Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
24. feb 2009

jani asi hej 😀
co nove?
my sme dnes boli na ultrazvuku, kukuliatko pekne rastie a ma 1,27 kg

janne6969
24. feb 2009

Take uz je velke? Ja som dnes bola na cukrovke, takze ani cukrovku nastastie nemame 😉 Jani uz si bola v porodnici? Teda kedy sa tam ma ist zahlasit sa?

levik
24. feb 2009

velke aj male ! 😀
super ze aj u vas vsetko ok
nebola som v porodnici este. niekedy v marci to chcem omrknut. o tyzden idem do poradne, tak sa dohodnem s lekarkou, ze si ju zaplatim a potom tam pojdeme aj s muzom pozriet. ty sa uz chystas?

janne6969
24. feb 2009

No ja mam az 16.3. poradnu, tak sa potom chcem spytat na to. Lebo kolegynka z Prahy ma nastrasila, ze v Prahe je to tak preplnene, ze sa treba zahlasovat uz v 9. tyzdni 😅
A to bolo co za ultrazvuk, na ktorom si bola? To aj ja pojdem? Vidis, co ma este caka? Po tej dnesnej cukrovke zvladnem uz hadam vsetko.

levik
24. feb 2009

tak to by mi hadam povedali 😕
jani to bol ultrazvuk na ktory pojdes aj ty v 30 tt., kontroluje sa ako babo rastie, kde je placenta, prietoky, plodova voda a poloha
pre mna na tom cukrovkovom teste bolo najhorsie, ze som tam dve hodiny tvrdla

janne6969
24. feb 2009

No ja som studovala nejaku prednasku, ktoru som si zobrala pre chvile nudze. Ani na WC sa mi nejako nechcelo, tak som to celkom prezila. Len to pichanie do prstu bolo hrozne 🙄 Ja take veci neznasam 🙄

levik
24. feb 2009

tak tiez som si precitala nejake casopisy, ale aj tak. a do prstu ma pichali prvy raz, najskor mi nebolo vsetko jedno, ale v gpn je velmi sikovna sestricka na toto
aj dnes mi brali krv a potom este ma byt zopar vysetreni ale to zatial nemam nastudovne 😀
a uz si nieco do vybavicky kupila?? 😉

janne6969
24. feb 2009

Vcera som kupila osusku 😀 V sobotu asi zbehnem do Ivanky pozriet kocik, lebo stale som sa nerozhodla. Aj Bertini sa mi celkom zacina pacit. Tak si to musim pozriet nazivo aby sa s nim hlavne lahko manipulovalo a nech s nim viem korculovat 😀 Tebe uz dorazil kocik?

levik
24. feb 2009

osuska je dolezita 😉 😀
kocik zatial nie, ale uz dorazil do ceska, tak snad o par dni je doma 😵
dokedy to robis? ja uz len 3 tyzdne a daco 😵

janne6969
24. feb 2009

Bola som cvicit, ale uz som doma v teplucku 🙂 Ja aj tak nejako. 4 tyzdne aj daco. Uz nech som doma 😉

levik
24. feb 2009

jani potom budeme moct kazdu chvilu chodit na stretko z MS / MK 😀
na mna uz zase prichadza ta ospalost 😔 som mala kupeny listok na koncert a prespala som zaciatok 😖

janne6969
24. feb 2009

Ja som tiez zacala byt nejaka unavena, ale aspon to cvicenie ma drzi nejako v kondicke...
A k tym stretkam, no za poslednu dobu ich je nejako pomenej, tak dufam, ze ked uz budeme na materskej, ze sa to nejako rozbehne 😉

levik
24. feb 2009

kam chodis cvicit?

janne6969
24. feb 2009

Dnes som bola na Zochovej, ale inac chodim do Zoracentra 😉

bezaz
autor
25. feb 2009

ty brdo janka, jaka akcna zena 🙂 ti zavidim take pohodove tehu
no stretka, to viete, s takymi detickami sa aj bojime, ked je teraz tolko chripky, aby nam neochoreli 😅

janne6969
25. feb 2009

No a ked prejde chripkove ochorenie, tak my uz budeme na materskej a mozeme sa zucastnovat 😀
Veru Zuzi, keby bolo kazde tehu take ako toto 😉 Musim malinku pochvalit, je az prekvapivo dobra a ani neviem, ze ju mam. Dufam, ze jej to vydrzi aj po porode 😀

levik
25. feb 2009

joj aj moje, klop klop. len ten chrbat obcas tak zaboli, ze muz dohovara kukulikovi, nech netlaci maminu 🙂

janne6969
25. feb 2009

No mne sa chrbat uz polepsil bolel len 2 tyzdne, ked som bola PN a lezala som 😉

levik
25. feb 2009

jani v tom zoracentre to kedy byva? a je to dobre? asi je, ked tam chodis ze 😉 rozmyslam ze by som sa mozno pridala

janne6969
26. feb 2009

Jani momentalne je to len v piatok, lebo zhanaju na ostatne dni cvicitelku. Je to o pol siestej a netreba sa tam nahlasit vopred. Proste prides 😉 No a mne sa to paci velmi. Nieje to len take bezduche valanie sa 😉

bezaz
autor
26. feb 2009

jaj baby ako vam zavidim, ze si to tak uzivate 🙂
ozi buduce mamicky Janky, nemali by ste zaujem o deku na hranie? petov kolega ma dielnu, kde to siju, mozete si vybrat latku aj velkost.. latky su take obyc, mam ich nafotene v albume 😉

janne6969
26. feb 2009

Zuzi a tie tvoje co ich mas dve? Som myslela, ze jednu nejako predas 😉

janne6969
26. feb 2009

Som inac rozmyslala, ze co to mas v albume? 😀

levik
26. feb 2009

o pol siestej, to uz budem doma v piatok. ale hadam sa tam niekedy dostanem 🙂
zuzi ja uz mam hraciu deku s hrazdickou, tak snad staci. nieco ine neponukas? 😉

janne6969
26. feb 2009

Veru Jani ty uz vazne mas pokupene. Aj ja uz musim zacat 😉

bezaz
autor
26. feb 2009

baby to je skor uz pre take vacsie dietatko, ked sa zacina prevracat apomaly batolit.. pokial mate podlahove kurenie, tak netreba 😀
jani no neviem, ako s tou hrazdickou, ta druha ma serka, lebo hracky su na nej strasne vysoko a mala na ne nedociahne, tak ju to v nej nebavi.. len koho by napadlo na to mysliet, ked to kupoval, ze jo 😝
jani druha a co by si chela? oni maju aj oblecko, polodupky a pod, tiez osusky a co ja viem co 😉

janne6969
26. feb 2009

Tak hod nejaky link, nech si vieme pozriet.

levik
26. feb 2009

baby u nas pred domom sa zacne stavat v maji, juni, tak som z toho vytesena, viete si predstavit 😖

janne6969
26. feb 2009

No tak to Ti nezavidim. Ale snad to nebude take hlucne 😕

bezaz
autor
26. feb 2009

jani nemaju obchod, len dielnu 😉
fuj tu stavbu nezavidim, oproti nasim stavaju atriove domy, uplne nam zastavaju vyhlad na prievidzu, ulica je stale zasrata od blata, robia aj v sobotu, takze 6.30 budicek, no proste peklo 🙄