Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
25. máj 2009

Ahojte. Tak 38tt 😀
Ale dnes mi povedali, ze tento tyzden to este nebude, tak uvidime aj 39 tt 😀

levik
26. máj 2009

a uz mas vsetko nachystane? a ako sa citis?

janne6969
26. máj 2009

Nachystane by aj bolo. Len este zbehnem v tyzdni do lekarne pre posledne dronosti. A pobalim veci pre drobca, ked nas tatko pojde zobrat z porodnice domov 😀 Citim sa fajn, len mi zacali velmi opuchat nohy. Musela som si kupit nejake topanky, lebo som nic neobula. Ale zatial to necitim.
A vy sa ako mate? Uz chodite von?

bezaz
autor
26. máj 2009

hojda, tak snad nam neumrie tema, kym si janka s adkou na seba zvykaju 😉
jani tak uz to mas za par.. akurat som pozerala v mobile tu MMS, co si mi poslala niekedy koncom oktobra, kde si odfotila pozitivny test 😵 a uz tu viktorka za chvilocku bude

levik
26. máj 2009

my chodime von uz tyzden 😵 dnes sme boli na kacine, 4 hodinky dokopy
veru uz aj viktorka tu o chvilu bude a potom tu uz nebude mat kto pisat 😀

bezaz
autor
27. máj 2009

jani aj v alzbetinom dvore je kacin, to ste boli tu? 😀

janne6969
27. máj 2009

Kacin je aj niekde v BA? Niekde pri Devine, ci to sa mi len mari?

levik
27. máj 2009

to je iny kacin, ale poznam aj ten, lebo tam blizko ma stryko zahradu 😀
my sme boli zo zeleznej studnicky. a tak som sa asi unavila ze je menej mliecka, tak dnes nejdeme nikam

janne inak nakoniec sme nemali nadstandardny porodny box, len jeden porod koncil ked sme prisli a nahovorili nas, ze tak budeme viac po ruke. ani izba sa mi neusla, ale tu urcite odporucam, ked bude volna, lebo na obycajnej sme boli 3, nedalo sa tam pohnut, tie nemozne postele su prilis vysoke pre maminu a nizke na prebalovanie 😖

janne6969
27. máj 2009

No ved uvidime. Ten porodny box som ani neplanovala, ale ked bude ta izba, tak tu beriem.
Teraz som sa pekne naobedovala a idem si trosku pospinkat 😵

janne6969
27. máj 2009

No vyspana a uz som aj polku bytu poupratovala. Dnes mam nejako vela energie. Asi som mala predsalen ist cvicit, ale uz je neskoro. Tak upracem este druhu polku a mam odcvicene 😉 Alebo si to necham na zajtra? No uvidim.
Dnes ani nemam tak velmi opuchnute nohy ako vcera. Asi preto, ze sa trochu ochladilo. Mohlo by takto byt az do porodu 😵

levik
27. máj 2009

to mas teda uzitocnejsie cvicenie 🙂 ja som si dnes pocvicila tiez, utieranim prachu a umyvanim dlazok a prechadzkou do potravin 🙂

co si myslis, kedy sa viktorka zacne pytat na svet?

janne6969
28. máj 2009

No my sme sa dohodli, ze pride 7.6. Aj ked v noci som myslela, ze to uz bude... Napokon ma to v sprche preslo. Muzo uz potom skoro ani nezaspal. Taky bol chudatko vyplaseny 😀
budete malu aj krstit? Kedy asi?

bezaz
autor
28. máj 2009

jani fakt? jeeeeej.. no hadam to uz pride.. to uz budu poslickovia, ved by bolo na case, aby sa viktorka hlasila na svet
jani my ideme krstit az 11.7. {ak sa nic nezmeni}, okrem toho bude krstit rodinny znamy, lebo ked som videla pristup nasho samorinskeho kaplana 😝 bude to tu v samku, ale teda nebude samorinsky kaplan

levik
28. máj 2009

jani to ti trocha zavidim, ja som ziadnych poslickov nemala 🙂 rovno sme nabehli na 5-minutove kontrakcie 😀

krstit tiez budeme, asi niekedy v juli alebo zaciatkom augusta

janne6969
28. máj 2009

Mile, ze mi to zavidis. Ja Ti zavidim, ze to uz mas za sebou.
Krst by som chcela aj ja v auguste. Uvidime 🙂

levik
28. máj 2009

ty si este uzi viktorku v brusku, to sa potom uz nikdy nevrati 🙂

janne6969
28. máj 2009

To ja viem, ale aj ona by uz isla rada von. Uz jej je velmi tesno.

levik
28. máj 2009

ja som kukulku 3 tyzdne posielala von a dobre vedela, preco este nejde, ked sa narodila nakoniec s 3000 g
no a boli sme teraz prvy raz v poradni, uz mame 3100 gramov 😵

janne6969
28. máj 2009

Juj aj ja by som chcela take male babo. Sa bojim, ze bude stvorkilova 😅
Ale aj taka musi von, tak uz to neriesim. Super, ze priberate. To jej je dobre aj to najmensie oblecenie, vsak? Aspon ho vynosite 😀

marya
28. máj 2009

Ahojte 🙂

Jej tak Janne uz sa tiez chystas pomaly... 😅

No ja som teda nemala ani poslov ani kontrakcie 😅 😀
Levik, Adrianka pekne rastie, a teraz sa to este len rozbehne, tie prve tyzdne su to poriadne supy 😀 , cca 350-400 g za tyzden 😅

My sme krstili este v marci, a bolo to vpohode, Petko vobec neplackal, len ticho sledoval co sa to deje okolo 😵 😵

levik
28. máj 2009

uz sa tesim na stretko najblizsie, uz budu vsetci drobci vonku, a snad aj marya dorazi 🙂

janne6969
29. máj 2009

Veru... Niekedy v lete by sme sa mohli stretnut. Marya by tiez mozno konecne dorazila 😀

jeana
29. máj 2009

dobre ranko...
babulky, ja mam zajtra poslednu skusku a [potom som freeeee ..teda ak ju spravim 😀
takze kludne mozme nieco organizovat.. my sme s Lili stale niekde..
prezidentska zahrada, medicka zahrada, SJK, Strkovec, zelezna studnicka atd atd
janne drzime palceky 😉

bezaz
autor
29. máj 2009

Jani aj byvate doma?? 😀
my tiez kdesi kazdy den labzujeme, baby zo samorina maju velke a pekne zahrady, bazeny, tak sa davame pozvat 😵

jeana
29. máj 2009

bez a aj vy mate velku zahradu s bazenom? ze by sme aj my prisli k vam 😀
to mate super 😉 aj nas sused ma na streche bazen, ale keby som sa ho opytala ci sa mozeme prist okupat asi by nebol nadseny... 😀 😀 😀

janne6969
29. máj 2009

Bazen na streche? Waw. Aj ja by som brala. Ale mne bude stacit, ked konecne prehovorim nasich, aby na zahrade spravili bazen. Uz su tak na polovicu nastrbeny 😵 Tento rok sa to este asi nepodari, ale buduci rok istotne. A potom sa tam prestahujem na cele leto 😀

bezaz
autor
29. máj 2009

jani myslis v panelaku? 😀 ale kludne dojdite do samka, pojdeme na hradzu a tak 😉

janne6969
29. máj 2009

Veru a ja sa pridam ak budem v stave schopna ist 😀

levik
29. máj 2009

my zatial chodime len po dubravke. teda s ocinom kadetade, ale my dve same baby len tu 😀 ale o par tyzdnov prideme aj na ten bazen 😀

marya
29. máj 2009

No my mame vanu 😀 veru radi by sme aj my s Petkom prisli, vy vsetky mate same baby a Petkovi sa uz dievcatka pacia tak aspon by si mohol vyberat 😅 😀 😀

Jeana, drzim palce an skusku 😉 Ja mam este 13 dni do statnic, tak sa idem dalej "vzdelavat" 😅