Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
21. jan 2010

inak poslem vam fotky, pracujem na tom, mozno uz dnes 😉

janne6969
21. jan 2010

super, tesim. Ja neviem, odkial Vikina pochytila to bitie. Dnes na plavani zasa vsetkym detom brala kruh. Ako vždy musí mať všetko pre seba. Netusim po kom je taka panovačna 😀

levik
25. jan 2010

minuly tyzden sme tu popisali ako sme sa dohadovali na stretku rekordne, tusim na tyzdne dopredu 😀

bezaz
autor
26. jan 2010

jani asi hej 😉

janne6969
26. jan 2010

Ale mozeme aj teraz pisat. aj ked sa nedohadujeme 😉

levik
28. jan 2010

jani urobila si uz krupicu bez cukru? chutila?

bezaz
autor
29. jan 2010

ja som robila, sak to je take sladke aj bez cukru, ked das normalne mleiko.. mladej chutilo, dala som jej tam trochu bananu, este aj z toho to bolo sladke 😉

levik
30. jan 2010

zuzi ja robim tak, len krupica a mlieko, hovorila som o tom janke, lebo ona dava len aby bolo lyzicku cukru 😀

bezaz
autor
1. feb 2010

baby a to uz davate kravske mlieko? my sme zacali az po roku 😅

levik
1. feb 2010

uz asi mesiac a pol. dnes sme skusali jogurt, ten nechutil

bezaz
autor
2. feb 2010

za nasich cias, teda ani nie pred rokom sa malo zacinat najprv zakysanymi vyrobkami, potom do vary davat mlieko 😅

janne6969
3. feb 2010

No my papame mlieko len v kasi a to uz asi mesiac. Jani uz jej tu kasu nesladim, ale davam jej tam ovocie, lebo inak mi to nezje. A jogurt jej chuti len Activia biela sladka.

jeana
3. feb 2010

fiiha, zuzi mas pravdu.. aj my sme zacinali najskor jogurtom bielym aj to asi v 8 mesiacoch a kravske mlieko mala doteraz asi len raz v pudingu a raz v krupici, ale to jej nechutilo...
kravske pouzivam inak len do polieok omacok atd...
smotanu atd az po roku po troche...

ale ja som alergik, takze preto to beriem tak dosledne... 😒 🙄

janne6969
3. feb 2010

No my nastastie nemame nijaku alergiu v rodine, takze snad ani Viki nebude nejaka alergicka alebo nieco. Uvidime.

levik
3. feb 2010

skusim aj ja tu activiu najblizsie
to ja som zase adrianke zacala tu kasu trosku sladit, lebo som kupila hned cukor, tak jej davam pol lyzicky a uz aj vlocku masla 😵 tiez nemame ziadne alergie

janne6969
4. feb 2010

Jani a preco jej tam davas maslo? To je potom lepsie? Alebo to sa ma?
Viki sa mi zacala stavat, takze uz ju musim mat komplet na ociach 24 hodin, lebo ak sa slahne o roh skrinky alebo na kachlicky tak ma porazi.

levik
4. feb 2010

jani len aby to lepsie chutilo 😉
viki je sikovna, adrianka to robi len tyzden 😉 uz aj obchadza trocha

janne6969
4. feb 2010

No ona zacala dnes, tak uvidim ako bude pokracovat. Tusim ju pocujem, asi uz je hore 😅 A to som chcela dokoncit capicu, kym sa zobudi. Tak dokoncim, ked pojde spinkat.
Pekny vecer.

levik
5. feb 2010

jani a tiez sa ti zda, ze vyzera uplne inak, odkedy sa postavila? proste uz ako cloviecik 😵

janne6969
5. feb 2010

Mam pocit, ze je nejaka taka ako cervicek. Dlha a tenka. Ked lezi, tak je taka prizemnejsia. No pojdeme sa za chvilku okupat. Uz nech je v posteli. Si sadnem a budem oddychovat 🙂

levik
5. feb 2010

moja sa mi nezda dlha a tenka. ale ako cloviecik s kratkymi nozkami 🙂

janne6969
8. feb 2010

Ahojte. Co noveho? Kedy zasa dame nejake to stretko?
Viki ma uz druhy den dietu. Skoro nic nechce jest. Ona to stale tak strieda, Bud sa nevie dojest, alebo naopak nezje skoro nic. Tak uvidim kolko ju to bude bavit.

levik
8. feb 2010

jani - to viki dost skoro zacina s takymito maniermi. to mohlo pockat este aspon 13 rokov 😅
hehe, aj vam je uz doma dlho odkedy sa stavia? 😀

janne6969
8. feb 2010

Este 13 rokov? Snad je to len taka prechodna nalada. Ale vecer uz papala 😉
Jani nam je doma dlho asi odkedy sa narodila.

levik
8. feb 2010

fakt? mne len posledne dni, ked musim byt stale pri nej a nic ine, ako obchadzanie, stveranie, sufliky a pod. ju nezaujima
no ale teda my sme za stretko, aby bolo jasne. zajtra inak ideme do kiki a ikei, ale na obed chceme byt doma..

janne6969
9. feb 2010

No ja som dnes bez auta. V Ikea sme boli v nedelu a teraz v nedelu sa chystam do Kiki.
Inac dnes uz papame. Konecne

levik
9. feb 2010

dnes zase adrianke chutilo nejako menej. zacal sa jej prerezavat druhy horny zubok, tak asi preto.

janne6969
10. feb 2010

Juj tie zuby. To my sa ich asi nikdy nedockame 😅

levik
11. feb 2010

dockate 😅
co to stretko? a kde mame jeanu a bezaz? uz aj tie nas opustili? 😕

janne6969
15. feb 2010

Juj skoro som nas ani nenasla. Viki vcera zacala "rozpravat" a odvtedy nevie prestat 😀 Ako rozpravala aj doteraz ale toto uz je take "dospelacke" rozpravanie. Podarena je. Hovori bababa, mamama, papapa, tata a ine. Ale hlavne ABA a krasne artikuluje. Taka je pri tom smiesna.
Teraz mame trochu sopliky ale ked sa otepli, mohli by sme to stretko uz zorganizovat.