Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
29. máj 2009

Mary statnice zvladas, neboj. A tie magisterske su este lepsie 😉

marya
29. máj 2009

Jani vdaka 🙂 , ja v to dufam, lebo nechce sa mi mat repete v auguste...A Ty ako dnes ? Ziadne kontrakcie ? 😉 😅

janne6969
29. máj 2009

dnes ziadne bolesti. Uz som umyla celu kuchynsku linku, lebo mam pocit, ze ked budem vela pracovat, tak to pride rychlejsie 😉

levik
29. máj 2009

pride to vtedy kedy ma 🙂
tak my uz mame dohodnuty krst, 1.8., uz len na nauku ist a restauraciu vybavit a vyparadit slecnu aj seba a tak 😵

levik
30. máj 2009

jani no nic sa nedeje? 😕 😵

jeana
31. máj 2009

ahojte...
ano ten "ujo" ma bazen na streche.. byva na najvyssom poschodi.. to su cca 600 m byty aj s terasou, takze tam ten bazen velmi ani nezavadzia 😀

inak poslusne hlasim ze uz som uspesna piatacka 🙂

mary vela stastia na statnice 😉

janne6969
31. máj 2009

Ahojte. Tak my stale 2v1. Zajtra idem na kontrolu na Antolsku, tak som zvedava, co mi ujo povie 😕
600 m byt? Boooooze vsak tam sa aj nahanat mozu. To ja planujem postavit mensi domce, ako oni maju byt 😉

levik
31. máj 2009

baby co studujete alebo ste cerstvo dostudovali, ja vas tak obdivujem, kedze mne sa nechcelo 🙂

jani tak zajtra napis, co ti povie, vsak na teba stale myslim, ci uz nerodis 😉

jeana
31. máj 2009

aj ja sem stale chodim ci sa nahodou neukaze nejaka sms napr od Bez ze Viki je uz na svete 😵 levik dakujeme za obdiv 😀 😀 😀 😀

janne6969
1. jún 2009

Ahojte. Konecne som doma. Od soboty sa tulam a uz som velmi unavena 😔 Tak este stale nic. Viki sa asi neponahla. Uvidime buduci pondelok. Ale dovtedy hadam uz bude vonku 😀
Jani gratulujem k uspesnemu ukonceniu rocnika. Konecne prazdniny, co? 😵
Ja stale rozmyslam, ze si este ten doktorat spravim, len to stoji 14000 Sk a bojim sa, ze to budu len vyhodene peniaze, lebo to nedokoncim... Tak neviem.

levik
2. jún 2009

a co ti povedali teda v poradni?

janne6969
2. jún 2009

Ahoj Jani. No nic konkretne. Len ze krv mam v poriadku a este nerodim. V pondelok malu premeraju a potom sa uvidi, co dalej. Ale ja dufam, ze to tam uz pojdem posledny krat 😉

levik
2. jún 2009

wow a ty uz mas ze 39 😵
a co okrem chodenia robis, aby si viktorku uz vydurila? 😉
my sme boli teraz prvy raz v obchode. kukula to ako vzdy vsetko vonku prespala 🙂

janne6969
2. jún 2009

Fiha tak mala je spachtos. Ale lepsie ako keby nespala...
No ja stale chodim cvicit. Uz sice velmi tazko stiham s babami v 20-30tt, ale stiham. A nase schody samozrejme tiez pomahaju. Ale myslim si ze aj tak pride vtedy ked ona bude chciet a nie ked si ja zmyslim. Aj ked v nedelu by mohla uz ozaj... 😉

levik
2. jún 2009

no ja som ako sa nic nedialo na termin zacala skusat vsetko mozne 😀 ale veru hybat sa je zaklad

janne6969
2. jún 2009

Hybat s je zaklad. Dnes idem na veeeeelikansku prechadzku s muzikom 😉

bezaz
autor
3. jún 2009

hojte tak ako? nerodime?
baby, nedame zasa stretko? ja mam ten avion tak rada 😀 ale ne, mozeme ist aj do sadu alebo na strkovec 😉

jeana
3. jún 2009

ahooooooooooooo,
podme na stretkooo.... sad je super ;) ale moze byt aj strkovec ;)
hodikedy, my sa prisposobime 😉

bezaz
autor
3. jún 2009

next week mame aj my zatial kazdy den volno.. ktovie, ake bude pocko, kedze od piatka hlasia ochladenie a skaredo 😝

levik
3. jún 2009

ja som za stretko ale az ten dalsi tyzden, nie buduci 🙂 som totiz bez auta, stare sme predali a nove bude asi v pondelok, utorok, neviem odkedy bude poistene, a hlavne ci ho stihnem cez tyzden dostatocne otestovat, alebo az cez ten dalsi vikend 😀

janne6969
3. jún 2009

Ahojte. Tak aj ja som za stretko, ale neviem, ci budem vediet prist, ak to date az na ten dalsi tyzden. Teda neviem ani ci buduci tyzden budem moct. Ale keby som este bola vcelku, tak urcite pridem 😉

bezaz
autor
4. jún 2009

sme sa nejak prepadli 😲
zatial ziadna sms, tak viktorka asi este drzi 😀

janne6969
4. jún 2009

Ahojte. Veru este stale pokope. Dnes sa chystam zasa na velke upratovanie, tak uvidime 😉 Ale najskor dokoncim capicku. Dala som sa na hackovanie a celkom ma to chytilo 😀

bezaz
autor
4. jún 2009

jani ty vies hackovat? lebo sa snazim sa to naucit, mi to vobec nejde.. nasla som si navody na webe 😅

janne6969
4. jún 2009

Mamina ma cez vikend naucila 😀 A ostatne zlozitejsie vzory uz som nasla na webe. Je to easy 😀 Uz som dokoncila druhu capicku. Este nejake kvetinky na nu vytvorim a bude hotovo 😉

levik
4. jún 2009

wow jani asi sa inspirujem 😵

janne6969
4. jún 2009

Veru, je to super. Chcela som ich povodne kupit z internetu, ale stoja okolo 10 Eur a za to si uhackujem asi cca 5-6 kusov. A okrem toho vlastna vyroba 😵 Tak teraz nakupit bavlnky a hor sa na to.

bezaz
autor
4. jún 2009

jani si prosim rychlokurz pre blondynky.. cakam ta zajtra doobeda 😀

janne6969
4. jún 2009

No doobeda asi nie, ale po nasom piatku pre matky mozme skusit 😉

matenka
4. jún 2009

ahojte, jeana dík za správu 😉
jani - levík moc gratulujem ku krásnemu dievčatku