Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
20. apr 2009

mam porovu polievku a fasirku v paradajkovej omacke s knedlou zo vcera, ak ti to pomoze 😝 a v sobotu bol vyprazany syr 😀 a kolacik som robila bublaninu
mne vzdy tvrdne ked chodim, inak hocikedy a teda stale castejsie. je to divne, ale neboli to.
kedy to ides na antolsku?

janne6969
20. apr 2009

V stredu na ultrazvuk. A potom zaciatkom maja na nejaku prednasku, ale neviem presne ktory den. Tusim 4. Este to prezistim.
Tak ta fasirka nieje zly napad. Ale neviem, ci sa mi chce 😀 Ale plnena paprika to uz asi ano. Veru plnena paprika 😀

levik
20. apr 2009

tak som predsa pomohla 😀
my sme totiz kupili pred par tyzdnami mlyncek, takze uz boli hamburgery, teraz fasirky, nabuduce bude plnena paprika 😝
v stredu to tam teda omrkni a skus od nich vytiahnut zoznam co so sebou. sice som zbalena uz, ale pre istotu by som si kukla 😅

janne6969
20. apr 2009

Posli mi do IP mail a preposlem Ti nejaky zoznam. Spisala to baba, co tam nedavno rodila a bola na tej prednaske.

levik
20. apr 2009

jej hlavne tie cviky su dobre

janne6969
20. apr 2009

Veru. Tie si balim do porodnice ako prve 😀

levik
20. apr 2009

jani to sme tu uz len same dve? 😕

janne6969
20. apr 2009

Veru. Ostatne kocikuju na slniecku. My zatial este len cakame na taky zivot.
Som si pekne pospinkala a asi idem na ten kolacik. Ale najdem nieco do pekarne, lebo to bude asi jednoduchsie 😅

levik
20. apr 2009

veru, to bude parada 😵
ja som este nespala, ale asi idem na to 😀

janne6969
20. apr 2009

Tak dobru noc. Ja som nasla kolac, v ktorom zuzikujem vianocnych mikulasikov a velkonocnych zajacikov 😀 Aspon ich nemusim vyhodit. 😀

bezaz
autor
20. apr 2009

cafte cakatelky, veru dnes sme boli uz 2x vonku, mali sme aj poradnu aj ockovanie 🙂
ja som uz taka opalena, co normalne ani uprostred leta nie som 😅
jani posli mi plz do IP co ste kupili za mlynec na maso, celkom ma to zaujima 😉

bezaz
autor
20. apr 2009

jaaaj ozaj a co stretko haaa?

janne6969
20. apr 2009

No ja s nim ratam. V stvrtok, nie?
Kolacik sa uz pecie. Celkom rychlo to islo.

levik
20. apr 2009

aj ja ratam so stretkom !

jeana
20. apr 2009

caute babulky 🙂
my sme boli dnes vonku len chvilku, lebo princezna soplikuje 😒 teploty uz nastastie presli...zajtra ideme na poradnu...tak som zvedava ako opat narastla 😵
inak tu maminu tu budem mat az buduci tyzden, takze ak budeme do stvrtka fit, tak sa radi pridavame 😉

ja idem spravit tiez asi kolac, volam ho "svokrin" 😀 priprava je asi 3 minutova, das ovocie posypes kokosom a pecies.. 😉 je super

inak aj ja som spala teraz asi hodinu a pol lebo kvoli tomu nosteku nespime cez noc nikto 😔

janne6969
20. apr 2009

Jani tak sa rychlo vyliecte 😀 A ten kolac to je vsetko? Len ovocie a kokos? A to ako drzi pokope? Ake ovocie? Zavarane, alebo cerstve? Teda to som este nepocula

levik
20. apr 2009

jeana ake rozkosne nove fotky ma lili 😉

janne6969
20. apr 2009

Veru. Ja som uz na FB pozerala 😀

jeana
20. apr 2009

jeeej dakujeme 😉 😵
ten kolac je hrncekovy:
1 hrnec 😀 krystalovy cukor
2 hrnce polohruba muka
1 hrnec mlieko
1 hrnec olej
1 vajce
1 kypriaci prasok

spolu zmiesat, dat na vymasteny, vysypany plech, navrh hociake ovocie (ale najlepsie su zavarane slivky alebo broskyne) posypat krystalovym cukrom a kokosom a piect

janne6969
20. apr 2009

No mne sa to hned nezdalo.
Idem konecne cvicit, lebo cely den sa odhodlavam a zatial nic 😅

levik
20. apr 2009

nahodou ja som videla na spektre raz recept ze das len ovocie a zasypes mrvenickou a pecies a to bolo ozaj vsetko. asi to nedrzalo pokope ako kamen ale tvar ako tak hej 😀

janne6969
21. apr 2009

Dobre ranko. Dnes sa citim ako zabita. Nejako som to tusim prehnala s ranajkami. A na obed zas do Blavy 😖

bezaz
autor
21. apr 2009

jani ty chodis do BA castejsie ako pred tehu 😀

janne6969
21. apr 2009

Veru... Dnes idem cvicit a predtym musim este nejake veci pozhanat - poistkove pudzro a bundu na motorku - a potom zasa pre muza na futbal. A okrem toho stale chodim aj do tej skoly, tak tiez mam pocit, ze som tam skoro kazdy den 😅

levik
21. apr 2009

tak som bola na antolskej zaniest zmluvu o vybere lekara a zaplatit to. a potom som bola v obchode a prebalovaci matrac sa mi ziadny nepacil. to je posledna vec co pozeram 🙂
jani cvicit chodis stale do zoracentra? ci uz na antolsku

marya
21. apr 2009

Ahojte baby 🙂
Po dlhej dobe som vas prisla pozriet, to je az neuveritelne ako to leti, Levik to ma uz za par..a Janne za dva pary 😅
Teraz bohuzial moc nemam cas na net, lebo chodime s Petkom vela von, a ked mam cas tak sa ucim, cakaju ma statnice a teraz este zopar skusok, tak vyuzivam cas, ked Petko spinka 🙂 Inak sa mame super, Petko krasne rastie, uz mame vyse 6 kg a 65 cm 😵 😵 a je s nim stale vacsia sranda, no je perfektny a ja ho zeriem stale viac 😵 😵
A vy sa mate ako ? Ako sa maju Ninka a Lili ? 😵 😵

levik
21. apr 2009

marya super 😵 stretko teda vo stvrtok doobeda nestihas?

marya
21. apr 2009

Levik som trochu out, necitala som vsetko, kedy a kde sa stretavate ?

bezaz
autor
21. apr 2009

jeeej maryyy, pridite na stretkooooo 😀 stretko je vo stvrtok
kokos sak nas petko za chvlu dobehne, my mame 7330g a 64cm
baby inak este nikto nepovedal kde a o kolkej sa stretame 😅

levik
21. apr 2009

marya mala by si mat IP, takto nejako pred tyzdnom som posielala
mohli by sme tak ako minule, alebo ja mozem uz aj o 9.30 🙂 som za nejaky ruzinov alebo tak, ale v podstate je mi to jedno.. som cakala na zajtra ze aka bude predpoved pocasia, ci budeme vymyslat nieco vonku alebo vnutri