Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
6. máj 2009

jasne ze dam 😉
mozno takymi vtipmi zakryva svoj stres 😅
moj sa zase tvari, ze kukul moze este par dni pockat, lebo este ma robotu

janne6969
6. máj 2009

Pekne. No idem sa ja trochu ucit, lebo o druhej musim byt v Bratislave. Idem na geometriu s autom. Este to treba dolozit do poistovne a hadam nam uz konecne vyplatia tu buracku 😒

levik
6. máj 2009

ja cakam co odpisu z poistovne, ci teda mame ozaj platit alebo nie

janne6969
6. máj 2009

Veru. Inac uz mi prislo zo socialnej papier ze kolko mi vyratali matersku. Tak som zvedava, kolko budem dostavat, lebo tam mi to dali na jeden den. Snad tam rataju aj vikendy 😅

levik
6. máj 2009

myslim ze je to na kalendarne dni
mne ale ziadny papier neprisiel, hoci minuly mesiac mi uz poslali peniaze. uz som od niekoho pocula, ze dostal papier, teraz aj ty, na mna asi zabudli

bezaz
autor
6. máj 2009

jani ani ja som nedostala papierovo ten vypocet.. nastastie prachy posielali, tak som sa s tym netrapila

levik
6. máj 2009

fakt? ved ked mi poslu co maju aj tento mesiac, otravovat ich s vypoctom tiez nebudem 😀 urcite tam maju tak troska bordel 😀

janne6969
6. máj 2009

Tak troska aj dost 😀
Tak mne poslali papier a dufam, ze poslu aj peniaze. To posielaju na ucet? A odkial maju moje cislo uctu? A kedy to posielaju? kolkeho v mesiaci?

levik
6. máj 2009

jani moje cislo uctu maju z tej ziadosti, co som dostala u lekarky a odovzdala v praci. a minuly mesiac mi prisli peniaze presne 15.

janne6969
6. máj 2009

aha... Tak dufam, ze v praci mi to tam vyplnili, lebo ja si nespominam, ci som ho tam davala. Ale hadam hej. Uvidim toho 15-teho.

levik
6. máj 2009

jani ved uvidis, ak nie, pride ti to asi nejak na postu

levik
6. máj 2009

no baby tak 1 cm.. ked do nedele nic, mam ist do nemocky, ze ma sluzbu a urobi zaznam na monitor ci co.

levik
7. máj 2009

haloooo
tu sa nic nedeje staaaaale 😔

bezaz
autor
7. máj 2009

jani z toho si nic nerob, mne asi 3tyzdne pred porodom povedal doki, ze uz to bude, potom sa nic nedialo az to vyzeralo na vyvolavacku.. tak sa s brusinkom pekne rozpravaj, nech uz teda pride, lebo sa na neho tesime vsetci a mas pre neho vsetko pripravene 😉

levik
7. máj 2009

to ho podla mna uz nudi, lebo to pocuva dobre dlho 😀
a tebe sa este vecer zdalo ze nic a v noci to zacalo?

bezaz
autor
7. máj 2009

jani ja som bnola den pred tym s dulou na kavicke, este sme sa bavili ze co teda, ked pojdem na vyvolavacku a na druhy den 5.50 mi zacala tiect voda 😉

janne6969
8. máj 2009

Ahojte.
no tak co nove? Je piatok, to uz by Janka mala rodit 🙂 Ja sa prave chystam na noznicocorukeho edwarda 😀 Som to nevidela minimalne 10 rokov. To je film mojho detstva 😉

levik
8. máj 2009

ahojte, my stale nic, len chrbat ma boli 😔

janne6969
8. máj 2009

Nevadi, za chvilku to aj tak pride. No idem sa ja asi zasa trochu ucit, nech sa potom necitim previnilo 😕

sicilia
8. máj 2009

Halooo Jani, vsak ty uz by si fakt mohla ist rodit.. Strasne by som Ti to priala, viem ake su tie poseldne dni (pre mna aj tyzdne) na hlavu.. UZ nech je to za Tebou a nech mas z toho len krasne zazitky a konecne "synceka" pri sebe.. 😀 Neviem, ci sa nemyslim, ale mam taky pocit, ked sa na Teba pozriem, tak mi to tak k Tebe ide, som straaaaaaaaaaaaaasne zvedava..

jeana
8. máj 2009

ahojte babulky...
sic aj ja som viac ako presvedcena ze to bude fesacik 😉 ja som mala taky pocit uz od zaciatku..tak uvidime 😵
Jani straaasne drzim palceky

levik
9. máj 2009

baby ste zlate.. uz sa ozaj neviem dockat kedy vam to budem moct povedat, ci je to teda risko alebo adrianka 😵

jeana
9. máj 2009

ake krasne mena 😵

bezaz
autor
9. máj 2009

jooj jani, myslime na teba, nech uz to mate uspesne za sebou..
tiez si myslim, ze to bude chalan. ale mozno nas adka prekvapi 😵

levik
9. máj 2009

zuzi na teba mam mobil, tak potom napisem 😵

bezaz
autor
9. máj 2009

jani jasnacka, tesiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵

janne6969
9. máj 2009

Ahojte. Konecne som doma. Tak aj ja budem netrpezlivo cakat na spravu od Janky 😀

janne6969
11. máj 2009

Dobre ranko. Janka este nerodila? Som myslela,ze uz to ma za sebou 😅

levik
11. máj 2009

dobre ranko, nemam. ale tento tyzden uz urcite, ked do piatku nic, zacnu vyvolavat

bezaz
autor
11. máj 2009

ved ja si stale kontrolujem mobil, ci nedosla sms 😀