Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
17. feb 2009

Tak to je supis. Az ti zavidim. Ale v dobrom. Mne uz chyba poriadne cvicenie. Ale tesim sa ze po porode zasa zacnem behavat. Vraj sa da aj v tehotenstve, ale na to som uz riadne mimo kondicku, tak to radsej neriskujem. Mojich 15 minut na stepperi ma zatial aspon udrzuje pri zivote 🙂

bezaz
autor
17. feb 2009

jej sic a kde si to bola? ja tiez potrebujem osobneho trenera.. a cakam, ze janka nastupi na MD, potom bude strazit ninku a ja budem cvicit 😵

janne6969
17. feb 2009

Zuzi, Zuzi... Ja som skor myslela, ze to bude naopak, ale kludne sa mozeme dohodnut, ze sa budeme striedat.

levik
17. feb 2009

no ja som dodnes chodila veselo po schodoch, ale ked mi dalsia zena povedala, ze ci si chcem privolat porod, tak s tym teda prestavam..

janne6969
18. feb 2009

To je vazne nebezpecne? a ako budem chodit domov? No tak to si ma teraz riadne dostala 😕

levik
18. feb 2009

jani budes oddychovat na kazdom poschodi

janne6969
18. feb 2009

Tak dobro. Ale nakup uz neponesiem ziadny. Radsej. 😉 Ako sa inac mas? Chrab este boli? Mna bolel vcera a som si na teba spomenula. Veru, aj som loptu chcela nafukat, len neviem kam som ju odlozila 😅

levik
18. feb 2009

jani nakup jedine ked to bude chlieb a 1 mlieko 🙂
chodim so zababusenymi krizami - nie ze by som predtym nenosila tielko, ale trebars v noci som ich obcas mala hole - a je to teraz lepsie, teda ze ho citim, ale hybat sa mozem
uz si rozmyslala kde budes rodit?

levik
18. feb 2009

jeeej jani vidim v albume ze uz ste boli na 3D, ako bolo? 😉

janne6969
18. feb 2009

Bolo super. Muzo ju prvykrat videl, tak bol mierne mimo. Taky bol podareny. Myslim, ze az tam si uvedomil, ze je skutocna 🙂
Neviem, asi budem rodit na Antolskej. Ale ak sa mi podari stretnut sa so spoluziackou zo zakladky, ktora robi na novorodeneckom na Kramaroch a bude sa mi to pacit viacej, tak mozno aj tam. Ty kde? Skoda, ze niesom o par tyzdnov dopredu, mohli sme to absolvovat spolu 😀

levik
18. feb 2009

ja budem tiez na antolskej. povodne som myslela ze na kramaroch, ale moja lekarka chodi na antolsku a chcem si ju dohodnut.
jani pokojne to mozeme absolvovat aj spolu, ak by teda moje trochu vahalo a tvoja sa trochu ponahlala 😀

janne6969
18. feb 2009

Tak dobre. Ja porodim o 2 tyzdne skorej a ty o 2 tyzdne neskorej. dohodnute 😀 A stretneme sa na Antolskej 😀

levik
18. feb 2009

no neviem ci budem suhlasit s tymi 2 tyzdnami 😀

janne6969
18. feb 2009

Celkom chapem 😀 😀 😀
Tak potom nic. Kedy budes objednavat kocik? Alebo ho uz mas objednany? Ja sa stale neviem dokopat aby som zacala nieco nakupovat. Vidim to tak, ze budem stresovat v deviatom mesiaci 😅

levik
18. feb 2009

kocik je objednany a mozno buduci tyzden pride 😵 v cesku sme objednali concord v akcii
ja som rada ze uz som dost nakupila, okrem kozmetiky a veci pre mna do porodnice vlastne skoro vsetko, teraz ked je taketo pocasie a boli ma chrbat a zle sa mi soferuje, tak by sa mi nechcelo. a posledny mesiac uz nechcem lietat
aj ty sup do toho, ved to je radost 🙂

janne6969
18. feb 2009

Ja viem, ze je to radost. Ale asi vsetko okrem oblecenia kupim na nete. Tak kocik uz je na ceste? super. V akej farbe ste hokupili? Ja tiez asi za mesiac vybehnem do Wien a hadam aj rovno kupim. Kozmetiku som rozmyslala, ci kupim nejaku v leakarni, alebo bude stacit taka z DM, neviem.

levik
18. feb 2009

svetlomodry, ten z minulorocnej kolekcie
kozmetiku som zatial nekonzultovala. mozno nam tu maminy poradia, aka sa im osvedcila 🙂

janne6969
18. feb 2009

No ta kolekcia 2008 je podla mna krajsia. Hned pozrem ten svetlomodry 🙂

levik
18. feb 2009

vlanajsia je krajsia aj lepsia podla mna 🙂
tusim maminy nemaju cas 😕

jeana
19. feb 2009

mamina sa hlasi 😀
co sa tyka kozmetiky pre bambino, tak zo zaciatku vlastne nic a potom je super kozmetika Sebamed 😉
inak v porodnicovom balicku sme dostali mydlo Bupi a to je tiez good, take "starodavne" ale super..
to staci iba obcas dat takemu drobatku 😵

janne6969
20. feb 2009

Porodnicky balicek si dostala v nemocnici? a to kazda nemocnica dava? Alebo sa to niekde kupuje? som nejako mimo obraz 😅

jancia
20. feb 2009

Jani dostanes to v porodnici, niekde to dava uz gynekolog... podla toho kam chodis
a kde sa chystas rodit?
A levik sa kde chysta?

bezaz
autor
20. feb 2009

jani od nasej mrachty dostanes tak maximalne ucet 😅 to je prenatal box.. potom v porodke dostanes dalsi, zlozenie sa odlisuje od nemocky a toho, kto im to dodava.. my sme v nom napr mali sudokrem, takze som do porodky nebrala rybilku
kozmetiku pouzivame johnsons olivovy, mala ma v pohode pokozku, ale baby doporucuju aj oilatum, moze ti ho predpisat aj pediatricka, da sa kupit aj bez predpisu...

levik
20. feb 2009

jancia na antolskej.
vidim ze kazda mate cosi ine 🙂
ale teda zavisi to aj od pokozky a to vopred nevieme. tak cosi kupim, cosi dostanem a nejak uz bude 😀

jeana
20. feb 2009

levik, by som povedala, ze zatial ani nemusis kupovat...ked bude krpcek ok, nepotrebuje naozaj nic len vodicku
a keby naaahodou, tak doki vam povie, pripadne predpise Oilatum ako pise Bez 😉

levik
20. feb 2009

to je dobra rada, asi sa jej aj budem drzat 😉
ako lili oslavila prve meniny? 😉

jeana
20. feb 2009

Lili je cica, dnes sme boli opat plavat a straaasne sa jej pacil taky penovy maco, na ktorom instruktorka precvicuje plavanie, tak co si myslite ze sa stalo, ked tam bol s nami tatino svojej zatial jedinej dcerky?
samozrejme ze ho dostala na prve meninky .. 😀
zajtra bude ale taka mensia zurka, pridu nasi 2 kamosi co s nimi chodime plavat, BTW kamosi z konika 😀 a budeme pri zakuskoch troska zurovat 😀

jancia
20. feb 2009

Jeana tak vsetko naj naj k meninkam a pekne oslavte aj s chalosmi 😵 hihi to musi byt fajna zurka s takymi drobcami...

levik
20. feb 2009

no jani ze zakuskova zurka 😀 co bude ta vasa lili stvarat na narodeniny 😀 😀

janne6969
23. feb 2009

No baby tusim Vas zasnezilo 😉