Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

jancia
13. jún 2011

@levik @janne6969 @bezaz @jeana tak predbezne to vyzera na stvrtok?

@janne6969 😵 no ved uvidime aky datum si vyberie ten nas druhy zbojnicek 😉 inak ja mam narodky 28.6. a tatik meniny 29.6. tak ktovie... ale nech ma svoj datum...

levik
13. jún 2011

@jancia stvrtok moze byt. dufam, ze budem mat auto, musim ist na zarucnu, no ale tak prinajhorsom si urobime vylet busom 😵
inak pri druhom to lepsie ubieha pred porodom, ci ani nie? adrianka sa narodila az dva dni po termine a uz som mala veru dost 😀

jancia
13. jún 2011

@levik oki 😵 no my tiez musime busom... hmmm ci rychlejsie ani neviem, je pravda ze niekedy nemam cas si spomenut ze mam brucho ale vela veci uz tak nevladzem a potom som nervozna na maleho 😔

levik
13. jún 2011

@jancia hm tak v niecom lepsie v niecom tazsie
dufam ze to vyjde stvrtok 😵

jancia
14. jún 2011

@levik no mohlo by 😵

levik
15. jún 2011

@jancia tak my zajtra ideme na nejaku 10. na plaz, volame si, tesime 😵
a co@bezaz @janne6969 @jeana ?

bezaz
autor
15. jún 2011

@levik jani uvidime, nehlasia moc dobre pocko, hlavne ma dost fucat, tak asi radsej este s mladym nie 😅

janne6969
15. jún 2011

@levik Jani tak my napokon nic. Nas nekonecny pribeh menom prerabka kupelky ani po dvoch otrasnych tyzdnoch neskoncil.... Takze zajtra musim byt doma, lebo nasi uz idu do prace a nemozu tu "majstri" ostat bez dozoru... Snad nabuduce sa podari 🙂

levik
15. jún 2011

@bezaz @janne6969 skoda tak snad nabuduce. inak ja ako pozeram tak pozeram len dobru predpoved pocasia vidim 😎

bezaz
autor
15. jún 2011

@levik hehe tak neviem, co davali ma markize za predpoved 😀

bezaz
autor
27. jún 2011

@jeana @janne6969 @levik @sicilia tak nas je o jedneho viac, dnes rano 4.44 sa narodil maly Ondrejko od @jancia miery zatial nezverejnene 😀 gratulujeme 😵

sicilia
27. jún 2011

jeeeeeeej @jancia velka gratulacia a vela zdravicka prajem... krasne meno ste vybrali 😉

alex
27. jún 2011

@jancia gratulujem a prajem veľa zdravíčka obom! 🙂

janne6969
27. jún 2011

@jancia Gratulujeme. Tak ste predsalen den po nas 🙂 Vela zdravicka 😉

bezaz
autor
12. júl 2011

@alex @jeana @sicilia @levik @jancia dievcence, nedame zajtra magio plaz? vyzera, ze pocasie vydrzi 😉
@janne6969 dobehnes cez obed?

levik
12. júl 2011

zajtra nemozeme, skoda ☹

janne6969
12. júl 2011

@bezaz Aj by som dobehla, len musim ist zajtra cez obed do banky a do Ikea. Ale pozajtra neni problem. Len bez dietatka teda 🙂

alex
13. júl 2011

@bezaz dnes nemôžem, majú nám doviezť práčku v rozmedzí 13-18:00, tak musím byť doma. A ešte má prísť aj kamoš elektrikár... prerábame kuchyňu, manžo je v práci, tak je to na mne.

janne6969
13. júl 2011

Som inac stretla Janku, Nevestu25, jej Terezka chodi do tych istych jasliciek ako nasa Viki a su dokonca v jednej triede 🙂

levik
14. júl 2011

@janne6969 nekecaj a mne sa zdalo, ked som pozerala jaslicky, ze to dievcatko na fotkach z vevericky sa podoba na nevestinu terezku
ako ste spokojni?
adrianka pojde od oktobra na dva dni tyzdenne do skolky.

janne6969
15. júl 2011

@levik Jani ale nechodime do Vevericky, Napokon chodime do DC Kvietok, lebo to mam najblizsie k svokre. A spokojna som velmi. Hlavne Viki je kazdy den nadsena a do noci mi rozprava co vsetko zazila a co povedala pani ucitelka a ake ma kamosky 🙂

levik
16. júl 2011

@janne6969 takze sa mi to predsa len zdalo! 😀 super ze sa vam tak dari 😉

levik
30. dec 2012

@bezaz @jeana @janne6969 @sicilia este chodite na konika? 😕

levik
30. dec 2012

a tiez @jancia @alex @emmka3 ?

bezaz
autor
30. dec 2012

@levik jej Jani, ake krasne meno ste vybrali pre babulku, aj ja som tuzila po gretke 😵 😵 😵

alex
30. dec 2012

@levik jééj ahoj, tak vy už druhú bambuľku čoskoro budete mať. Ja sem chodím už pomenej, len do februároviek 2010, inak nestíham veľa čítať. Od septembra pracujem, takže času málo. Teraz sme celá rodina chorá, tak sa musíme vykurírovať. Držte sa kočky a všetko dobré v Novom roku! 🙂

levik
30. dec 2012

@bezaz @alex aj my sme chori, na mna sa teraz vsetko lepi 😒 inak tiez uz pracujem, ale po koncorocnom navale uz zacinam trochu zvolnovat tempo, takze som zavitala aj na kona 😀 snazim sa doma poupratovat a zacinam uz pomaly dokupovat drobnosti, netreba toho vela, kedze vraj to bude znovu dievcatko a nic sme nepredavali..
alex druhe neplanujete?
bezaz no vidis tak ja budem mat gretku 🙂 ked teda nebude prekvapenie 🙂

levik
30. dec 2012

@alex a co robis, nieco nove ci vratila si sa do prace spred materskej? inak diky a aj tebe vsetko dobre v novom roku 😉

bezaz
autor
30. dec 2012

@levik jani, tak ja choroby uz pomaly ani "neriesim", ninka sa este na zaciatku sk.roka ako tak drzala, potom bola po mesiaci 3 dni v skolke a zasa vyse mesiaca chora a to je od maja na imuno liecbe, s oskim sme uz tiez zacali chodit k imunologicke, prekvapujuco ale ma vysledky zatial ok, alebo teda ziadne znepokojujuce, ani alergia, tak neviem, od 30.8. je s vynimkou asi 2 tyzdnov stale chory, nachcipany 😅
a ja teda robotu uz pomaly zacinam riesit, oskiho by mali zobrat od septembra do skolky, dufam, ze sa dovtedy da ako tak dokopy a nebude chory3 tyzdne z mesiaca

levik
30. dec 2012

@bezaz zuzi adrianka sa celkom drzi, vynecha asi jeden tyzden do mesiaca, ked vobec, takze to som spokojna, zatial, nastastie. len ja od nej vsetko chytim a ovela silnejsie a dlhsie ma to drzi, co inak nezvyknem, len teraz, ako som tehotna..
tak vies deti su prvych 5 rokov zivota chore, aby potom boli zdrave, urcite to bude platit aj na tvoje 😉
aku robotu, spat na skolu? no to aby sme sa stihli este parkrat stretnut, kym sa vratis do prace 😉