Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

bezaz
autor
15. feb 2010

no ja vas citam, ale kedze nemam co do plena, tak neprispievam 😅
ideme dnes do poradne, tak som zvedava, ako mlada zvladne ockovanie, vraj toto 15.mesacne je nejake brutus a tiez ake mame miery
jani teraz je tych soplov.. pokial je to len nadcha alebo zuby bez nejakej teploty, tak pohodka

janne6969
15. feb 2010

No je to bez teploty zatial, ale je z toho riadne nervozna. Dnes este nespala. Len 5 minut v aute, tak dufam, ze zachvilku zalomi, lebo potrebujem si upratat.

levik
15. feb 2010

viki je sikulka 😉
adrianka uz pekne obchadza nabytok, aj od stolika k sedacke sa prechyti, rohy obide, takze teraz prave robim len dozor bez asistencie. stvrtok tiez mame poradnu, som zvedava, aky ma nasa lekarka nazor na topanocky. uz mame kupene, ale su velke a zatial jej ich nedavam
zuzi ja som pocula ze to ockovanie okolo roka je brutus. potom je dalsie este vacsi brutus? 😕

janne6969
16. feb 2010

Teda tvoja Adrianka toho pochodi 😉 . Viki si narazila pusu hned ako sa postavila druhy raz a odvtedy len tak jemne nadvihuje telicko. Len tak dopolovice. Sa asi zlakla a prestala.
No dnes uz mame aj kasel, tak von asi pojdeme len na par minut. Musim ist na postu, lebo mame novu tetu postarku a tato mi nenosi baliky domov. Musim ju vytrenovat ako tu predoslu 😀

jeana
16. feb 2010

ahojte..
my sme za stretko hocikedy... ale az ked budem fit... toto je otras pocasie.. clovek aby sa bal ist aj von, kde co nachyta...
Viki nech sa skoro vyzdravie 😵
inak co tu strasite s ockovaniami? 😀 ved to neboli ziadne specialne.. klasika trocha placu pri pichnuti a bez nasledkov...
iba ja som nastvana.. lebo doktorka nam zabudla pichnut to v 15 mesiacoch aj + kiahne..teda pichla ale bez kiahni...
je to taka moznost ze bud povinna 3 kombinacia alebo 4kombinacia s tymito kiahnami a mne to veeelmi vela ludi odporucalo nakolko je Lili dievcatko.. tak aby neboli problemy...
takze teraz ideme na doockovanie samotnych kiahni...

levik
16. feb 2010

janne ved viki ma este casu dost 😉 aspon ti da oddychnut 😉
my uz prechadzame na jeden spanok denne, takze prave som obedovala pri pocitaci ako za starych cias 😀 len s tym rozdielom ze som po adrianke aj polievocku dojedla, len som si ju dosolila 😀
veru skore vyzdravenie vsetkym

janne6969
16. feb 2010

No aj my tak obedujeme. Ze dojedam po malej. Aj teraz idem spravit taku polievku, pre Viki a my si ju potom osolime v tanieri.

levik
16. feb 2010

ja uz obed malokedy dojedam. len to co nie je chutne mi nechava 😀

janne6969
17. feb 2010

No my mame zasa obdobie, ze nepapa. Ale mozno to bude aj pre tie sopliky. Inac jedla pekne.

bezaz
autor
17. feb 2010

cafte, u nas jeme uz vsetci to iste, len malicko posolene a pokorenene.. detske jedlo uz vobec nechce 😅
stretko mozeme, len ked sme take vytazene vsetky 😀

janne6969
17. feb 2010

Juj uz nech aj my sme tak, ze bude jest nase jedlo. Hlavne nech uz nejake zuby narastu, lebo si ho nema ani cim pokusat.

levik
17. feb 2010

juj to uz aj u nas aby bolo.
no tak u nas a aj dnes spinka len raz, po obede.. paci sa mi tento system, len neviem vydumat, kedy mame takto chodit von. lebo v tom kociku vzdy najneskor do polhodiny zaspi, aj ked unavena nie je. a nechce sa mi teda tri hodiny vonku mašírovať 😅

janne6969
17. feb 2010

To potom spi 3 hodky? Nech to pride aj Vikinu naucit. Ta dava v poslednej dobe pol hodinu doobeda a pol hodinu poobede ☹ To si nestihnem ani sadnut a uz je hore. A vonku v kociku uz nespala ani nepamatam 😕

levik
17. feb 2010

zhruba dve. pripocitaj kym zaspi plus kym prideme domov a je to skoro tri 😅
adrianka tiez predtym spavala tak po polhodine najcastejsie. ale stale sa jej ten doobedny posuval, az teraz mame skory obed po pol dvanastej a potom si este cucne mliecka a spinka. ked place a nie je hore, dam jej znova cucnut a spinka dalej. a potom vydrzi do pol osmej hore

janne6969
17. feb 2010

Aj Viki chodi spat o pol osmej. Teraz zrovna je v druhom polhodinovom spanku 😉 Som si rychlo zaliala cajik a tesim sa ako si ho vypijem. Dnes som strasne leniva. Nechce sa mi ani chodit. To uz jarna unava lezie na mna.

levik
17. feb 2010

jani, adrianka stale spinka. uz dve a pol hodiny. raz som pri nej bola, druhy raz mrncala, ale pritulila sa k macikovi. a to sa akurat dnes chystame na navstevu, ked sa zobudi

janne6969
17. feb 2010

No aj Viki uz je hore. Aj napriek mojmu dnesnej strasnej lenivosti som sa konecne pustila do vymeny silikonu okolo vane. A stihla som to kym sa Viki zobudila. Akurat som si umyvala ruky ked zacala plakat. A to spinkala dnes HODINU 😀 Ale konecne sa mozeme normalne sprchovat, lebo uz sa nam ten silikon na niektorych miestach odlepil.

janne6969
19. feb 2010

Ahojte. No kde sme to zasa zapadli.
Naranajkujeme sa a ideme k nasim. Tesim sa, si trochu oddychnem. Viki je v poslednej dobe ako z divych vajec. Ale uz sa naucila sama si sadnut. Tak je taka podarena. Ako vajicko 😀

levik
19. feb 2010

no tato stranka sa ale zle obsluhuje z mobilu.. adrianka si sada len tak ze sa niekde postavi a potom si sadne.
tak si oddychni pekne

levik
23. feb 2010

halo 😕 co tak to stretko? 😉

janne6969
25. feb 2010

Ahojte. Tak mozeme zajtra poobede? Ja by som sa isla poprechadzat k Dunaju, alebo tak.

levik
25. feb 2010

my cestujeme zajtra rano, takze buduci tyzden, okrem utorka mozeme hocikedy

janne6969
26. feb 2010

Ja by som skor bola za ten tyzden po buducom 😉 Aj tak mam nieco v BA. Len este neviem kedy 😀
Tak Viki uz prekonala definitivne strach a veselo sa stava. Uz sa dokonca nezlakla ani ked sa prekotila s motorkou tak ze ju motorka zavalila. Som myslela, ze zasa sa zlakne a zasa sa prestane stavat, ale zvedavost je silnejsia 😉
Tak v pondelok upresnim kedy pojdem do BA a dohodneme sa.

levik
28. feb 2010

ok, tak ten 😉
viki je sikulka, stale hovorim 😉
adrianka objavila konecne aj lozenie 😵

janne6969
1. mar 2010

Lozenie po styroch? Supeeeer. To uz je rychlolozenie 🙂 Viki je na to leniva. Spravi tak 4-5 "krokov" a hodi sa na brucho, lebo to je jednoduchsie a pokracuje po bruchu 😉 Ale aspon tolko nenici kolena na obleceni.
Tak buduci tyzden ak vydrzi toto pekne pocasie by sme mohli vybehnut aj niekde do parku.

levik
1. mar 2010

tesime sa
my sme dnes mali tolko zazitkov vonku, adrianka sa takmer sa holubom rozbehla 🙂

janne6969
2. mar 2010

Malinka 😀 No my mame holuby na streche, takze dufam, ze Vikinu nebudu lakat. Ale velmi sa jej pacia havoskovia. Vzdy ide vyskocit z koze ked nejakeho stretneme. A o detoch ani nehovorim. Ved mala Ninka by mohla rozpravat 😉 Tolko sa z nej vzdy raduje 🙂

janne6969
2. mar 2010

No takze z buduceho tyzdna sa napokon vyklulo 18.2. o 14:00. Snad budete moct aj vtedy 😉

levik
2. mar 2010

jani, 18.3., hej? 😀 to asi mozeme. nejaky sad alebo tak? sice to uvidime podla pocasia.

janne6969
3. mar 2010

No presne tak. 18.3. To uz sme tak daleko? Vsak teraz boli vianoce 😅 Tak na 14:00 som objednana, cize mozeme predtym alobo potom. Este sa dohodneme.