Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
3. mar 2009

hej ved bude uz aj po chripke a dalsich virusoch, tak snad v aprili sa vidime 😉

bezaz
autor
3. mar 2009

jani , vy set boli na 3D? http://www.dietaarodina.sk/

levik
3. mar 2009

ktoru myslis? 😀

bezaz
autor
3. mar 2009

teba.. lebo janne uz bola 😉 teda to viem 😵

levik
3. mar 2009

ano boli sme aj my 😉

levik
4. mar 2009

halo halo maminy, ake su papierovacky pred porodom? som dnes dostala v poradni ziadost o materske, to som odovzdala v praci, malo by to byt vsetko.. ?

levik
4. mar 2009

dakujem zuzi.. este zdravotnu teda mozno treba, overujem 🙂

janne6969
4. mar 2009

Boze aj okolo porodu je tolko papierov ako okolo svadby? To je strasne....

levik
4. mar 2009

jani myslim ze je ich ovela viac

janne6969
5. mar 2009

No tak idem pozriet ten link, co Bez posielala, nech som v obraze.

janne6969
5. mar 2009

Juj mam z toho velku hlavu. Musim si to precitat zajtra, lebo po dnesnom dni uz niesom schopna uvazovat.

levik
5. mar 2009

jani a co sa stalo? ci len tazky den?
dokedy si v praci? ja uz o dva tyzdne nie som 😵

janne6969
5. mar 2009

Jani mam v praci novu babu, ktoru zaucam a uz mam toho celkom dost. Mam strasne vela prace a ked jej pritom musim este vsetko vysvetlovat, tak ma to raz tak unavuje. Ale uz len do konca mesiaca. A to buduci tyzden som streda-piatok v Tatrach, takze nejako to vydrzim 😉

levik
6. mar 2009

hmm, ta nech to ide co najlahsie.. mna nastastie toto takmer obchadza.. len vytlacim nejake clanky
dalsia otazka na maminy - ozaj je potrebne prat veci pre male tym praskom lovela? je o tolko lepsi ako trebars persil sensitive?

bezaz
autor
6. mar 2009

jani ja periem od zaciatku v arieli sensitive, tekutom.. lovelu som ani neplanovala kupit, vraj niekomu smrdi a nestaci na vsetky flaky 😉

levik
6. mar 2009

zuzi a tekuty mas zo zvyku alebo ma to nejaky extra dovod?

jeana
6. mar 2009

levik, ja som zo zaciatku pouzivala lovelu, ale nevonia to tak pekne ako by som cakala a tiez som presla na ariel tekuty 😉 ten je super a aj pekne vonia...niekto mi to poradil, tak som neriesila preco tekuty a nie prasok...
ale teraz uz musim niekedy pouzivat aj vanish kvoli tuhej strave ☹

bezaz
autor
7. mar 2009

jani tekuty koli tomu, ze podla nejakeho testu, co sa robil, sa lepsie vyperie, teda neostavaju v obleceni tie agresivne cistiace a parfumove zlozky 😉 my mame aj latkovky a mala je v pohode, takze asi je to dobry prasok 😵

bezaz
autor
9. mar 2009

😵 no haloooooo

levik
9. mar 2009

halo halo 🙂

janne6969
9. mar 2009

Ahojte.
Co nove? Jani aky je kocik? Uz si ho cely preskumala?

levik
9. mar 2009

jani super je, preskumali sme, uz len ho zacat pouzivat 😵
ty co nove?
sme este neboli v porodnici, skusam tam volat a spytat sa, kedy je najvhodnejsie prist, ale neda sa dovolat.. no neviem, tento vikend tam asi zajdeme aj bez volania, snad vystihneme vhodny cas

janne6969
9. mar 2009

Boze ved ty uz to mas zapar. Ja teraz nervacim, lebo diplomovka sa nejako nenapisala sama, tak musim zacat. A to uz poriadne naplno. A este aj statnice 😝 Neviem ci to zvladam.

levik
9. mar 2009

a kedy to vsetko mas? to vies ze to zvladas 😵
veru ja uz o chvilu za par. ved vcera sa ma mama pytala, ci uz mam tasku do porodnice. a ja ju este nemam. buduci tyzden alebo ten dalsi nachystam, az budem doma. ved to tak staci, nie?

janne6969
9. mar 2009

Aj ja si myslim, ze to staci. Ja este nemam ani zdaleka pokupene co potrebujem. Akurat sme vcera v Londyne kupili malinkate tenisky, tak uz aspon bude mat v com drobcek chodit. Ostatne poriesim nakupom cez internet asi za 3 tyzdne, ked uz budem doma a budem to moct prevziat ked pride kurier. Teraz by to bolo komplikovane.
Statnice mam posledny majovy tyzden a diplomovku mam odovzdat do 24.4. Tak je to take narychlo vsetko 😕

levik
9. mar 2009

fiha, budem drzat palce
a ako sa ti cestovalo?

janne6969
9. mar 2009

Super. Ani som nevedela. Len mala uz bola potom nervozna z toho, ked sme v Londyne cakali 2 hodiny na letisku. To ona nema rada, ked dlho sedim. Potom zacne protestovat. Aj v praci som uz v takej pololeziacej polohe, len nech ju netlacim.

levik
9. mar 2009

no viem o com hovoris, pred 2 tyzdnami som bola robit rozhovor a sedela som na takej nizkej sedacke s operadlom asi kilometer vzadu, to bola katastrofa. som sa mohla sustredit jedine na steklenie pod rebrami 😀
a co nastupkyna je uz zaucena?

janne6969
9. mar 2009

Uz sa to na nu lepi. Este ma na to 2 tyzdne 😀 , lebo tento tyzden uz ani neratam.