Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
13. máj 2010

Tak aj tu gratulujem 😀 😀 😀 Sikulka 😀

levik
14. máj 2010

ale tu sa popisalo 😀
teraz nema byt nic moc pocasie, tak asi len avion

jeana
17. máj 2010

halooo halooo dobre ranko..

co mate dnes na plane herecky? Kedze je taketo uuuplne na .. pocasie, tak by sme mohli nieco vymysliet.
Ak by sa vam chcelo, kludne mozte prist k nam, pripadne by sme mohli skocit do trampolina pri Sicilii.

papaaa

jeana
17. máj 2010

ja len na upresnenie, myslela som poobede, ked sa deturence vyspinkaju.. cco okolo nejakej 15.00 😵

levik
17. máj 2010

ak su pri trampoline potraviny,sme za

janne6969
17. máj 2010

Ahojte. No ja som az teraz objavila, ze sa nieco planuje a uz som sa pozvala ku kamoske, tak to nebudem rusit. Ale keby sme to zopakli niekedy inokedy, tak trampoliny by som brala 😀

levik
17. máj 2010

tak my doobedujeme a pojdeme na nakup. Volne poobedie mame v stredu

jeana
17. máj 2010

ahojte ☹

nasa mala opica sa dnes uplne domylila... spala az do 7.50, potom sme sli do skolky a od 12:00 ju ani za svet neviem uspat...
nechapem co spravime... do vecera nevydrzi a teraz na spanok stale nevyzera 😠 ☹

janne6969
17. máj 2010

Jani nieco bude vo vzduchu. Nasa mala spala od osmej vecera do siedmej rana bez jedineho zobudenia a teraz spi uz druhy krat. Co sa teda u nas nestava. Ale na obed spala len 20 minut, tak jej to asi nestacilo.
Tak dame v stredu?

levik
17. máj 2010

moja spala normalne🙂 tak v stredu. Dufam ze to vyjde!

janne6969
18. máj 2010

Baby tak ak budem mat doma auto, tak prideme. Aj ked neviem, ci si Viki uz vie užit trampolinu. Asi skor nie....

jeana
18. máj 2010

caute...
zatial aj my by sme zajtra mohli.. pred 15 ideme k doki, ale potom sme free... inak janne tam su atrakcie pre vsetky kategorie...
gulicky, smykacky, leba, nafukovacie hrady a vseeelico ine.. takze urcite si tam aj Viki nieco najde 😵

levik
25. júl 2010

jejda to su novinky, tesime sa, zuzi 😉 😉 😉

bezaz
autor
26. júl 2010

jani dik 😀

matenka
26. júl 2010

aaaaaaaa zuzi, gratulujem, ako sa cítiš?
jejda, tak si užívaj tehotenstvo, mne sa druhé zdalo ešte krajšie a teraz mi to trochu chýba, ale fakt len trošilinku 😀

bezaz
autor
26. júl 2010

matka dik 😉 kazdopadne je to lepsie tehu uz len preto, ze nemam strcenu hlavu v zachode od 6tt ako pri ninke 😀 len som strasne unavena, nic sa mi nechce robit a to stale cosi prerabame, takze som z toho nervna 😒

matenka
26. júl 2010

tak to ti ticho závidím, ja som mala pri obidvoch nevoľnosti do 15tt a keď som vracala tak terinka so mnou stála na záchode a plakala so mnou ☹
a na dovolenke sme boli v bulharsku letecky v 8tt 😝 , celé dni som bola na izbe blízko záchoda, super dovča 😝 nikdy viac tehotná na dovolenku
ale druhý a tretí trimester bol super 😵

bezaz
autor
26. júl 2010

mati, toho som sa najviac bala, teraz mi byva zle skor vecer, co je fasa, lebo to je uz peto doma a pomoze mi s malou 🙂 ale najvacsi uspech je, ze som este ani raz nevracala 😀 tak mozno vyjde ninke tip, ze to bude bracek 🙂

matenka
26. júl 2010

ninka takto tipuje, no možno jej to výjde, chcete teda chlapčeka?
my sme chceli dievčatko a aj sa zadarilo 😵
a nech ti čo najskôr prejdu večerné nevoľnosti 😉

levik
26. júl 2010

tak vy uz takto porovnavate, no ja to mam este daleko 😀 zuzi super ze ti je lepsie, ved si si podla mna predrobila aj styri tehu, nie? 😅

scarlette
2. aug 2010

@bezaz zuzi gratulacia aj od nas a nech pohlad do zachoda rychlo zmizne 🙂

marya
4. aug 2010

Jeej Zuzi, aj ja sa pripajam ku gratulaciam, to je parada, ze bude dalsie baby 🙂 tak prajem bezproblemovy priebeh a na konci krasne a zdravucke babatko 😵 a samozrejme stastnu maminu 😅

bezaz
autor
4. aug 2010

dakujem baby
kedy dame stretko? este kym je ako tak pekne pocko 😉

levik
4. aug 2010

baby nemali ste problem s kutikmi?mam uz dva mesiace skoro stale cele pery popraskane,stale sa to vrati. Hltam vitaminy,najskor zabrala zinkova mast,potom tea tree od Justu,teraz uz ani to. Zajtra idem k lekarke,uz som zufala z toho

bezaz
autor
5. aug 2010

@levik jani netusim, myslim, ze problem s kutikmi som mala asi 2x v zivote, vzdy zabrali nejake vitaminy a to ruzove vajce od oriflame, je tam materska kasicka a neviem co 😅

scarlette
5. aug 2010

levik mne zaberie do dvoch - troch dni bekomplex,,, 🙂 skus

levik
5. aug 2010

@scarlette - b-komplex forte zabral v kombinacii s tou kalciovou mastou prvy raz v maji. teraz ako sa mi to taha od konca juna uz nezabera a to si davam dva denne, aj multi, aj cecko, aj zelezo v strave. ale dnes zda sa uz ten just zaucinkoval.. tak dufam, ze viac sa to nevrati 🙄
no a co to stretko? my mozeme buduci tyzden kedykolvek

scarlette
5. aug 2010

my by sme sa k Vam na stretko pridali len dajte vediet kedy a kde, nemozeme iba v utorok lebo mame poradnu 🙂

bezaz
autor
6. aug 2010

jeej stretko 😀 hlavne dufam, ze bude nejake normalne pocko, aby nam konecne vysla bud -tcom plaz alebo aspon sad 😉
my mozme hocikedy, len v pondelok rano idem na krv, inak sme freee 😀

levik
6. aug 2010

sem uz baby nechodia,treba na fcb napisat