na to zabudam.. lebo napr znak papat ukazes pri papani..
a akosi si na to spomeniem az potom... 😀
takze z nasho znakovania nie je dokopy nic..
ale Lili ma svoje vlastne sposoby vyjadrovania.. takze celkom ok 😀
len zatial mame troska misung medzi zvieratkami, lebo vsetky skoro robia ako konik (neviem to sem napisat :D)
alebo hav - hav 😀 😀

bezaz
autor
4. aug 2009

jani u nas sa celkom znakuje, aj ked ninka ako kazde dieta si to ponala po svojom.. 😉

marya
4. aug 2009

Ahojte 🙂

Tak to mate veelmi sikovne baby ked uz sa vam otacaju 😅 😵 Nam sa Petko poriadne zacal otacat az v 5 mesiacoch, ale zato uz pekne sedka sam a uz tiez od 4-5 mesiacov stoji na nozickach, staci sa mu chytit mojho prsta a stoji a nie a nie si sadnut 😀

Jooj, rada by som vas konecne videla, aj s detickami, ale ja som stale "obmedzena" na Aupark, kedze behame busom a tam Petko moc dlho v klude nevydrzi...

jeana
4. aug 2009

marya pre nas je aupark super alternativa 😉 kedykolvek 😵

bezaz
autor
5. aug 2009

aj my mozeme do auparku, skoda, ze sa pokazilo pocko, sme mohli kvasit v sade 😅

levik
5. aug 2009

aj my prideme do auparku, aby sme maryu a petka konecne videli 😵

janne6969
5. aug 2009

Tak aj pre mna aupark 🙂 Najlepsie teraz v pondelok.

marya
5. aug 2009

Jej, to by bolo super 😵 😵 My mozme kedykolvek...

bezaz
autor
5. aug 2009

aj my mozme next week, zatial hociktory den okrem piatka 😉

levik
5. aug 2009

aj my mozeme hocikedy 🙂

miavin
5. aug 2009

ahojte - pozerám že pekná téma - ja som tiež chodila na mojusvadbu... tak vás aspoň pozdravím 😀

bezaz
autor
5. aug 2009

vyyybordelne.. tak ja ako klasicky organizer navrhujem supky v pondelok 10.00 v auparku, ak bude pekne vybehneme do sadu 🙂 cinknem este romi, ci moze.. asi aj janke a janke, tie na kona asi moc nechodia resp sem do temy ze 😉
miavin ahojcek 😉

miavin
5. aug 2009

bezaz- júúúj teraz pozerám, že sa tu všetky poznáte a ste z okolia BA, tak sorry, že som sa tu vmotala.papa

bezaz
autor
5. aug 2009

miavin uuplne v pohodke, sme sa spoznali vdaka MS a teraz pokracujeme v stretavani, len rozoberame uz deti a nie saty, vyzdobu, fotografa a pod 😉

levik
5. aug 2009

zuzi super tesime sa veeeeeeeelmi na vas 😵

jeana
5. aug 2009

hello zeny 😉
hadzem do kalendara pondelok 10.00...tesiiiiim 😉

bezaz
autor
7. aug 2009

tak akooo?
janka {jancia} mi pisala, ze akurat buduci tyzden su prec.. romi nenapisala 😅

levik
7. aug 2009

ake ako, ved plati 😉

janne6969
7. aug 2009

Plati. Je len neviem, kedy sa pridam, lebo idem rano ku gynde 😅 Ale dufam, ze to nebude na dlho 😉

bezaz
autor
7. aug 2009

jaaj jani, ja ze pojdeme spolu 😉

levik
7. aug 2009

jani ved to ty si pisala ze najlepsie v pondelok. tak mozeme aj iny den ak bude este lepsi 😉

janne6969
7. aug 2009

Jani prave preto je najlepsi pondelok, lebo aj tak idem do BA. Ale verim ze to do tej desiatej vybavim. A hlavne mam v pondelok auto 😉

levik
7. aug 2009

no tak to poprosime, aby si vybavila 😀

marya
8. aug 2009

Ahojte,

prave mi povedal muz ze mu volali murari, ktorych cakame uz vyse mesiaca, ze nam pridu v pondelok, a ak nestihu tak aj v utorok, robit balkon...a kedze muz nemoze byt s nimi doma prave v pondelok doobeda, tak hadajte kto... 😠
Tak ja uz neviem, uz by som vas vsetky aj s detickami chcela vidiet, tak keby sa dalo presunut to stretko na iny den, bolo by to super, ked nie tak potom zas nabuduce ☹