Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
3. nov 2009

Jani ty sa mozes asi najmenej stazovat 😵
Zuzi ako je to s chorobou? Ideme zajtra? Alebo necham malu muzovi uz o pol siedmej nech ju aj okupe a ja pojdem na tu skorsiu hodinu? 😀 Juj to bude odomna veeeeelmi mileeeeeee 😀

levik
3. nov 2009

baby my mame akurat obdobie, ze adrianka zakazdym ako ju dam na zem, sa prevrati na brusko a potom sa stazuje, ze nevie ist vpred. obcas jej pomozem ale obcas ju necham snazit sa. da sa to aj nejako inak, v zmysle rychlejsie a bez nareku? 😕

janne6969
4. nov 2009

Jani my to mame uz 2 tyzdne. Cely den ine nerobim, len ju otacam na chrbatik alebo jej trochu pomaham "liezt". A tiez pritom krici ako zblaznena, ze jej to nejde. Dava nozicky pod brusko, ale pohyb takmer ziadny. Ale aspon sa unavi a uz mi spi 2 krat denne po pol hodke. Co predtym sa mi mohlo len snivat 😵

levik
4. nov 2009

moja spi rovnako ako predtym. ale dufam ze sa to rychlo nauci, lebo sa mi neda na to pozerat, ako sa trapi

janne6969
4. nov 2009

No moje chudatko sa pri tom aj cele spoti 😅 Ale neboj, oni sa to istotne rychlo naucia. Ved ako rychlo sa naucili pretocit 😵 Istotne sa tak rychlo naucia aj lozit. My sme sa zo zaciatku s takym krikom aj pretacali, lebo ritku uz mala pretocenu, ale ramienka jej nesli a hnevalo ju to. A vidis, uz aj to vie 😉

levik
4. nov 2009

no jasne ze naucia, ved su to sikulky 🙂 mne sa zda, ze adrianka ma silnejsie nozicky, aj na kolienka obcas ide, len nevie este, co s ruckami

janne6969
4. nov 2009

Aj Viki je na tom tak. Horna polovica tela je "pomalsia" 😉

levik
4. nov 2009

ja rozmyslam ze skocime na navstevu k susedom, maju 10-mesacne babo, nech u neho vidi adrianka, ako na to 😅

janne6969
4. nov 2009

Spravne 😀 Potom sa prideme zasa my ucit od Vas, ked to uz budete ovladat. Alebo sa hodim na kolena a ukazem jej to sama 😀 😀 😀

bezaz
autor
5. nov 2009

aaale baby. kam sa ponahlate? baby maju este cas.. ninka je extra spomalena, liezt zacala az okolo 8. mesiaca.. ale mame znamu, ktorej maly liezol uz pre 6. mesiacom a chudacik ma krivu chrbticu z toho 😅

levik
5. nov 2009

a nema nahodou zo sedenia krivu chrbticu? 😕
zuzi ved pre mna za mna nech aj neskor lezie, ale hadam nebude teraz tri mesiace vkuse plakat, ze jej to nejde ☹

janne6969
5. nov 2009

No veru. Mne uz teraz z toho idu usi prasknut. Ale udrzat ju nepohnute na chrbte je nemozne 😅 Aj na bruchu nezostane len tak bez pohnutia. Neviem kam sa ponahla 😵 . Aj sediet jej "zakazujem", aby nahodou nemala krivu chrbticu.
Inac krivu chrbticu som mala aj ja ked som bola mala a nebolo to z toho, ze som zacala skoro sediet alebo liezt. Pretoze to som nezacala 😅 Neviem z coho to bolo. Ale cvicenim sa o spravilo 😉

janne6969
5. nov 2009

Ved 11. idem na poradnu a spytam sa doki co s nou 😵 Ci to moze lebo nie.

levik
5. nov 2009

baby inak nasa doki hovori, ze teraz po najnovsom sa odporuca prikrmy skor a v pohode ze pomaly mozem davat dokonca aj psenicu, kravske mlieko a vodu staci obycajnu z vodovodu. tak ja neviem, raz je to tak v mode, potom uplne inak 😅 my zacneme o dva tyzdne cez vikend.

bezaz
autor
5. nov 2009

jani no mam pocit, ze tieto stravovacie doporucenia menia kazdu chvilu
u nas lepok az po 7. mesiaci, ci dokonca neskor, potom bolo ze sa moze uz od 4. mesiaca
kravske mlieko az co najneskor, aj ked umelace su v podstate tiez z kravskeho mlieka, len mne bublina nechce pit ani tak
podla mna daj na vlastnu intuiciu a hlavne na rodinnu anamnezu.. ak mate v rodine atopikov, celiatikov a pod 😉

levik
5. nov 2009

ved uvidime, co bude slecne chutit 🙂
inak my mame stastie, u nas nie su alergie absolutne na nic 😵 spytam sa teda babky jednej, druhej, co sme jedli my a z toho budem vychadzat 🙂

k tomu lezeniu, dnes sa odsuvala dozadu 😅

janne6969
5. nov 2009

Presne tak. Kazdy rok su odporucania ine a ja sa preto riadim radami mojej mamy. Predsalen ma vystudovanu predskolsku pedagogiku a u nas sa tiez ziadne alergie nevyskytuju.Detstvo sme prezili bez ujmy na zdravi, tak preco nie? 😀 Nastastie. 😉
My sme dnes kludnejsi. Nejaka je unavena, alebo leniva? 😅

janne6969
5. nov 2009

Baby este jedna otazka. Ked mi skoncila materska a presla som na ten rodicovsky prispevok, musim niekde nieco nahlasovat? Alebo to na socialke prejde automaticky?

bezaz
autor
5. nov 2009

jani musis dat ziadost na urad prace, rodiny a socialnych veci, ci ako sa to vola
ja som napr v strave dost opatrna, peto je alergik, v rodine maju atopicky ekzem, takze davam dost pozor, co ninka je.. a tiez z nej nechem vychovat tlustoprda, ako sme my s petom, ale tom sa asi bohuzial nevyhnem 😝

janne6969
5. nov 2009

Ale prosim ta... Jaky tlustoprdi? 😀 Ved Ninka je sportovec 😉

levik
5. nov 2009

jani ja som este aj do prace oficialne napisala, ze ziadam o umoznenie rodicovskej dovolenky
my sme dnes po ockovani, a zatial pohodka rovnako ako minule

janne6969
5. nov 2009

CO? To ozaj? Tak to som pekne premeskala 😅

bezaz
autor
5. nov 2009

jani no, ja som napr pisala list zamestnavatelovi, len ako oznamenie, ze dnom tym a tym nastupujem na rodicovsku dovolenku a ze dokedy budem na rodicovskej

janne6969
6. nov 2009

No zamestnavatel ma netrapi. Nech ma aj vyhodia, aj tak tam nepojdem potom. Len ta socialka? 😕

janne6969
6. nov 2009

Tak som volala na upsvar tu v Samku a tetusky su tu take skvele, ze oni si tu ziadost vypytali odomna uz na zaciatku, cize to mam vybavco 😉 Chvalabohu 😉

bezaz
autor
6. nov 2009

jej jani, tak super.. 😉

levik
6. nov 2009

ninke gratulujeme, vela zdravicka a vobec, krasny druhy rok zelame 😉 😵

bezaz
autor
10. nov 2009

aaaaa na 4. strane
dakujeme za gratulacie, oslava bola super, mlada zlobr, ako doteraz 😀

janne6969
11. nov 2009

Ahojte.
Tak som sa dnes pytala lekarky na to lezenie, ze ci to nieje skoro, lebo mi to nedalo. A povedala, ze pokial to robi sama, ze je to len dobre, lebo posiluje chrbtove svaly.A ze krivy chrbatik moze mat len ak ju budeme davat sediet, ked este nesedi sama. Takze veselo do lezenia. Aj ked za posledny tyzden sa to nejako nezlepsilo. Len zdviha zadok a pohyb takmer ziadny 😵

levik
11. nov 2009

u nas stale pohyb hlavne dozadu. aj meter vie tymto sposobom prejst 🙂