Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

sicilia
12. feb 2009

no Jani, ja som si to tam az tak neuvedomovala, ale potom, ze ty kokos, ze naco som sa to ja dala.. hmmm..
No ale uz to nie je take strasne, bo manzel uz videl fotku a dokonca sa mu paci, on neznasa akekolvek medializovanie a napr. neznasa facebook, to je pre neho vrchol straty sukromia.. len ze si myslel, ze tam budem niekde viac v dave 😀 😀 no ved aj ja som to tak chcela.. Ale prezil to, tak uz som pokojna 😵

nevesta25
12. feb 2009

sic, no vidíš, aj mnažel bol spokojný 🙂 Musim priznat , ze po tom foteni som mala aj jaj trošičku zmiešané pocity, ale teraz ako som videla tú fotku a aj tv noviny, tak celá kampan bola velmi milá a fotka je naozaj veeelmi vydarená. Klimo je fakt profík 😎
Ak ma pamät neklame, tak na tv joj si aj ty nieco odpovedala...no si hviezda 😀
A inak hned v uvode tv novin na jojke je, ze slovenske mamicky odhalili svoje prsia a do toho moj ksicht.... 😲 😅 ..takze fakt super

sicilia
12. feb 2009

Janiiiiiiii 😵 😀 😀 😀 😀
No, to co som tam ja povedala, bolo total vytrhnute z kontextu, hovorila som, ake je to pre babatko zdrave a jednoducho ake je to dolezite a na konci som uplne zo srandy dodala, ze okrem toho je to aj pohodlne a lacne.. no co uz 😀

nevesta25
12. feb 2009

Ale ved je to aj pravda, takze dobre si povedala... 😉
Inak uz sa teším na ostatné fotos..ak som dobre rozumenla, tak nám niektoré este poslú, no bude sranda 😀

jeana
12. feb 2009

cauteee 😀
nemam slov, akeeee herecky sme tam aj s drobcami!
veery good 😀
tiez ma vytrhli z kontextu... ze: v parku i na lavicke...tak si manzel robil srandu ci sa ma pytali nejaku inu otazku, uverejnitelnu az po 22.00 😀 😀 😀
zuzi, sic, ta cica este neodpovedala, dufam ze to posle lebo dostane po usoch a ja si ju najdem ! 😠 😀 😀

bezaz
autor
13. feb 2009

no cicky som na nas hrda, ako sme to pekne zvladli, tiez som mala trochu zmiesane pocity.. hlavne peto na mna vybehol, este ked to nevidel, ze to preco som mu nepovedala, ze tam budeme prsia odhalovat, on by s tym nesuhlasil.. 😅 ale potom to bolo ok.. a hlavne to dojcenie, co nas tocili, tak mi nevidno do ksichtu, spoznal ma iba peto, takze supis 😀

janne6969
13. feb 2009

Ahojte. Zuzi spoznal Ta aj Robo, takze az taka anonymita to nebola 😉
Ale foto mate naozaj krasne.

sicilia
13. feb 2009

http://www.cas.sk/clanok/106044/video-mamicky-p...
tak tu je take video, kde Ta zuzi vidno a Lili je tam riadna hviezda 😀

janne6969
13. feb 2009

Tak akoze vy ste ake herecky 😀

bezaz
autor
13. feb 2009

heh a ta titulka noveho casu.. no kto by to povedal, ze sa tam raz dostaneme.. 😅
jani ani nehovor 😨

levik
13. feb 2009

fiha ake hviezdy ja poznam 😉

janne6969
13. feb 2009

Hviezdy 😀
A mne zasa nefunguje telka. Som sa vytesovala, ze jeden den to islo. Asi tam zavolam a pekne im vynadam. By ma zaujimalo, kedy sa uracia to prist vymenit 🙄

jancia
13. feb 2009

baby sa tu sulam na Vas jak konica... 😀 😀 😀 no pekne Vas zostrihali, ale vsak dobre sme boli 😝
nasich 5 minut slavy, no stalo to za to nie?

a hlavne sme podporili dolezitu vec a o.i. zviditelnili to ze dojcenie je IN 😵

jeana
13. feb 2009

http://koktail.pravda.sk/dojciace-slovenky-pred...

http://marketer.hnonline.sk/c1-34355730-mamicky...

no nemam slov 😀
akoze fakt mam silny pocit, ze tocili len herecky z modrykon.sk 😀 😀

bezaz
autor
14. feb 2009

kokso baby, tak to by som necakala.. ako pisala romanka, ze sak to bude nejake fotenie a pohoda.. a ono to je vo vsetkych moznych mediach.. 😅
jani a keby tam neboli particky z kona, tak tam asi moc nemaju ani koho fotit.. 😉

sicilia
14. feb 2009

viete, co je na tom najlepsie, ze ja som este nikdy na verejnosti nekojila 😀 Teda do predvcera 😀 Podla mna to videjko z casu je celkom pekne nie?? Superwoman 😉

bezaz
autor
14. feb 2009

sic no na tom z NC co si poslala, kde ma pekne vidno do face aj s prsom.. heh 😅

sicilia
14. feb 2009

no, ale aspon to nebolo v Tv mici a s tou hudbou to vyzniev pohode podla mna najvacsi brutal to bol na joj.. inak sa to ako tak dalo..

elenita
14. feb 2009

Ahojte, vidim tu nejake septembrovky 2008 🙂

bezaz
autor
15. feb 2009

jeeej eli, sa pridaj neeee 😉

nevesta25
15. feb 2009

baby, tak aj v rádiu sme fičali 😀 😀
http://www.expres.sk/?action=471&id=4038

bezaz
autor
17. feb 2009

no halo, uz sme sa dofotili, tak sem nikto nepachne? 😉

janne6969
17. feb 2009

Dobre ranko.
Ja zasa pracujem, tak casu pomenej 😅
Co nove?

bezaz
autor
17. feb 2009

jani a co, uz si zdrava? kedy dobehnete na navstevu?

sicilia
17. feb 2009

ahojte, ja som bola dnes rano cvicit. au au, vsio ma boliiii 😒

janne6969
17. feb 2009

Zuzi bola som uz na kontrole, tak uz som zdrava. Dobehneme asi vo stvrtok, dobro? Robi ma inac stale nejaku robotu, tak hadam v ten stvrtok bude mat volno. Ved Ti zavolam.
Romi cvicit? Aj s malym? a kde?

bezaz
autor
17. feb 2009

romanka sa mas, ja v takomto pocku nevytrcim ani nos 😅
jani jasne, dohodneme 😉

sicilia
17. feb 2009

Nieee, ja som ho o siestej nakojila a isla som cvicit.. Vratila som sa o deviatej.. Muzo bol doma.. Sme sa dohodli, ze kazdy utorok bude chodit trichu neskor do prace, aby som mohla ist.
Ja musim, vystrcit..mam "osobneho trenera" 😀 😀