Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

bezaz
autor
30. nov 2009

tak dajme na tu 10, ved mozeme potom "zaparkovat" niekde do podniku, ved teraz sa uz nemoze hulit 😉

jeana
30. nov 2009

ahojte.. super.. o 10 sedi.. to je ideal 😉 dufam ze to pocasie naozaj vydrzi 😒 😎

levik
1. dec 2009

jani nasla som doma lyzicku, skoda ze som aj pred odchodom do toho suflika nepozrela 😅
adrianka zdriemla az cca 2 minuty v aute, takze vyzera to, ze dnes testujeme jediny denny spanok

jeana
1. dec 2009

jani,.. ja som pochopila ze sa ti ta lyzicka paci a chcete si ju nechat 😀 😀 😀 😀 😀
inak aj mne lilus zaspala v aute, ale spala len 1,5 hodky.. dost o nicom.. ja som si teda zdriemnut nestihla 😒

baby dufam ze tie trhy nam do vianoc vyjdu 😎

levik
1. dec 2009

no adrianka je uz hore, spala 45 minut a teraz nevieme, co dalej, nic nevyhovuje 😒 takze potrebuje este dvakrat spat, je to jasne

janne6969
1. dec 2009

Aj ja dufam, ze sa podaria. My mame dnes hrozny den. Este ze sme nesli, lebo by prerevala cele trhy ☹ Teraz je cvilku dobre, lebo sme osuchali dasienka jablckom, ale to je len na chvilku 🙄

levik
1. dec 2009

tie zuby su veru riadne potvory

janne6969
1. dec 2009

Asi uz bude dnes klud. Chrobacik zaspal, tak dufam, ze ked sa najblizsie zobudi, tak uz bude mat doma tatka a postara sa o nu. Ja este pozehlim a padnem od unavy 😔

levik
1. dec 2009

mas taky gel na dasienka? ci nechces take davat? nam pomahalo spolu s hryzadlami aj chladiacimi ako tak.

janne6969
1. dec 2009

Nam ten gel vobec nezabera. Alebo sa mi aspon zda, ze nezabera. Jedine co funguje su tie chladiace hryzadla. Aspon nieco 😉
No idem si lahnut k telke. Pospinkam si pri serialoch 😉

bezaz
autor
2. dec 2009

cafte, tak my mame doma vodopad {soplovy}, asi posledny ocak, lebo inak jej nic nie je 😝
nam gel zaberal, ale tiez len na chvilku, najlepsie vecer na ukludnenie pred spanim

jeana
7. dec 2009

juuj takze vsetci zubkuju.. a ako to vyzera s nasou nahradou terminu? 😀

bezaz
autor
7. dec 2009

jani asi zatial nijako, kedze je pocasie total naprd 😅
jedine ze by sme zasa dali nakupak, ale na vianocne by som rada skocila, v meste som nebola ani nepamatam.. iba po statnici ma fotrik pozval na cafe do rolanda 🙂

janne6969
7. dec 2009

Ahojte.
Tak ja som vianocne absolvovala vcera. Total preplnene. Ale vinko dobre padlo 😉 Vikina nevedela oci odtrhnut od vianocneho stromceka. A pritom mi prisiel taky chudobny, len svetielka 🙂
Ale tento tyzden by sme hadam aj vybehnut mohli. Musim aj tak jeden cely den byt v BA, nakolko mam tolko vybavovaciek, ze az. Tak by som si ho sprijemnila 😉 Napriklad streda? Obed? Juj taka loksa....

levik
7. dec 2009

mne sa streda nehodi, stredy chodi k nam mama, uz sme dohodnute. inak tento tyzden ma byt take nijake pocasie, dazd, mrholenie

janne6969
7. dec 2009

Tak nic. V tu stredu sa asi potom dohodnem s kolegynkami 😉

janne6969
8. dec 2009

Baby tak do BA idem napokon vo stvrtok. Mam pohovor, tak sa tam nebudem trepat este aj v stredu. Ak by neprsalo nevybehneme na tie trhy? 😉

levik
8. dec 2009

jani podla mna bude prsat. my preto budeme vo stvrtok zrejme v kike a v avione. posledne vianocne nakupy 😅
zubok je uz vonku?

janne6969
8. dec 2009

Aj my ideme do Avionu. Ale asi az okolo obeda. Skor sa nevymotam.
Zuby asi vylezu vsetky naraz, lebo uz sa vsade otlacaju a ani jeden nechce ist von. Ale snas na vianoce nejaky dostaneme 😉

levik
8. dec 2009

super tak sa vo stvrtok ozveme 😉
u nas tiez nie je ziadny novy, asi bude naraz viac..

janne6969
9. dec 2009

Veru Jani to som Ti este chcela povedat. Viki sa tiez pohybuje dozadu 😀 Asi je jednoduchsie sa odsuvat rukami ako nohami 😉

levik
9. dec 2009

adrianka sa uz plazi veselo, ak ma za cim, prejde bleskovo aj tri metre 😵 ale obcas sa este tiez odsunie. ale to nevadi, to je dobre na chrbat 🙂

levik
18. dec 2009

dievcata a chlapci, stastne a vesele 😵

janne6969
18. dec 2009

Aj my prajeme stastne a vesele 😀 Vsetkym 😀

bezaz
autor
1. jan 2010

no halooooo micusky
krasny novy rok, nech sa v nom stretavame castejsie 😉

jeana
2. jan 2010

Stastny novy rok!!! 😵

jeana
11. jan 2010

halooo sem uz nikto nechodi?!!!!! 😎 😀 😠 😀

levik
11. jan 2010

ja sem nakuknem skoro kazdy den, ale nejako neviem, co napisat 😀
co mate nove?

bezaz
autor
12. jan 2010

ale ne, dva nove prispevky 😀
no napr cakam na to pozvanie do velkej obyvacky ku janke 😀 vterkaaaaa
nove ani moc nic, chodime na plavanie do DS a lubi sa nam

jeana
12. jan 2010

no haloooo...
od pondelka hocikedy kazdy den doobeda alebo poobede.. no problemo...
budeme sa veeeelmi tesit...
v piatok mam poslednu skusku, tak dufam ze aj tu spravim a mam relativne volno 😵

strasne davno sme spolu neboli, takze tazko povedat co nove.... takze jedine sa stretnut 😀 😀