Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

bezaz
autor
2. apr 2009

jani uz si bola v tom tescu? ze ako vyzeraju tie ciapocky.. inak mne vcera dosla dalsia varka, klobucik a capica s dvoma kvietkami 😉

jeana
2. apr 2009

bez booze
aj ja chceem, ja som malej este stale neodmerala hlavinku 😠
v tescu este nie, lebo nemam ziadne poruke... ale cez vikend v TN pozriem 😉

bezaz
autor
2. apr 2009

sak do lamaca to mas daleko? mozem ti pozriet aj v PD, tiez ideme k nasim 😉

jeana
2. apr 2009

do lamaca vobec nechodim...ale neva, zatial neponahla a zajtra sme uz v TN 😉 si zlataaa, dakujem 😵

bezaz
autor
2. apr 2009

jani pohodka.. sme ta vcera s druhou jankou spominali na prechadzke, prezrad, kde si kupila tu tenucku zavinovacku do autosedacky? mala lili minule na stretku 😉

jeana
3. apr 2009

dufam, ze len v dobrom ste ma spiminali 🙄 😀 😀
bez v babymarkete na sustekovej, ale maju ju hocikde aj na netovych obchodoch...
inak ju uplne super... pouzivali sme ju od leta, ked bola malinka a aj teraz cez zimu...
ked ju v aute nemam naobliekanu a je v tomto 😉
toto je letna verzia a vnutri bavlnena 😉

bezaz
autor
3. apr 2009

a ako sa to presne vola? kto to vyraba? daaakovala 😀

jeana
3. apr 2009

emitex 😉 zavinovacka do autosedacky
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

janne6969
6. apr 2009

Ahojte baby.
Konecne mam v poriadku pocitac. Uz som zacinala mat abstak, ved od stvrtka som bola offline 😵
Co mate nove?

levik
6. apr 2009

ahoj jani, ja nic nove, este 2 v 1 🙂

bezaz
autor
6. apr 2009

caveste
Jani ze 36tt parada, za chvilku je to tu 😀

janne6969
6. apr 2009

Veru, sa Ti to krati... Ale aj mne to pomalicky ubieha. Uz mam obcas take stavy, ze by som najradsej rodila hned teraz.

levik
6. apr 2009

jani preco? nevies sa dockat malej ci uz mas toho dost?
ja este pockam do 30.4. vtedy by som chcela, aj sa tak dohadujem s kukulikom 😵

janne6969
6. apr 2009

30.4.? Ma to nejaky skryty dovod? Alebo sa Ti len paci ten termin. Moji rodicia maju vtedy vyrocie svadby 😉
No niezeby som sa nevedela dockat, ale uz obcas zacinam byt nervozna z toho, ze sa pohybujem ako slon. A zacina mi byt neznesitelne teplo. A to je vonku este len 20. Neviem co bude tak za mesiac 😅 Sa aj uvarim....

levik
6. apr 2009

podobalo by sa to na moje narodeniny aj na muzove 😵
mna zatial nejako nic velmi neobmedzuje.. akoze fucim, zle sa mi vstava, lezi, ale zatial sa to da

janne6969
6. apr 2009

To je super.
No mala by som sa zacat ucit, ale taka som leniva, ze sa neviem donutit... Ale idem na to. Aspon jednu otazku si dnes precitam 😵

levik
6. apr 2009

uz si aspon v polovici? 😵

janne6969
6. apr 2009

Este som nezacala 😅
Jani pred porodom treba vybavit len tu ziadost o materske? A detsku lekarku? Alebo este nieco? Nech na nic nezabudnem.

levik
6. apr 2009

ano len to. a tvoj zamestnavatel to nahlasi v socke aj v zdravotnej. a ja ked som prisla k detskej pozerala na mna dost divne, ze ved to netreba. tak ale istota je istota

janne6969
6. apr 2009

Dakujem. Tak po porode to bude trochu komplikovanejsie. Ale uz som si spysala mensi manual 😵
Idem uz ozaj citat nieco 😵

levik
8. apr 2009

dobre rano maminy a buduce maminy. kde ste vsetky? 😕

bezaz
autor
8. apr 2009

jani flakame sa po vonku s detmi, neee? 😀

levik
8. apr 2009

zuzi aj po veceroch? ze bary a diskoteky? 😀
no ja zatial s prazdnym kocikom nechodim. citam si na balkone 🙂

janne6969
8. apr 2009

Ahojte. Ja som sa konecne dokotulala z Blavy. Nekonecne. Musim ist zajtra na Antolsku, tak to tam aspon omrknem.

levik
8. apr 2009

jani a co tam ides? potom referuj
ja som bola dnes v poradni, kukul stale dole hlavickou, tak snad uz tak zostane 😵

janne6969
8. apr 2009

No mam tam ist na tie prietoky. uvidim, ci zajtra, lebo neviem ci sa netreba objednat. A kontakt nejako nemam. Ta moja lekarka mi ani nepovedala, kolko mala meria, ani ako je otocena ani nic 🙄

levik
8. apr 2009

preco nepovedala, ze nevie alebo si to nechala pre seba? si sa nespytala? no aj tak sa este asi bude tocit

janne6969
8. apr 2009

No aj som sa pytala a ako vzdy to zahovorila s nejaky argumentom, ze aj tak mi to bude zbytocne hovorit, lebo to nemusi byt pravda. Tak ani ma to uz netrapi. Aj ked je mi to luto. No na druhej strane mi aspon nevynadala, lebo som od minule pribrala len 0,5 kg, tak bola spokojna 😕

levik
8. apr 2009

nic moc taky pristup 😖

janne6969
8. apr 2009

Juj idem asi nieco ukuchtit, lebo zacinam byt hladna.
Ale nohy ma bolia riadne. Som dnes presla cele mesto pesi. Ked bolo tak krasne sa mi nechcelo parit v MHD.