Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

jeana
21. apr 2009

ahojte 🙂
dnes sme boli na stretku s kamoskami na strkovci a bolo super...deka, hracky, zrmzlina, kofola...vsetko po ruke 😀
ake ma byt vlastne pocasie? 😕

marya
21. apr 2009

Bez, Ninka je krasny macko 😵
No veru by som sa stretka rada zucastnila, tentoraz snad nic nebude stat v ceste 😅 ale niekedy neskor ako o 9:30, to my este spinkame 😀 😀

levik
21. apr 2009

strkovec by bol uzasny, lebo tam ja mam byt aj o 12. 🙂
marya to by bolo super, keby ste dorazili 😵

bezaz
autor
22. apr 2009

ja by som brala aj sad JK, mam v auparku ksefty, ale pohodka 😀

levik
22. apr 2009

zuzi asi sme ta prehlasovali 🙂 a kto teda pride? o 10. na strkovec? 🙂

bezaz
autor
22. apr 2009

jani ste ma prehlasovali? ved okrem teba nepisal nik, ci hej?? 😲

levik
22. apr 2009

jeana 😉

bezaz
autor
22. apr 2009

hej, ona to nenavrhla, len napisala, ze tam boli 😀

levik
22. apr 2009

ale jednoznacne to tak vyznelo
mne sa vazne hodi strkovec, kedze mam zajtra taky program, ze o 8.30 prezuvam auto v ivanke, potom sa stavim v avione alebo kike pozriet prebalovaci matrac, o 12. som na strkovci a o 14. na priprave na ruzinovskej 🙂

bezaz
autor
22. apr 2009

tak to na nas moc casu nemas 😀

levik
22. apr 2009

v piatok nerobim nic, mozem ist do sadu aj na cely den 😀

levik
22. apr 2009

inak zajtra sa vraj pokazi pocasie 😖

bezaz
autor
22. apr 2009

baby tak ako zajtra? dame avion o 10? celkom by som potrebovala skocit do deichmanu, nejake lacniaky na leto kupit 😅

jeana
22. apr 2009

ja by som bola za avion..tiez by som skocila nejake tichoslapky kupit 😀 a potom prezuvam na zlatych..takze vyhovuje 😉

levik
22. apr 2009

ok, o 10 avion tam kde minule. ja uz nebudem rano na nete, takze ziadne zmeny prosim 😅

janne6969
23. apr 2009

babulky tak si to pekne uzite. Ja tentokrat nestiham ☹

marya
23. apr 2009

Baby, tak ja som to dnes nestihla, jednak my o 10 este sa len zobudzame 😀 , ale odisiel nam odvoz a busom sa k avionu trepat s kocarom je pre mna dost narocne, tak snad nabuduce... 🙂

levik
23. apr 2009

marya takze buduce stretko radsej poobede? 😀
skoda ze si nebola, dobre bolo. aj janka nam chybala

marya
23. apr 2009

Levik veru, radsej poobede, to snad uz budeme hore 😀

iwuskaaa
23. apr 2009

Čaute babule 😀 ,
Mary, ja som si teraz všimla, resp. zistila, že si už mamina 😵 😵 😵 😵 . Z celého srdiečka gratulujem k Peťkovi 😉 😵 ...
Levik, Tebe sa to tiež blíži, prajem Ti veľa šťastia a rýchly pôrod 😉 🙂

levik
23. apr 2009

marya no mozno aj my budeme doobeda vyspavat, ktovie 😀

iwuskaaa dakujem 😵
vam sa ako dari?

jeana
23. apr 2009

ahojte, dnes bolo super 😉
inak musim bonznut na janku (levik) ...ona keby nemala brusko tak si myslite ze si tehotenstvo vymyslela 😀
vyzera super 😵
mary...uz sa tesime kedy sa konecne ukazes...
inak som ti dnes chcela volat, ale akosi som nevedela na co som ten telefon vytiahla
😀

levik
23. apr 2009

jani to trosku prehanate 😀

no ja idem spat. uz som tri dni cez den nespala, som uplne znicena 😅

janne6969
24. apr 2009

Ahojte. Konecne som odovzdala tu nestastnu diplomovku. Uz som z toho mala zle sny. Takze nabuduce uz snad pridem.
Jani skoda, ze som neprisla, uz ta asi neuvidim s bruskom. Ale zasa nabuduce bude aj drobcek 😀

levik
24. apr 2009

gratulujem jani ! 😉

asi ani ja teba uz neuvidim s bruskom 😀

janne6969
24. apr 2009

Veru... Do porodnice uz zbalena? Stres ziadny? Ja uz by som isla aj zajtra. Mala ma teraz 1750g a to by sa lahsie rodilo 😅 Ale este pockam. Nech trochu podrastie. Dnes sa chystam zehlit.

levik
24. apr 2009

zbalena som asi mesiac, uz som tu tasku aj stihla prebalit 😀
no troska sa bojim, ale ovela viac sa tesiiiiiiiiiim 😵
zatial ma len parkrat chytila taka priam az fyzicka nervozita na par minut, ze jejda, co ma to caka (porod), ale rychlo to preslo

janne6969
24. apr 2009

Teda. Ja sa asi tiez zacnem za nejaky ten tyzden balit. Nech potom nestresujem. Rozmyslam, ze aj na statnice pojdem s pobalenou taskou, lebo sa bojim, ze ma to tam chyti 😅
Ja sa stale neviem rozhodnut, ci si dat EPI, alebo nie. Bojim sa bolesti, ale na druhej strane nechcem byt zasa uplne otupena 😕 Tak neviem. Zazmluvnila si si nejakeho lekara?

levik
24. apr 2009

tak to je dobra predstava, ze na statniciach s taskou 😅
som si dohodla svoju lekarku. inak akurat tento tyzden sa prvy raz stalo, ze mi volali, nech pridem cim skor do poradne, lebo ide k porodu. tak som si pomyslela, nabuduce tak budu obvolavat objednane kvoli mne 🙂
ja som sa rozhodla bez epi aj preto, ze niektore kamosky aj tak hovorili ze bolelo aj predtym aj potom, navyse potom necitili ako maju tlacit.. cize mi z toho vyslo, ze efekt nie je isty, moze sa to dostat aj k babatku, a ked sa k tomu prida, ze neznasam hadicky, uz som nemala co riesit 🙂
bola si tam pozerat uz aj porodnu salu?

janne6969
24. apr 2009

Este som nebola. Ani neviem, ci pojdem. Necham sa prekvapit. Keby sa mi nahodou nepacila, tak nech niesom nestastna 😀
Tie hadicky odradzaju aj mna. Po tom, co mi robili LP, tak mam strach z pichania do chrbta, lebo vtedy to bolo velmi zleeeee.