Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
26. mar 2009

jani teraz vyvaras vypekas kazdy den? 😉
ja uz obcas ledva fucim. a to aj ked som hladna. som zvedava, ako sa to az moze zhorsit 🙂

bezaz
autor
26. mar 2009

jani a co na nu vravis? chuti? 😉

janne6969
27. mar 2009

Bez super je. Aj muzovi chutila.
Jani zatial vladzem. Tak varim a peciem kym vladzem. Zatial. uvidim ako sa to zhorsi.
Ale dnes nic vazne robit nebudem. Asi len nejaku pomazanku a to je vsetko.

bezaz
autor
27. mar 2009

jani a ideme dnes na prechajdu? 😉

janne6969
27. mar 2009

Zuzi dnes nestiham. Musim upratat, lebo zajtra pridu nasi a o stvrtej letim do Blavy na cvicenie. No a samo zrejme este musim aj pisat 😵. Ale pozdrav drobca.

bezaz
autor
27. mar 2009

ok, tak vyrazim asi do cilistova.. myslim, ze mame s malou ponorku, minuly tyzden sme kazdy den niekde boli a teraz sedime doma na riti, tak mi to dava pekne najavo 😝

levik
27. mar 2009

halo, mozeme to tu pomaly premenovat na zuzka a dve janky 😕 😀

jancia
27. mar 2009

jej bez ma zase novu foto, krasne ste koceny 😵

inak caute caute... ja nejak pokulhavam - myslim v pisani sem 😅 , my sme doma cele dni, maly ma atb tak sa kurirujeme... a zabavame ako sa da, nastatie si aj dobre pospi tak asponze tak.

a co vy - ako sa mate?

tehulky oddychuju?

levik
27. mar 2009

jeeej, nie sme tu len tri 😅
my sa mame dobre, oddychujeme, pripravujeme sa 😵

janne6969
27. mar 2009

Vidis Jani, sa to tu obcas aj rozrastie.
Aj my sa mame fajn, odychujeme od prace. Vytesujem sa z tolkeho volna 😀 😀 😀

jancia
27. mar 2009

a uz mate pokupene tie zakladne vecicky, kocik a tak?

inak bez to som sa chcela spytat - vy sa satkujete aj po vonku?

levik
27. mar 2009

jancia ja uz mam vsetko. teda uz len cakam na objednany prebalovaci matrac a palicky do usi 😵
rodila si na antolskej?

janne6969
27. mar 2009

no ja uz mam vsetko objednane. Doma zatial len nejake oblecenie a postielku. Ale ved mam este cas.

jancia
27. mar 2009

no vy ste ale sikule 😉 ze je to super pocit nemusiet vstavat do prace??? 😵 😵 😵

hej ja som rodila na Antolskej, bola som spokojna, fakt, aj sestricky mile, nemam zlu skusenost az na jednu vec ale to sa potom tiez vyriesilo.

levik
27. mar 2009

jancia este lepsi pocit budem mat od pondelka, lebo do dnes som len na normalnej dovolenke 🙂

mala si aj nejaky zoznam do porodnice? a bola si v obycajnom porodnom boxe a obycajnej izbe ci nadstandard? a chodila si tam na pripravu? potrebovala si peciatku ze tvoj muz tam bol na priprave (ked si ho mala pri porode)?
kolke otazky, ze 🙂

janne6969
27. mar 2009

Boze Jani cinis sa. A ja len sledujem 😵

jancia
27. mar 2009

no zoznam som mala, najdes ho aj na nete, skusim pozriet link
nic som nemala nadstandard a bolo dobre, ked som prisla tak ma dali do takej pripravovne, bol tam monitor na kt. som bola skoro stale napojena, potom mi dali klystir - tam bolo wc a sprcha - v tom case som to mala sama pre seba a manzel tam bol pri mne, sestricka alebo doki obcas prisiel kuknut. ale moj pobyt na sale trval celkovo 2,5hodiny takze ja som sa cudovala ze to uz rodim? ked som mala nohy hore a oni ze tlacte 😀
bola som na priprave - na cviceni u p.Jezikovej ale len na par hodinach, chodila som aj inde k jednej por. asistentke - ak chcete dam kontakt, ked nahodou mate union poist. tak je to free.
bola som aj na prednaske s manzelom na Antolskej - taka strucna priprava na porod plus primar novorod. dal prednasku a este Eurocord ale ta bola o nicom. peciatku nepotrebuje len zaplatit poplatok.

kludne sa pytaj ked viem odpoviem 😉

levik
27. mar 2009

ja mam uz aj tu tasku do porodnice zbalenu inak, tak len tak pre istotu 😀

v stredu idem do poradne, tak som zvedava, ci ma uz potom posle priamo na antolsku

bezaz
autor
27. mar 2009

jani {jancia} no to nas sic fotila na stretku minuly tyzden 😉 .. a v satke len von, doma nemozem s nou klusat.. ale teraz sme uz dlho neboli, lebo krpata sa vozi uz v sportaku, potrebuje vsetko kamerovat 😅
jaky super porod, ze 2.5hodky, to len ja so sic sme si "odsrali"?

jancia
27. mar 2009

ty nechodis este na Antolsku k doktorovi? tak to uz ta musi poslat... mas tam niekoho vyhliadnuteho? ci ti bude jedno u koho rodis?

levik
27. mar 2009

jancia tak ten z webu mam, to nemusis, dik

na pripravu chodim v gpn, oni robia, len ma vela ludi strasi, ze muza mi bez peciatky o priprave k porodu nepustia, ale priamo na antolskej hovoria ako ty, ze staci, ked zaplati..

ked ma este nieco napadne opytam sa 🙂

jancia
27. mar 2009

bez ale ja som si doma odfucala 12hodinovku 😝

levik
27. mar 2009

jancia nechodim, aj do poradne pojdem v stredu po 4 tyzdnoch, lebo sa jej zdalo, ze tak staci, ked doteraz ziadne problemy 😅

aj si ju inak zaplatim k porodu, takze na antolskej som si nevyhliadla nikoho, to bude asi jedno, ku komu do poradne tam, nie?

jancia
27. mar 2009

no nam to vtedy na tej prednaske povedal doktor ze to uz nedavaju. ale moj muz mal aj tak - od tej por. asistentky 🙂 takze bol plne sposobily lebo som ho donutila ist na 2 take prednasky, jednu aj s praktickymi ukazkami 😀.
ale je to na nezaplatenie mat tam manzela alebo teda niekoho, hlavne ked uz je po a niekto ti musi tlacit maternicu dovnutra, ja by som si to sama asi nevladala...

levik
27. mar 2009

jancia a to kedy si isla do porodnice, ked boli kontrakcie kazdych 5 min ci ako? a to preto, ze byvas tak blizko?

som zvedava, kedy to na nas pride. lebo v slabej premavke sme tam z dubravky za 15 min aj s parkovanim, to by bola pohodicka 🙂

jancia
27. mar 2009

hej to je jedno a ked tvoja gyn. rodi na Antolskej tak to mas fajn. uz sa ti to bliziiii 😵

levik
27. mar 2009

tlacit maternicu dovnutra? to prvy raz pocujem 😕

tak predsa si mala nejaku peciatku, no neviem, ci mame ist bez peciatky..

levik
27. mar 2009

ved preto idem na antolsku, lebo chodi tam..

blizi, uz sa tesiiiiiiiiiiim 😵

jancia
27. mar 2009

no ja som mala od zaciatku take nahusto kontrakcie - resp. bolesti lebo ked som prisla do porodky 1x ( okolo 4 rano) tak na monitore mi ziadne kontrakcie neukazovalo tak som sla domov, no a po par hodinach (o 2 poobede) co som si doma predychavala kazdych 5 minut a mozno aj menej som sla nech ma kukne moj doki a uz si ma tam nechal - a maly sa narodil kratko po pol 5 poobede 🙂

jancia
27. mar 2009

no ta sa ti musi po porode stiahnut aby si nevykrvacala takze muzik mi asi hodinu tlacil na brucho 😝