Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
28. apr 2009

jani, rezim ako v skole 😀

bezaz
autor
29. apr 2009

no halo, rodime?
akurat som ninke dala baby signs karticky, sa ucime aspon zvieratka a macka je uz zdemolovana 😀

levik
29. apr 2009

halo, nerodime, ani dnes to tak nevyzera 😕

janne6969
29. apr 2009

No ja som tiez prisla narychlo pozret, ci nerodis, a vidim, ze teda este nie, tak sa mozem ist v klude ucit a porem okolo obeda. Ja som mala vcera take bolesti, ako keby som uz isla rodit, ale preslo to. S malou sme dohodnute, ze pride 7.6, takze este ma cas.

levik
29. apr 2009

jani ja som este nic take nemala.. vcera som spozorovala daky sopel, ale kedze to nemalo visacku s napisom hlienova zatka, som strasne mudra, ci to bolo ono alebo nie 😀 rano ma bolelo brusko ako pri kramoch, zatial najviac, ale tiez nie velmi.. tak ja neviem 😅 a to sme boli povodne dohodnuti na 30.4. 🙂

bezaz
autor
29. apr 2009

jani hlienovu zatku urco spoznas, je taka krvavo soplovo neviem aka 😀 mne odisla rano v den porodu rovno s plodovou vodou, niekomu odide aj skoro mesiac pred porodom 😅

levik
29. apr 2009

ja uz nie som mesiac pred porodom 😅
a kolko toho je?

bezaz
autor
29. apr 2009

celkom dost, tak za hrst asi? urcite viac, ako normalny vytok.. nie len taky sprc, ale proste riadna guca

marya
29. apr 2009

Caute 🙂

Jani bud rada ze mas malu este v brusku, ja ked sa chcem ucit pri Petkovi tak si ho tiez musim polozit na brucho aby bol kludny 😅 😀 ale dnes posledna skuska a potom uz "len" statnice 😀 😀 Ozaj Jani, to na magisterske sa ucis to iste co na bakalarske plus to co pribudla za tie dva roky, alebo sa ucis len to z poslednych dvoch rokov ?

janne6969
29. apr 2009

Mary mam pocit, ze na nasej skole sa ucis stale dookola to iste. Aj ked na magesterske sa ucis uz len z poslednych dvoch rokov. Niektore veci sa tam ale opakuju, cize asi tak. Ja som z toho ucenia nanic. Nemam poriadne vypracovane otazky a k niektorym sa vobec neviem dopatrat. Ani na internete nic take nieje. Mam pocit, ze studujem nejake vesmirne vedy, alebo nieco podobne 😅

marya
29. apr 2009

Jani tak to si vystihla, ja sa teraz ucim na controlling a je toho cca na 60-70 stran, ale stale dokola to iste len inymi slovami, dalo by sa to zhrnut tak max na 5 stran, a pritom su to len take teoreticke zvasty, co si niekto vymyslel a popisal a my sa to musime ucit 😅 asi sme sa mali dat na matiku, aspon tam je nieco konkretne 😀

janne6969
29. apr 2009

Mary tak to si pockaj na strategicky management od uja Papulu. Kniha ma cca 250 stran, ale taky obsiahly vycuc z nej by stacil na 20. Neuveritelne nudna hlupost. Opakuje sa tam asi tak tisickrat slovne spojenie turbulentné prostredie 🙄

janne6969
30. apr 2009

No halooooooooooo...... Jani este si v celku?????????

levik
30. apr 2009

no halooo, som, vyzera to veru na majovciatko 😵 som prave prisla z poradne, tak CS uz nie je konecne 0, ale 2 🙂

bezaz
autor
30. apr 2009

jani oooo tak pokrok 😀 nezostane tam navzdy schovane 😵

janne6969
30. apr 2009

Jani poslala som Ti este nejake materialy na mail. Aj ked mozno uz neskoro, ale je tam aj cvicenie s babatkami a tak...

levik
30. apr 2009

prave to kukam, si zlata ze na mna myslis, dakujem 😵

bezaz
autor
1. máj 2009

tak cooo.. rodime? jani prepac, si to nemozem odpustit 😵

levik
1. máj 2009

nerodime 🙂

bezaz
autor
2. máj 2009

jani a dnes? 😀

levik
2. máj 2009

cakame, cakame 😀

bezaz
autor
2. máj 2009

tak dobre... aj my 😵

janne6969
3. máj 2009

Dobre ranko.
Co nove? Okrem toho, ze Janka este asi nerodi 😉

levik
3. máj 2009

jani to mas pravdu 🙂
ako ide ucenie?

janne6969
3. máj 2009

Jani pomalicky ☹ Ale mam pocit, ze moj mozog sa zacina aktivovat, lebo si zacinam pamatat co som precitala 😀
Ale zistila som, ze mi staci vediet len tri vety ku kazdej otazke, aby ma nevyhodili, tak to je uz celkom pozitivne 😀 A vo stvrtok prileti sesternica a idem pre nu do Wien, tak sa tesim. Spravim si oddychovy den 😀

levik
3. máj 2009

a kolko je tych otazok?
ja by som tak isla niekam na vylet, ale ako, ked chodim kazdu polhodinu cikat 😀 idem si pocvicit, navarim obed a potom pojdeme na nejaku polhodinovu prechadzku 😀

janne6969
3. máj 2009

Jani dokopy 120. nieje to az take zle. Veru aj ja chodim cez den stale castejsie a castejsie. Nastastie v noci len raz 😀 Aj ja sa idem pustit do varenia 😀

levik
3. máj 2009

fuuu, 120 je dost, ale ked staci tri vety, to sa urcite da, mozno budes aj hviezdit s piatimi 🙂
ja uz v noci tak 2-3x 😀

janne6969
4. máj 2009

Dobre ranko. Vitam v novom tyzdni 😀 Pre Janku pravdepodobne poslednom tehu 😀
Ja sa chystam za 2 hodky k lekarke. Sa mi nechcelo ist rano s muzom, tak pojdem az potom.

levik
4. máj 2009

dobre ranko. jani hadam to tak bude, nielen pravdepodobne. uz sa neviem dockat. uz kukulovi hovorim, ze ved tam ma malicko miesta, nech ide von. ale stale nic. do poradne mam ist zajtra