Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
12. máj 2009

No ale kym chudatko bude moct papat take dobrotky, tak to si este pocka 😀
No moja pauza skoncila, musim sa ist znova ucit. Este ma cakaju 3 hodiny dnes 😅 Vecer nakuknem, ci sa nahodou nieco nezmenilo 😉

levik
12. máj 2009

tak nech ti to ide sikovne
no bodaj by sa zmenilo 😉

bezaz
autor
13. máj 2009

tak zatial ziadna sms, janka je este 2v1 🙂

janne6969
13. máj 2009

Pekne. Vcera som bola cvicit a kamoska, co mala termin 29.4. porodila 11.5. Cize Janka je na tom este dobre.
A to mala mat baba maleho Petka a napokon museli narychlo vymyslat meno pre dievcatko. Tak je to nakoniec Barborka 😉

bezaz
autor
13. máj 2009

jani tak to je super 😀 sokova terapia.. janke to nastastie nehrozi 😵

janne6969
13. máj 2009

No som myslela ze najlepsie je nevediet. Potom ta to aspon neprekvapi. Ale ja na to nemam nerv, ja som to proste musela vediet 🙂

bezaz
autor
13. máj 2009

jani ja mam strasne rada prekvapenia, aj ak sa zadari druhe, tak nebudem chciet vediet, co to bude.. dokonca aj peto povedal, ze vydrzi do porodu 🙂
ozi, kupila si vcera nieco na statnice?

levik
13. máj 2009

dobre ranko
tak mna sice v noci obcas nieco pobolievalo, ale malicko. tak som stale doma. na 11. ale idem do poradne. dufam ze dva tyzdne prenasat nebudem. tyzden uplne postaci 😅

levik
13. máj 2009

ja pri druhom asi budem chciet vediet, teraz pri prvom mi to je uplne jedno, ci chlapec alebo dievca 😵

janne6969
13. máj 2009

Zuzi nasla som nieco, ale pojdem v nedelu aj s Robom, lebo ma v tom musi vydiet a aj tak ideme kupovat darcek k statniciam, ktore este neviem, ci spravim 😅 Takze potom by som sa v pondelok zahlasila na skusku... 😀

janne6969
13. máj 2009

Jani tak potom daj vediet, co ti v nemocke povedali. A neboj, uz to nebude dlho trvat 😀

levik
13. máj 2009

dam vediet. lekarka uz povedala ze v piatok vyvolavame, tak sa na to spolieham, ze do konca tohto tyzdna to bude 🙂

janne6969
13. máj 2009

Neboj, zajtra pojde aj sam 😉 Budem na neho na dialku posobit 😀

levik
13. máj 2009

zajtra by mohol. lebo zajtra uz nic nevarim 😀 😀

marya
13. máj 2009

Caute 🙂

Tak Levik, Tvoj malicky ( tipujem chlapceka 😅 ) je v tom brusku asi velmi spokojny ked sa mu nechce von 🙂 ale do piatku vylezie aj sam, uvidis 😉 😵

Ja by som tiez nemala nervy nevediet, ze co to bude, tiez mam rada prekvapenia, ale rovnako velke prekvapko to bolo aj ked nam to povedali na sone 😅 do porodu cakat by som asi nevydrzala 😀 a druhe chcem tiez vediet, hoci mi je jedno co to bude, ak dievcatko, budem sa tesit ze budeme mat parik, a ak chlapcek, tak sa budem tesit ze budeme mat dvoch uzasnych chlapcekov 😵 😵 a pri dalsich dvoch takisto 😅 😅

levik
13. máj 2009

marya ja som si vymyslela pre upokojenie ze este potrebuje narast, lebo je malicky, preto musim cakat (tak snad sa nenarodi 4,5-kilovy)
kedy planujete druhe?

marya
13. máj 2009

Levik mozno je ozaj mensi, mozno sa Vam podaril neskor ako doki vyratal a preto este potrebuje par dni 😉 on vie najlepsie kedy vyjst na svet 😵 A neboj, take velke deti sa rodia malokedy, nam vyratali ze Peto bude obor a mal 3200, cize ziadny slon 😅 ale zato teraz to dohana, uz mame 66 cm a 6320 g 😵
Druhe chceme ked bude mat Petko cca 2 rocky, a tretie a stvrte v dalsej mojej zivotnej dekade 😀 , cize niekde medzi 30 a 40, ked budu prve dve deti uz skolopovinne, nech pri dvoch velkacoch mam este znovu babatka 😵 😵 😵 lebo ked vidim ako Petik ratsie, tak mi je uz aj luto, ze tak velmi rychlo narastol, uz to davno nie je to malicke babatko, uz je to velky chlap 😀 😵 😵

A vy chcete kedy druhe ? Planujete potom tiez este dalsie ?

levik
13. máj 2009

budete velka rodinka 😉 ja to chcem skoro tak isto ako ty, len v tej druhej dekade uz len jedno, nie dalsie dve 🙂 potom mi uz len zostane presvedcit na tento projekt muza 🙂
idem do poradne, ozvem sa 🙂

janne6969
13. máj 2009

Projekt 😀 😀 😀 😀 😀
Ja neviem, ci bude aj druhe. Mozno hned po prvom alebo potom az za par rokov. A dve mi budu asi stacit. Aj ked ja sa stale pohravam s myslienkou, ze by som si jedno adoptovala 😅

marya
13. máj 2009

Levik, tak som napata, daj potom info ze co nove v poradni 🙂

Ja som povodne tiez chcela tri, ale ked vidim, ze ake to je uazsne mat babatko a starat sa onho, tak mam pocit, ze aj styri mi budu malo 😅 😀 keby bola ta rodickovska aspon taka, ako je materska, tak by som asi rodila jak potkan 😀 😀 lebo starostlivost o babatko ma velmi naplna, je to uzasne 😵 😵 a nastastie Peto tiez chce vela deti, takze sa na vsetky styri tesi 😅 😵

Janne, podla mna je super adoptovat si dietatko 😉 ale ja by som na to asi nemala odvahu, neviem, ale mysim si ze vlastne by som lubila viac ako adoptovane a to by bolo nespravodlive voci nemu...

janne6969
13. máj 2009

No aj moj muzo sa k tomu tak stavia, cize neviem, ci to niekedy zrealizujem. Ale kdo vie, mozno raz...

bezaz
autor
13. máj 2009

aaaa rodiiiimeeeee...
citujem "ahoj zuzi, sme na antolskej, nechavaju si ma tu, mohlo by to byt okolo polnoci.jana" 😵

janne6969
13. máj 2009

Konecneeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janne6969
13. máj 2009

Ja teraz ani nezaspim... Tak dlho sme cakali a uz je to tu? 😉

bezaz
autor
14. máj 2009

ahojte, tak sme sa vsetky mylili
je to adrianka, narodila sa 13.5. o 23.38, ale miery maminka neposlala 😀 no urcite je to nadherny kukulik 😵
gratulujeme janke 😵 😵 😵

janne6969
14. máj 2009

Gratulujem Janke. Celkom presny odhad prichodu 😀 A ja som vedela, ze to bude baba 😉

sicilia
14. máj 2009

Juchuuuuuuuuuuuuuu, gratulujem k Adrianke.. Nechapacky, som bola tiez v tom, ze chlapcek.. Noooo, takze tie sprostosti o tom, ze ked opeknies, tak chlapec, su riadna blbost, to viem podla seba🙂)) a Janka to len potvrdzuje..
Este raz velka gratulacia, skoda, ze nevieme detaily, ale tak hadam sa ich coskoro dozvieme..

marya
14. máj 2009

Jeeeej 😵 😵 😵 Aj ja gratulujem k malej Adrianke a veeelmi sa tesim 😵 😵 a tusim sa zda, ze to tiez bola rychlovka 😵 😵 uz sa tesim na detaily a foto 😵

marya
14. máj 2009

Janne, tak uz si na rade teraz Ty 😉

janne6969
14. máj 2009

No veru. Som tu zostala sama 😕