Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
8. okt 2009

my mame nove zubky. teda vonku este nie je komplet ziadny, ale z jedneho za nechtik trci a na dalsi je diera v dasienku 🙂 a aj to mame nove, ze sme boli vcera na klbikoch a vsetko je v poriadku, moze sa stavat kolko chce ak by teda chcela, ale este nechce 😀 teraz prave chce velmi buchat po klavesnici 😀

bezaz
autor
9. okt 2009

cafte, tak ja mam nove, ze mi idu vybrat zlcnik, lebo mam zlcnikove strkopiesky.. tyzden po statnici mam termin.. nastastie sa to da laparkou, takze budem len jeden den v nemocke 😅

levik
9. okt 2009

zuzi no potesi 😖 drzime palce s jednym aj druhym

levik
12. okt 2009

no halo 😀
ake mate detske stolicky baby?

bezaz
autor
12. okt 2009

jani no potesi.. sak ja musim mat hadam vsetko 😝
my mame tripp trapp {aj janka zeliska} 😉 ale kupovali sme az ked mala ninka 8 mesiacov, dovtedy aj tak nevedela sam sediet, krmili sme v lehatku

levik
12. okt 2009

fuha, ta vyzera nejako nezvycajne 😕

bezaz
autor
12. okt 2009

ani nie, len je premakana, ze ma nosnost 200kg ci kolko a vlastne by mala dietatu vydrzat az do dospelosti.. samozrejme ako jedalensku stolicku budeme pouzivat, kym nebude ninka dostatocne velka na sedenie na velkej stolicke, ale ku pisaciemu stolu ju urco bude mat dlho.. teda dufam 😀 inak sedela som v nej aj ja, je velmi pohodlna, super je, ze sa v nej nemoze dieta postavit a nedajboze vyskocit a ma podlozene nozicky, teda nevisia jej vo vzduchu
ak by si sa pre nu rozhodla, tu v samorine ich predavaju a viem vybavit dobru cenu 😉 uz kupovali dve baby od nas z novembrovej temy

levik
12. okt 2009

to co znamena, dobru cenu? 😉
a nie je ta stolicka tvrda?

bezaz
autor
12. okt 2009

dobra cena je 198, v tom je stolicka, baby set a vankusik.. zatial som nenasla, ze by inde mali lacnejsie 😉
tvrde nie, maju tam ten sedak, kuk https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... {dufam, ze to pojde}

levik
12. okt 2009

ide to 😉 da sa aj poskladat?

jeana
12. okt 2009

caute... stolicka je najsamsuper 😵 najbezpecnejsia v testoch, dieta sa nemoze prevratit okrem hore uz spominanych vyhod.. nam sa hodi aj ku kuchynskemu stolu... takze bude asi aj pre dalsie generacie 😀 😀
zuzi a to uz co je za cena!!! ty si riadna betarka! keby som vedela skor 😵

jani ako myslis poskladat? kupujes ju poskladanu na sposob ikea a doma postavis 😵
a ma naozaj vankusiky, takze nie je trda pre babo ...

levik
12. okt 2009

jani no poskladat ked pojdeme k babke a dedkovi na tyzden na vianoce..

bezaz
autor
12. okt 2009

jani ze dobra cena 😉
jani druha, no ona sa srobuje takymi nabytkarskymi srobmi, rozlozit a zlozit samozrejme ide.. ale my aj u nasich, aj u svokrovcov mame este stolicky po nas, takze to neriesime 🙂

janne6969
13. okt 2009

Ahojte.
Ja som sa rozhodla pre nasledovnu stolicku :
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
Tiez sa do toho kupuje taka zmensovacia vlozka:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

levik
13. okt 2009
janne6969
13. okt 2009

No ja som sa rozhodla pre drevenu, lebo mojmu muzovi sa paci len taka. A v tej ciernej sa nam bude hodit k stolu a stolickam. Tak u nas uz rozhodnute 🙂

levik
13. okt 2009

u nas naopak, mojmu sa drevena nepaci 😀
no boli sme vonku, vydrzali sme asi 15 minut ten vietor.. neviem, ci poznate dubravku, ked fuka v bratislave, tak tu je z toho vichrica vzdy 😠

janne6969
13. okt 2009

No som zvedava, kolko vydrzime vonku my 😉 Napapame sa a ideme 🙂

jeana
13. okt 2009

levik, tuto presne sme pozerali aj my, ked bola Lili este v brusku... ale ked sme si uvedomili, ze sa nam nikde nehodi, ku stolu sa neda prisunut, a dieta je v nej max do 2 rokov, tak sme to zamietli...
ale zalezi od vas, ake mate poziadavky... 😉

inak prave mame obdobie, ze Lili nemoze byt sama pri stole a jest.. vzdy musi jest aj niekto iny... 😅
cize cez den mi robi sceny a ked pride tatinko tak mu zje aj z jeho porcie 😠 😀

levik
13. okt 2009

my este budeme par tyzdnov premyslat, uvidime, ako to dopadne. ale tato sa nam hodi a aj tak, ked bude mat adrianka dva roky, pomaly by sa do nej mohol stahovat jej bracek alebo sestricka, aspon taky mame plan 😀

sme sa dlho nevideli baby, co bude s tym stretkom?

janne6969
13. okt 2009

Veru. Aj ja planujem stolicku pre Viki len na maximalne 5 rokov. Potom ju uz bude musiet prenechat surodencovi 😉 A tolko istotne vydrzi. Ved ked pojde mala do skoly, tak dostane "skolsku" stolicku 😀
Dnes bolo vonku super. Aj ked fukalo. Sme otestovali novy kocik a bola som nadsena. Taky je lahunky, ze som ho schytila aj s Vikinou a vyniesla az hore bez problemov. A nie preto, ze by som uz mala take obrovske svaly 😀

levik
13. okt 2009

ja som sa pomylila. ked bude mat tri roky, tak bracek alebo sestricka sa nastahuje do stolicky. ale aj tak, zatial vyhrava prima pappa
jani novy kocik? co je so starym?
adrianka je od vikendu v sportovom, ten mi tiez pride nic oproti hlbokemu. akurat ze take nic ide aj riadne odfuknut 😅

jeana
13. okt 2009

fiiiha, vy sa uz takto stahujete do sportovych kocikov? 😎 to uz su velke cice-mice 😉
mne sa darilo Lili udrzat vo vanicke asi do 7-8 mesiaca... lebo vacsinou tam len spavala..

janne6969
13. okt 2009

No mame aj stary, ale zabudla som ho v aute a muzo s nim odisiel do prace. Tak som musela zabehnut novy. Ultralahky sportak, lebo pri vahe mojho dietata sa ten nas stary uz veeeeeeelmi tazko nosi hore. Ale este mesiac to nejako zvladnem, lebo do sportaku je predsalen este malicka 😉 Dnes to bolo len pre tuto prilezitost.

bezaz
autor
14. okt 2009

veru stretko dlho nic nebolo a potrebujem ist do aviooona, lebo aupark ma minule sklamal, nic dokopy nemali
co tak zajtra? klasika o 10? alebo samozrejme prijimam iny navrh, len niekde po vonku sa mi v tejto kose nechce pobehovat 😉

janne6969
14. okt 2009

Dobre ranko. No mne sa nejako nechce, kedze sa tam planujem motkat v sobotu s muzikom 😵 Dlho sme neboli nakupovat, tak sa na to celkom tesim. 😉

bezaz
autor
14. okt 2009

jani nakupovat s petom je uplne na nervy, lebo pokial si nekupuje on nieco, tak ho to super nebavi 🙄

levik
14. okt 2009

jaj lepsie buduci tyzden, my zajtra mame cvicenie, sice az poobede, ale aby sme neboli cely den prec.. a v piatok ideme do avionu s kolegovcami na obed

jeana
14. okt 2009

ahojte..
my mame zase zajtra plavanie.. takze nie ☹
ale volne mavame stredy a piatky.. inak bez vacsej ujmy sme prezili 3 dni so svokrou, tak uz mame klud 😅 😀

bezaz
autor
14. okt 2009

ja stredy ani piatky nemozem, ucim 😅