Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
10. jún 2009

Ahoj. Lezim a tlak mi klesol. Naobed idem na Antolsku vybavit si predsa EPI. Ak nebude treba, tak ju nepouzijem, ale chcem ju mat v zalohe.
A vy ako? Adka este stale vracia?

levik
10. jún 2009

to by si mala zostat lezat, nie ist epi vybavovat 😅

vcera vracala cez den uz len zase troska, dnes rano zase viac, ale nie tolko, co vcera rano. a po papani vaha uz ukazuje cez 4 kila (akoze aj s plienkou a oblecena)
idem prave flasku vyvarit, vcera sme boli v obchode a bola straaasne smadna v tom teple, tak zacneme nosit vodicku 🙂

bezaz
autor
10. jún 2009

jani skus jej rovno dat poharik, flasu by som radsej "neriskovala", ked chces kojit 😉

levik
10. jún 2009

aky poharik? nemam ziadny detsky poharik. a aj tak ma cumlik, nie je to uz jedno? a co tak lyzickou? ked jej davame kvapky tak lyzicku ma rada

bezaz
autor
10. jún 2009

no tak radsej lyzickou... normalny avent alebo my mame canpol babies poharik, s tym makkym sosacikom 😉 tiez netecie a stoji polovicu co avent

janne6969
11. jún 2009

Ahojte.
Ja som stale doma, hackujem uz neviem kolku capicku a cakam a cakam....
Co nove u Vas?

levik
11. jún 2009

to cakanie je na hlavu, ale raz skonci a ani si nespomenies

u nas nic. priberame a tak 😀

janne6969
11. jún 2009

Tak to je super. Hlavne, ze priberate.
Ja viem, ze sa to raz musi skoncit, ale kedy to bude, ten raz? 😅

levik
11. jún 2009

aspon budes mat tie ciapocky

dychanie mas nacvicene? mne to strasne pomohlo. a tlacenie nacvicene mas? to bola najvacsia makacka

janne6969
11. jún 2009

Tlacenie veru teoreticky ovladam, len to dychanie este neviem. Ked budem mat poobede cas, tak skusim pohladat nejaky manual na nete 😀 Aj ked mam pocit, ze v tej chvili zabudnem aj na to, kdo som...

levik
11. jún 2009

tak ti poviem ako som dychala ja, strasne zhlboka pri kontrakcii nadych nosom vydych ustami, sustred sa len na to, ked je najhorsie, tak zrychli dychanie. a ked uz to zacne, tak nesed, lebo tym to spomalujes, lepsie je chodit kym sa da, pripadne sa opriet a byt v predklone

potom pri tlaceni zatvaraj oci, ale to urcite vies a hlavne nemaj ziadne zabrany, to nie je namieste

nezabudnes, budes dobre vediet kto si a ze rodis a ze zachvilu sa s viktorkou uvidite 😵

jeana
11. jún 2009

ahojte babulky... ved my sme tu vlastne same baby, nie?
kedze sic tu na nas kasle, tak tu chyba aj Patrik ako jediny zastupca chlapov 😀
janne ak chces mozes aj nam uhackovat ciapocky 😀
uz nech to mas rychle za sebou 🙂

Janne,ved len teraz si otehotnela a Viki uz bude na svete... 😵

...my mame aj avent magic cup aj Mam aj nejaky No name a nic.... Lili si z toho 1-2 krat cucne a nic...
u nej ked tak flaska klasika... ale z toho nie som nadsena... ona s tym vsak nema problem skoro od narodenia ked z toho pila odstriekane mliecko..

levik
11. jún 2009

jani ze sa aj ty ukazes 😕 😀

a lili uz ma rok o chvilu 😵

janne6969
11. jún 2009

Veru, velka dama 😀
Vdaka za navod. Tak idem trenovat.

jeana
11. jún 2009

ja som tu stale 😀
je to panicka 😀

bezaz
autor
11. jún 2009

hojte, sa to tu rozbehlo
ja musim povedat, ze mi nacvik dychania absolutne nepomohol, lebo tie bolesti boli take ohromujuce, ze som len bola prelomena dopredu a fucala som.. a tlacenie 😀 moja teta to pekne pomenovala, ze je to ako vytlacit velke ho.no.. aj na priprave nam vraveli, ze tie, co maju problemy so zapchou maju vyhodu 😵 takze s tlacenim som nemala problem..
jani a ked budes tlacit, zadrz dych 😉 a dychom tlac viki von
jake sme terazky mudre, ze 😀
kokso veru, lili je panicka a ja mam na druhy den okruhliny.. som uz zena stredneho veku 😅

levik
11. jún 2009

tak zuzi, s tym dychanim nikdy nevies. mne vela bab hovorilo ze vobec nedychali ako sa ucili, ale ja som dychala ako som sa ucila a aj preto mam z porodu zazitok ze dnes by som v pohode rodila znova 😀

jeana
11. jún 2009

booooze bez...ja som si tvoju poslednu vetu musela 4 krat precitat aby som pochopila....
takze ty mas 7.7 narodky...super...krasny datum ;)

ja uz ani neviem ako som dychala... iba ze raaaaaz, dvaaa, triiii a Lili bola vonku 😀

janne6969
12. jún 2009

Raz dva tri a Lili bola vonku? Juj tak to je super. Dufam, ze aj ten moj drobec tak vybehne...
Veru Zuzi uz budes v dalsej dekade 😉 Aj mojho muza to tento rok caka 😀 Uz teraz je z toho jemne v depresii, ale hadam sa s tym dovtedy nejako stotozni 😀

jeana
12. jún 2009

janne... potom ti posepkam kolko ma moj drahy a tym padom tvoj nebude musiet mat depku 😀
a to ja som tusim od teba este mladsia 😅

janne6969
12. jún 2009

Tusim o rok si mladsia 😀

janne6969
12. jún 2009

Juj ja tusim nikdy neporodim 🙄

jeana
12. jún 2009

jani ty tu mas uz 40tt? fiiiha !
okna uz mas umyte? 😎 a co tak prechadzka po schodoch? ja som 85 rocnik 😉

janne6969
12. jún 2009

Ja 84 😉 Som Ti vravela 😉
No schody absolvujem niekolkokrat denne. Ale uz to nenahanam. Vidim, ze to nema zmysel a aj tak sa drobcek prihlasi az ked bude chciet.
Teraz vyuzivam volne chvile na veci na ktore potom nebude cas 😵

levik
12. jún 2009

vek riesite? no ja mam 30 o rok ale uz o sebe rozmyslam tak ze mam 30 😀 mne sa tie roky pacia, ved vtedy je uz zena ako tak mudra a pritom stale mlada 😀 samozrejme aj janne a jeana su uz mudre, o tom potom 😉

jani aj muza si zapojila do vyvolavania porodu? 😉 okrem horucej sprchy, pohariku vina, skakania na lopte, schodov 😀

janne6969
12. jún 2009

No muzo je ta najtazsia cast. Chudatko ma strach a neviem ho presvedcit, ze zbytocne 😅
No idem trochu do mesta, pozret obchodiky 😉

jeana
12. jún 2009

janne to je sranda , ze ty musis prehovarat muza, ze to nic 😀 😀 😀

janne6969
13. jún 2009

Ahojte. Tak my stale nic. Idem k rodicom a hadam pri koseni travy sa lady pohnu 😉

levik
13. jún 2009

drzime palce 😉

bezaz
autor
15. jún 2009

no halooo rodime nerodime?
jani ze ake mlade 😀