Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

blesq
10. feb 2009

takto to bude jednoduchsie keby ste chceli kuknut 😀

levik
10. feb 2009

som sa normalne zlakla fotky !

emmka3
10. feb 2009

levik, my sme nejak pri prvom boli nedockavi a pri druhom a tretom mi je to uz jedno 😉 a nelakaj sa fotky, ono totiz moj muzik ma v svojej teme sutez o najkrajsiu masku 😀 tak chce vyhrat 😀

blesq
10. feb 2009

levik pardon 😅

emmka3
10. feb 2009

a k tej Orave, tak aj u nas hrozne fuuuukaaaaaa, lebo byvame na samuckom kopci a vzdy ked zidem dole do "dediny" tak tam sa ani listok nepohne ... aj u nas v DK zacali nejak stavat nove byty, aj v ponuke je ich milion ale akosi nikto nechce kupovat ... zeby ta kriza? ja si myslim, ze u nas je skor uz presyteny trh a este tie ceny ... sak za meter pytaju tolko ako v Dubravke (v tom farebnom pri Bille), ked sme tam byvali ...

janne6969
10. feb 2009

Tak ja som sa s muzom dohodla na Viktorii. A keby to bol predsalen chlapec, tak bude istotne Boris. Pacia sa mi mena s R. Aj Karolinka aj Risko aj Patrik 😀

levik
10. feb 2009

aj viktoria je krasne. ale mne doma nepresli take menej bezne mena, len tu karolinku sa mi akosi podarilo vybojovat 🙂

janne6969
10. feb 2009

Karoli 😀 Moja najlepsia kamaratka je Karoli 😀

levik
10. feb 2009

volas ju karoli? 🙂

janne6969
10. feb 2009

Volam ju Roli.Alebo Rolka, podla toho, ako mam naladu 😀

janne6969
10. feb 2009

A moj brat ju vola Karol, lebo tak sa vola jej tatko 🙂

nevesta25
10. feb 2009

No teda baby....vy sa činíte, terezka zaspala, tak som si odskočila konečne k PC a hned nová téma, supiš 😉
Jeej levik - ani by som ta nespoznala s tými hnedými vláskami. Dúfam, že všetko prebieha v poriadku a už sa teším ked si opät dáme nejaké stretko.

bezaz
autor
10. feb 2009

jani aj ja som chcela karolinku, ale petovi sa to nepacilo 😉
druha jani, no ja uz beriem viki ako partaka pre ninku 😀

janne6969
10. feb 2009

Veru vsak nebudu od seba az tak vekovo vzdialene, tak sa kludne mozu kamaratit 😀

levik
10. feb 2009

moze sa aj moje s nimi kamaratit? 😕 😀 😀
jani - nevesta aj ja tesim na stretko, ak ste mali aj krst v blumentali, tak z teba budem zase tahat skusenosti, ako aj so svadbou 😉 aj ked nemali, aj tak 😉

bezaz
autor
10. feb 2009

baby sak nase deti mozu chodit spolu do triedy 😀 rovnaky rocnik 😉

levik
10. feb 2009

zuzi inak ozaj super tato tema 😉 nemusim hladat album kazdej jednej z vas v zozname, su tu vsetci pokope

bezaz
autor
10. feb 2009

jani nooo nebol to moj napad.. ale priznam, ze netusim, kto to vymyslel.. sme sa cez IP dohadovali na stvrtok, ideme sa pridat na fotenie dojciacich matiek ako kampan na podporu fotiek dojciacich matiek na nete, ze to nie je nic nevkusne a zle.. 😉
uz len jancia sa neukazala, tomasko ju asi viac zamestnava 🙂

levik
10. feb 2009

marya sa ukazala na svadbe, tak som ju sem navigovala, ale ktovie, mozno par dni sa zase k netu nedostane

bezaz
autor
10. feb 2009

jani isla som kuknut, tak snad si najde cas a zastavi sa 😉

jancia
10. feb 2009

no ahojte uz som tu 😉

inak to zalozenie temy som navrhla ja, ale nasa bez - organizatorka to vsetko pekne zariadila 😀

marya
11. feb 2009

Caute baby 🙂 Tak na chvilku som sa predsa len k netu dostala 😅 Super tema 🙂 ale ta svadobna mi asi aj bude chybat 😀

Levik, vyzera to ze uz mas poriadne brusko 🙂 ja som sa toho mojho uz tak chcela zbavit a teraz mi chyba 😀

bezaz
autor
11. feb 2009

mary to je normalne, ja si tiez teraz vravim, ci mi nebolo dobre, ked som bola tehoska 😀

jeana
11. feb 2009

caute babulee,
odporucam vsetkymi 10timi plavanie pre drobcov 😵
boli sme dnes 1vy krat a je to supeeeeeeeeeeeeer, v kojacom kutiku = saune sme papali, a potom sup do auta a uz kraasne spinkali 😵
je to super a naucite sa aj riekanky 😀

bezaz
autor
11. feb 2009

jani a kam nakoniec chodite?

jeana
11. feb 2009

bez nakoniec do Alvy, kedze Hrosik bol fuuuuuuuuuull 😖
ale v pohodicke 😵 tesim na zajtra, na stretko 😀

jancia
11. feb 2009

Jani tak parada, my budeme tiez chodit od marca do Hrosika, sa uz neviem dockat...

Vidime sa zajtra, som zvedava kolko nas tam pride celkovo... vraj bol dnes Klimo na exprese, ze do jeho atelieru sa tak 20 ludi vojde... 😝 😀

jeana
11. feb 2009

jancia, tak to mate stastie. My sme chceli chodit 3 spolu, takze nas do Hrosika nevzali, max 1-2 ☹
som zvedava na tu zajtrajsiu akcosku 😀

jancia
11. feb 2009

Jani my ideme 3 a spolu, v dalsej skupine budu dalsie 3, kedze maju obmedz. kapacitu ale prihlasovali sme sa hned ako bolo na stranke vypisane, asi take 2 mesiace vopred 😝
Potom si porovname Hrosika a Alvu 😉 ale hlavne ze babatka si zaplavaju, my chodime teraz do rehab. bazenika(vane) tam je len maly vo vode a ja ho drzim alebo je v kolese a velmi sa mu paci 😵

A nieco pre inspiraciu k zajtrajsku :

http://www.metoo.sk/myvideo/play/58e61cbe9eca43...

janne6969
12. feb 2009

Ahojte babullky. Tak dnes prijemne fotenie 😀