Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
24. apr 2009

my sme tam neboli odvtedy co sme sa raz zastavili a nedalo sa. snad bude volny ten samostatny box no a ked nie, tak som pripravena na najhorsie, z toho co hovorili tie, co tam rodili 😅

jani tak si nedaj a basta, to zvladnete

janne6969
24. apr 2009

Tak dobre. Nedam si. Teda aspon teraz som presvedcena.
idem na to zehlenie. Uz od siedmej sa chystam a stale nic.
A neboj, nic zle ta necaka 😀

levik
24. apr 2009

ved aj tak sa musis rozhodnut niekedy teraz, lebo kvoli tomu sa robia nejake specialne testy, aspon moja tak hovorila. a ked ich nemam, epi mi nedaju, aj keby som tam potom steny skriabala
minimalne ma necaka sok z toho, ze je to tam skarede 😀
ja si idem asi pospat 😀

janne6969
24. apr 2009

Dobru noc. Uz som si vsetko prichystala, uz len zehlicku vytiahnut. Musim aj muzovi koselu ozehlit, zajtra ide na svadbu robit sofera. Takze som cely den sama az do rana 🙄

janne6969
24. apr 2009

No som si pozehlila a v tom mi volal muzo, ze nam rozbili auto ☹ Stala sa nejaka buracka a motorkar nam vletel do zaparkovaneho auta. No to je ale den ☹

levik
24. apr 2009

a ja som nespala, len citam a varila som obed.
kamoska rozpravala podobne, jej pred par tyzdnami naburali auto tak, ze v noci nahanali policajti nejakeho mladika a ten u nic na ulici nabral asi 7 aut za sebou
a nam dnes akurat prislo z poistovne, ze nech im vratime peniaze co zaplatili ked som naburala na jesen, lebo sme to nenahlasili 😖

janne6969
24. apr 2009

Boze to tie poistovne aj taketo riesia? Pekne. Nastastie aj my to spravime z poistky. Uz je to nahlasene.
Clovek ani nevie ako a hned pride k takejto skode.

levik
27. apr 2009

dobre ranko
tak vraj 39 tt. som zvedava co nas tento tyzden caka 😵

janne6969
27. apr 2009

Dobre ranko. Este nerodis? Som na teba myslela. Tak este chvilku a budes to mat za sebou.

levik
27. apr 2009

este veru nie. najnovsie si myslim, ze sa narodi na termin 🙂
uz mas vsetko pokupene a doma?

janne6969
27. apr 2009

Uz len drobnosti z lekarne. A tam sa mi velmi nechce, tak to odkladam na poslednu chvilku. Vcera pisala sesternica z Kanady, ze pride 7.5., tak jej este napisem, co by mi mohla priniest 😀 😀 😀

levik
27. apr 2009

a co v lekarni?
aj moja sesternica pride (z irska), koncom maja, tak kupila letenku, ze kukul uz urcite bude vtedy na svete 🙂

janne6969
27. apr 2009

No take veci do porodnice a neviem este co...
Idem sa zacat poriadne ucit, lebo cas sa mi krati... 🙄

levik
27. apr 2009

jej, tak nech ti to takmer same skace do hlavy 😉
ja idem pozerat telku. uz sa mi nejako nic nechce 🙂

janne6969
27. apr 2009

No s tym ucenim to nebude lahke. Robim vsetko mozne aj nemozne, len to ucenie stale nieje na rade 😅

marya
27. apr 2009

Caute baby 🙂 Vy dve tu tusim mate sukromny chat 😅

Levik, dosla som kuknut, ze ci este si vcelku, ale veru uz to zacina byt napinave 😅 😅

Rozoberate EPI - no ja som teraz pred par dnami pocula, ze po EPI su babatka velmi nepokojne a nevedia zaspat, vela plackaju a tak...ja som EPI nemala a ani som ju nepotrebovala, takze da sa super porodit aj bez EPI 😉

levik
27. apr 2009

marya pekne od teba 😉

veru ja nechcem tu epi.. asi mi bude tazko, ale urcite to stoji za to

janne6969
28. apr 2009

Mary ahoj. Tak sa vidime aj tu? Lebo v poslednom case len nazivo 😀 Veru, mat taky porod ako ty, tak som najstastnejsia na svete. Ale nejako prezijem aj ten moj 😉

levik
28. apr 2009

dobre ranko. tak u nas to ani dnes zatial nevyzera na den D 🙂

janne6969
28. apr 2009

Jani nekric hop, pokial nepreskocis 😀

bezaz
autor
28. apr 2009

ahojte
tak vidim, ze sme tu vsetky straaasne silne zeny bez epi 😀 ale nebojte, da sa to vydrzat 😉
jani myslim na teba, kedy sa "rozsypes", dufam, ze bude vsetko ok 😵

levik
28. apr 2009

zuzi dakujem

kolke navstevy tu zrazu mame, v tomto nasom chate s jankou 😀

bezaz
autor
28. apr 2009

no prepacte, uz nebudeme vyrusovat 😵

levik
28. apr 2009

zuzi inak tak ma napadlo, co je trebars s fifitko25? nevies?

bezaz
autor
28. apr 2009

na FB pise, ma toho dost, skola aj robota.. inak nic nove 😉

levik
28. apr 2009

este ze mate ten FB 😀
som zvedava kedy zacne tu na konovi pisat 😀

janne6969
28. apr 2009

Veru. Uz by sa aj patrilo 😀
Mam mensiu psychohygienicky pauzu 😀

janne6969
28. apr 2009

Juj z tolkeho ucenia mi ide brucho roztrhnut. Malej sa asi nepaci dizajn pracovisk a motivacne teorie. Neviem, co z nej vyrastie 😵

levik
28. apr 2009

jani mozno si zvykne 😀

janne6969
28. apr 2009

Dufam, lebo takto sa ucit to je ozaj za trest 😅 Prestavka konci, idem pokracovat 😀