Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

bezaz
autor
30. dec 2012

@levik tak u nas oski chyti vsetko od ninky, ale zasa aj on vselico podonasa, hlavne ked este vonku vsetko jedol, to mali sracky kazdy chvilku 😅 do roboty netusim, kedze na skole mi nedrzia uz ten vyskumny flek, okrem toho za tie tabulkove peniaze cca 450e v hrubom sa mi neoplati cestovat do ba, koli deckam by sme museli chodit dvoma autami, aby som stihla ist pre nich do skolky.. takze rozmyslam, co dalej, aby ma to bavilo, aj bol friendly cas a aby som aj cosi zarobila.. tu v samorine je priam nemozne nieco zohnat bez madarciny, este tak mozno nejaku predavacku alebo postarku 😝
jo stretko by sme mali dat 😀 alebo potom, ked uz bude teplejsie aj s gretkou kdesi v sade JK

levik
30. dec 2012

@bezaz a keby si predavala babiky, co sijes? take su krasne, to by ti isto slo. a zo zaciatku, ked predsa len ich budes mat stale kazdu chvilu doma, by to bolo lepsie ako normalne zamestnanie 😉
hej hej stretnutie uz aj s gretkou som myslela. ja este predsa len do porodu budem robit, kym budem vladat 😅

bezaz
autor
30. dec 2012

@levik jani, u nas ludia nevedia ocenit nieco taketo, obcas mi aj niekto napise, ze krasne veci, nieco chce a ked pride na rad cena, uz sa mi neozvu 🙄 takze dost pochybujem, ze by som sa tym vobec uzivila.. uz som chcela spojazdnit obchod na etsy.com, predsa len v zahranici vedia ludia lepsie ocenit rucnu robotu, no uvidime, ci to pojde..

levik
30. dec 2012

@bezaz tak to je skoda, urcite skus to zahranicie.. mozno keby si mala prepracovany marketing ako my, dalo by sa to aj tu..

bezaz
autor
31. dec 2012

@levik 😀 no asi ta budem musiet oslovit, ci by si mi neporadila 😉 kamoska mi vravela, ze ste predbehli jej kamosku, co chcela robit ovocne kytice, ono je to velakrat o spravnom nacasovani a aj troche stastia 😎

levik
31. dec 2012

@bezaz jej to vazne? a ked ich robime my uz sa do toho nepusti?
veru treba vsetko hned realizovat. tiez som mala viacero napadov a ked clovek o tom len rozmysla, vzdy to zacne robit niekto iny..

bezaz
autor
31. dec 2012

@levik hej, uz sa do toho nepustila 🙂 ja bohuzial ani napady nemam, nie som moc invencny clovek 😅

jancia
31. dec 2012

Ahojte baby
jej som rada ze si niekto spomenul, no ja sem tam idem na kona ale len do temy agust 08 co mame sukromnu, vacsinou som na FB ale aj tak nemam cas pisat tak len pozriem fotky a tak, inak my vcelku fajn, chalani vystrajaju o sto dvesto...
@levik Jani gratulujem k druhemu babatku, tak nech vsetko dobre dopadne a nieze porodis niekde v praci 😀.
Vsetko dobre do noveho roka Vam vsetkym 😵

levik
31. dec 2012

@jancia diky. tomaska mas v skolke? dokedy chces byt doma?

jancia
31. dec 2012

@levik hej Tomi chodi uz 2-hy rok do skolky, no asi budem doma do Ondrikovych 3r. a potom budem hladat pracu 😝

jeana
23. jan 2013

ahojte,
super ze @levik to tu opat troska "rozprudila". Ja som si to precitala z mobilu a potom som zabudla odpisat.. takze az teraz...
dufam ze vsetci co boli chori, su uz vyzdraveni a dalsie choroby vas budu obchadzat...
my sa mame fajn, Livinka pojde od februara po kolotoci chorob a oslabenej imunity do skolky tak uz sa vsetci tesiiime 😀 😀
majte sa krasne 😵 a Jani, drzim palce 😉

levik
24. jan 2013

@jeana jej jani super ze aj ty sa tu este objavis. ja teraz chodim kazdy den, ale len pozriem co je nove v porodnica antolska, ani tam neprispievam
livinke je uz isto doma trochu dlho, uz je to velka baba 😉
u nas to znova vyzera na porod okolo terminu, zatial sa nic nedeje..