Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
25. feb 2011

@bezaz to muselo byt rychle. gratulujem este raz! tesim sa s vami 🙂

bezaz
autor
11. máj 2011

@jeana ale janiiii, co to vidia moje oci v tvojom paseee?? no toto 😀 😀 😀 ake mate vybrate menaaaaaa 😵

jeana
12. máj 2011

@bezaz ahojte herecky 😵
noooo bez, je to zatial tak.. ak nieco nedorastie 😀 mena zatial nevieme, ale moooc sa tesime 😉
vy sa mate ako? ako to zvladate takto pekne vo stvorici? 😉

bezaz
autor
12. máj 2011

@jeana hehe, tak neistota je az do porodu, az potom je to iste 😀 tesime sa s vami, co na to Lili?
my sa tak nejako predierame, mlady stale strajkuje, neje poriadne, cez den nespi, resp spi len malinko, aj to len v satke alebo doma v hojdacke.. ninka tak potajomky ziarli, sem tam sa malemu ujde jedna po hlave, pripadne palcekom do fontanely, ocka a tak 😅

jeana
12. máj 2011

@bezaz jasne ze vsetko bude 100% az ked sa narodi 😀
Lili uplna herecka, moooc sa tesi, stale s bruskom keca, chysta mu vsetky vecicky, ktore su jej male, prebaluje vsetky babiky atd..
vraj ze ked sa narodi babo tak ked sa pokaka, da mu utierku, plienku a aj kremik 😀 😀 uz sa tesim na ten real 😀
a coze fesacik vymysla? malo papa? maminkine mliecko? mu vysvetli ze v zivote uz lepsie mat nebude! juuj a Ninus takto vymysla? ako sa ona spravala ked si bola tehu? ze akoze ci mam cakat to iste...

bezaz
autor
12. máj 2011

@jeana ninka sa tesila, podla mna si to dietatko nevie moc dobre predstavit, co to realne znamena mat doma babatko.. zasa Ninka mi pomaha, podava plienocky, oblecko, decku a pod ked potrebujem 😀 aj vsetko ovladala, ze pojdem do nemocnice a tam sa mi narodi babatko, ktore si donesiem domov.. aj o romanke povie, ze pojde do nemocky a donesie patrikovi braceka 😵 a ked niekto zo srandy povie, ze dajte oskarovi napr. klobasku, ninka krasne odpovie, ze oskarko je babatko on take napapa, papa len mliecko 😀 no herecka.. neboj, lili bude starsia, ked sa baby narodi, tak to bude zasa ine 😉

levik
20. máj 2011

@bezaz @jeana no toto, tu sa pisalo 😀 co nejake stretko, uz tu mame leto, vsetko je jednoduchsie 😉

bezaz
autor
21. máj 2011

@levik @jeana stretko mozeme, taka t-com plaz, ak bude v lete 😀 hadam aj @jancia a @sicilia budu mat uz chalosov schopnych navstev 🙂

jancia
22. máj 2011

Caute baby... jeeej tato tema stale fici? @bezaz ma tu oznacila tak som nakukla... no... na Tcom plazi bolo paradne cez leto... hadam nejako koncom jula alebo v auguste budeme my schopni sa dostavit 😝 kedze rodime koncom juna...
Dufam ze ste si uzili pekny vikend a trosku sa aj opalili 😎 pozdravujem Vas vsetky

jancia
22. máj 2011

@jeana jeeej Jani pozeram ze aj vy ste v ocakavani, gratulujem 😵

a inak neviem ze kedy uz bude ta plaz rozlozena... ale tak my este pripadne stihame prist aj 2v1 😉

levik
22. máj 2011

@jancia @bezaz @jeana plaz maju otvorit 1.6. dajte termin a ideme 😉 tesime sa na vas 😉

jancia
23. máj 2011

@bezaz @jeana @levik @sicilia noooo tak cim skor tym lepsie 😉 my akurat utorky nemozeme, to mavame tanecnu...
a inak bud doobeda do tej 12 alebo potom poobede ale zalezi ako sa maly vyspi, najskor asi o 15.00

bezaz
autor
24. máj 2011

tak @sicilia zajtra rodi planovanou sekciou, uvidime, ako rychlo bude moct a chciet ist s malym von 😉

jeana
24. máj 2011

@jancia dakujem za gratulaciu.. nasi druhi krpci budu tiez cca v rovnakom veku 😵
sic ide zajtra? wooow tak bude mat zlaticko uz pri sebe.. krasa 😵
budem na @sicilia mysliet teda 😉
@jancia @bezaz @levik @sicilia t-com plaz sa tesime, pre nas tiez ideal hocikedy ale v poobednajsich hodkach.. = po 15:00 😉
mooc sa tesime

jancia
24. máj 2011

@bezaz tak jej drzim prsty, nech sa rychlo zotavi a babatku vela zdravicka a mliecka 😵 @sicilia

@jeana 😉

bezaz
autor
25. máj 2011

@jeana @jancia @levik @janne6969 tak uz je maly gregor medzi nami, narodil sa dnes 8.58 s vahou 4210g a 52cm 😀 gratulujeme @sicilia

jancia
25. máj 2011

@bezaz @sicilia juuu no pekny macko 😵 Zuzi tak odovzdaj od nas srdecne gratulacie 😉 tesime sa!

janne6969
25. máj 2011

@bezaz @sicilia moc gratulujeme 🙂 Teda riedny chlapisko. Prajeme mu do života len to najlepšie.
Na plaž by som sa pridala aj ja 😉 Zatial možeme hocikedy.

levik
29. máj 2011

@sicilia gratulujeme! gregor to je krasne meno, urcite aj chlapcek je krasny 😉
@bezaz @janne6969 @jancia @jeana my mame stredu doobeda cvicenie a inak je nam jedno. ked sa dohodneme poobede, nedam ani adrianku spat, lebo ona spava aj do 16. 😀

levik
29. máj 2011

@bezaz @janne6969 @jancia @jeana inak kam sa chystate na den deti? nestretneme sa nahodou v riverparku? 😉

janne6969
30. máj 2011

@levik Ja som nad tym rozmyslala. Asi by som prisla. Tak je to v stredu? Ak nebude Viki chora, tak ja by som isla urcite 🙂

jancia
30. máj 2011

@levik @janne6969 my sa tam chystame urcite na Podhradsku a Canakyho o 17.00, dufam ze nam to vyjde...

janne6969
30. máj 2011

@jancia To tam bude urcite milion ludi.... No tak my tam pojdeme asi rano a okolo druhej domov, nech spi v aute.

jancia
30. máj 2011

@janne6969 hmmm no asi hej ale neviem ako je to doobeda lebo co som citala tak su programy pre skolky a ZS, tak si to este zisti... ale zase vela akcii je v stredu pre deti tak hadam nepojde cela BA do Riverparku... 😝

janne6969
31. máj 2011

Tak baby ako? Pojdeme zajtra niekam na ten den deti? Ja musim ist rano do DS, potom do Samorina, potom niekde hodime slofika 🙂, ale poobede by som isla niekam.

jeana
3. jún 2011

ahojte, az teraz citam ze v riverparku malo byt hromadne stretko 😀
mam silny pocit ze som zazrela nejaku cicu, len som si nebola ista ci si to ty - @levik 😉
mala si taku vacsiu cervenu tasku na pleci? a bola si sama s adriankou?
my sme sa tam potulovali pocas tanecnych predstaveni a canakyho 🙂

levik
3. jún 2011

@jeana hej hej s velkou cervenou kabelkou som bola a same dve s adriankou 🙂 co si k nam nedobehla 😕

jeana
3. jún 2011

@levik sedeli sme na 1 terase aj s drahym, Lilinkou a mojim kotlikom cize doslova "dobehnut" by som velmi nemohla 😀 😀 😀 😀 a este ked som si nebola ista 😕 😀

levik
3. jún 2011

@jeana tak vy takto, na terase 😀 no veru tebe sa uz tazko beha, to je fakt 😉 s jankou @janne6969 sme sa stretli na chvilku, vlastne az dvakrat.
a uz mate nejaky domcek alebo planujete?

bezaz
autor
3. jún 2011

dievcence, next week sme uz doma a chystam sa do BA pozriet do prace, mam novu sefku, tak by sme mohli dat plaz, ak bude pekne 😉