Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
27. aug 2009

Dobry vecer damy 😀 Zajtra idem na Bratislava in-line. Kdo sa prida?

levik
28. aug 2009

jani akoze korculovat? 😕 inak na kupku bolo fajne 😵

janne6969
28. aug 2009

Jasne, ze korculovat 😉 Uz sa tesim. Aj ked je to zajtra posledny raz, ale skorej mi to nejako casovo nevychadzalo 😅 No aspon uz tam idem s nejakou kondickou. Uz mam nejaky ten kilometer tento rok za sebou, tak sa aspon nestrapnim 😉
Bola si napokon v tom Haine? Ja sa chystam s muzom v utorok. Uvidime, ci sa podari 😅

levik
28. aug 2009

ano tam sme boli. a buduci tyzden ak bude dobre pocasie pojdeme tuto pri dubravke na rosnicku 😵

janne6969
1. sep 2009

Kde sme sa to ocitli? Ze na piatej strane?
Veru uz je tu september. To budu vyrocia. Ako planujete oslavit? Mna to caka ako poslednu, tak by som sa nechala inspirovat 😉

levik
2. sep 2009

este ze hovoris, otocim kalendar 😀
my si urobime pekny vecer, to bude tak vsetko 😉
chcem sa vam postazovat, ako mi padaju vlasy uz mesiac a pol, to je to najhorsie z celeho tehotenstva a porodu 😒

bezaz
autor
3. sep 2009

jej vyrocie.. netusim, ci si vobec spomenieme 😅
jani nic si z toho nerob, mne padaju este doteraz a to dobre brutalne 😝

janne6969
3. sep 2009

Ja som si spomenula len teraz. Pojdeme niekde na veceru a asi to bude vsetko.
Mne pocas tehu nevypadol asi ani jeden vlas. Teraz uz obcas nejaky upadne, ale stale je to lepsie ako pred tehu. Vtedy mi padali celkom dost.

bezaz
autor
3. sep 2009

jani este si kratko po porode, mne zacali padat tak po 3. mesiaci 😝

levik
3. sep 2009

jani bodaj by ti to tak zostalo. lenze pozeram ze viki ma 2 mesiace a 1 tyzden a mne zacali padat presne ako mala adrianka dva a pol. dovtedy o mne do bodky platilo to co si prave napisala 😒

levik
3. sep 2009

ozaj, chceme chodit plavat, dajte nejake tipy prosim 😵

janne6969
3. sep 2009

No uvidime. Snad nas to nepostretne 😅
Idem nakrmit babo a potom von.

jeana
3. sep 2009

ahojte..
nasa oslava? ja s malou u svokrovcov v Dubnici a Jojo s brachom na golfe v Lozorne 😠 😠
a odvtedy co sme prisli domov do BA sme sa este stale nejak nezosumarizovali do normalu a vecera v trojke nehrozi nikde mimo domu, lebo vacsinou 1 veceria a druhy beha s malou.. tazka romantika 😠 🙄

vlasy: oproti tehotenstvu mi zostala asi 1/4 z povodneho objemu 😠 a stale padaju.. cesem ich fakt iba minimalne... radsej....
plavanie: odporucame Alvu v trnavke 😵

marya
3. sep 2009

Ahojte 🙂
No mne vlasy zacali padat asi 3 mesiace po porode, uplne sialene, a prestali tak 5 mesiacov po porode, a teraz mi vypadnu pri umyvani cca 3 vlasy 😅 😅 takze sa to uplne same zlepsilo 😉

Vyrocie...no my sme boli na romantickom obede vo fastfoode 😀 😀 a este som muzikovi spravila kolacik, tak sme v podstate aj oslavili 😅 😀

bezaz
autor
7. sep 2009

aaa uz sme zasa na 3. strane
mile damy, uz sa tolko nevenujte vyrociu a detom 😀
kto sa prida na stretko napr tento stvrtok v avione? potrebujem si pozriet nejake topky, v sobotu ideme na svadbu 😉

levik
7. sep 2009

my tento stvrtok nemozeme, ideme do poradne aj ockovanie bude. ale zuzi tiez ideme v sobotu na svadbu, nejdeme na tu istu? 😕 😀 😀

bezaz
autor
7. sep 2009

nooo jani o 15 v zichyho 😉

levik
7. sep 2009

to je ina, inokedy, inde 😀

jeana
7. sep 2009

zuzi, my by sme vo stvrtok aj mohli... o kolkej planujete?
nam by bodlo co najskor.. 😎

bezaz
autor
7. sep 2009

jani obchody otvaraju o kolkej? tak okolo 9.30 by som tam uz mohli byt 😉

janne6969
8. sep 2009

Ahojte.
Tak my mame vo stvrtok tiez poradnu, takze nic 😉 Mozno nabuduce 🙂

jeana
14. sep 2009

halooo, nejako to padlo :( zuzi, topanky si nakoniec kupila?
a kde ste vsetky inak? 😠 😀 😀

levik
15. sep 2009

tak nasa adrianka bola na svadbe uplne reklamne babatko. take dobrucke a krasne by hned vsetci chceli 😵
no fakt, kde ste vsetky? 😕

janne6969
20. sep 2009

Ahojte. Tusim zapadame prachom 😅
Co inak nove?

levik
21. sep 2009

jani my sme dnes boli prvy raz na cviceni tu u nas v dubravke. dobre bolo, budeme chodit. a vy? inak u nas uz sa vyska o 106, chytaju sa nozky, hra sa s hrackami na brusku.. furt nieco nove, ved to poznas 😀

bezaz
autor
22. sep 2009

caveste
jani topky som nakoniec nbebola kupit, vystacila som si so starymi 😀
ninka bola na svadbe za total hviezdu, kameramanovi aj fotografovi pozovala ako rodena celebrita, zatial ale fotky nemame
u nas prave ninka sleduje hudobny kanal a stisuje zvuk, pripadne vypne zvuk.. a to mame taky ovladac, kde sa da ovladanie telky zrusit uplne, nejako dosla na to, ako sa to da naspat zapnut 😀

levik
22. sep 2009

zuzi ze vystacila so starymi, no ty nie si velka bojovnicka proti krize 😀
dnes su tie deti take sikovne 😉

janne6969
23. sep 2009

No super, Adrianka je sikovnica.Viki tiez uz objavila caro hraciek 🙂 Ale aj tak su najlepsie vlastne rucicky 😅
Zacina sa pretacat, tak ju uz nemozem nechat ani na chvilku bez dozoru, aby mi nespadla zo sedacky. Citame knihy. Teda Viki ma vlastny vyklad, ale zatial ju to velmi bavi, tak sa z toho tesime.
Zuzi ved aj stare posluzili. Aspon neboli pluzgiere 🙂

bezaz
autor
24. sep 2009

jani no z rodicaku toho moc nenabojujem 😉 ale teraz ked robim tych par hodin, snad bude aspon par eurasikov na minanie
baby nemate niekto cislo na mary?

bezaz
autor
24. sep 2009

cickyyy tak scarlet ma uz chalanov vonku, neviem podrobnosti, idem pokukat 😵