Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

marya
26. jún 2009

Levik, prajem Adrianke pekne prve meninky 😉

jeana
26. jún 2009

jeeeej Jani, naozaj, kraasne meninky a veeela zdravicka 😵

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

toto je ta deka 😉

bezaz
autor
26. jún 2009

jaaj vsetko naj adke k meninam 😵
jani dik, kamoska ma nieco podobne len z tesca a nie je to take pekne 😉

bezaz
autor
26. jún 2009

aaaa konecne je to tu
ahoj. volam sa viktoria feherova. na svet som prisla dnes o 14:40. Moje miery su 3680 gramov a 50 cm. ja aj maminka sme v poriadku.

gratulujemeeeeeeeeee 😵 😵 😵

marya
26. jún 2009

Jeeeej, to je super, tak konecne to ma Janka za sebou 😵 😵 😵 K Viktorke gratulujem a velmi sa tesiiiim 😅 A teda je to poriadna baba podla mier 😅 😵

marya
26. jún 2009

Tak a teraz mozme zacat druhe kolo 😅 ktora bude prva ? 😀 😀

bezaz
autor
26. jún 2009

mary este nam ostava scarlet, ta v novembri caka dvojicky, chalanov 😀 len skoda, ze nechodi k nam do temy 😅

emmka3
26. jún 2009

ahojte kocky, ako sa mate? 🙂

Levik, jeeezin, tak vy uz mate mesiac, nejak mi uniklo ... gratulujem takto dodatocne 😵

a Skarlet dvojicky, no pekne ... nech sa im dari 🙂

jeana
26. jún 2009

jeej uzasne...konecne 😵 gralulujeme maminke a zelame vela zdravicka a mliecka 😉

levik
27. jún 2009

gratulujemeeeeeeeee aj my, super ze sa vsetko podarilo, vela zdravia viktorke a rodicom radosti 😵 cakame nedockavo na dalsie spravy

a dakujeme aj my za gratulacie este 😵

bezaz
autor
29. jún 2009

este ma napadlo, ze aj alex caka miminko 😉

jeana
29. jún 2009

aj ja som si uz vsimla 😵 strasne im drzim palceky 😵

levik
29. jún 2009

hura ze aj alex, konecne sa docka 😵
janka s viktorkou by zajtra mali ist domov 😵

scarlette
29. jún 2009

janka gratulujem k malinkej a nech ste skoro doma 🙂

bez ked Vas je tu tazko najst...vzdy ste zahrabane niekolko stran dozadu 😉

bezaz
autor
30. jún 2009

aaale scarlet, to vooobec nie je pravda, aj ked janka je teraz offline, tak je to tu horsie 😀

scarlette
30. jún 2009

bez vzdy ked ma napadlo vas najst tak ma to na druhej strane preslo 😅

marya
30. jún 2009

Scarlette gratulujem k dvojickam 😵 😵 a veru mas pravdu, ja zakazdym idem radsej cez vyhladavac aby som to tu rychlejsie nasla 😅 na MS sme boli vzdy dobre viditelne, ale tu nas akosi valcuju 😀

janne6969
30. jún 2009

Ahojte zeny. Konecne som doma. Uz som toho mala plne zuby v tej nemocnici. Teraz sa musim doma nejako unormalnit a potom budem u vas castejsie.

levik
30. jún 2009

jani ahooooooooj
ja konecne veceriam po nekonecnom zehleni 🙂 kukula zacina vyzadovat uz viac pozornosti 🙂
tak prijemne prve dni doma zelam 🙂 ide zatial vsetko dobre? mliecko a tak? a ako sa citis?

levik
30. jún 2009

jani teeeeda viki je krasavica 😉 😵

scarlette
30. jún 2009

marya dakujem 🙂
janne malinka je krasne vlasata asi preto tak vyckavala, este raz gratulujem... inak ktory lekar vas odrodil?

sicilia
30. jún 2009

boooooooooooze, ja som zase mimo... Az teraz citam, ze Janka je uz maminka..🙂) to je uzasna sprava, si si trosicku ponosila, co? ale hlavne, ze je vsetko v poriadku a Viktoria je uz pri Tebe.. Je inak riadne krasna.. take dve koculdy sa nam tu narodili.. he, aj Adrianka je ukazkova.. No uz len Scarlette, nech nejakych chlapov do partie🙂)
aaaaaaaaaa, to s Alex, som sa tiez len teraz docitala. juchuuuuuu, tak konecne to vyslo, dufam, ze bude vsetko ok a kedy maju terminos? 😵 😵

bezaz
autor
30. jún 2009

jeeejda ja sa zasie.am na schodzi vlastnikov, aj tak sa tam len hadaju a janka uz pridala foto herecky 😵 je uzasna, vlasata, pusinku ma celu po tebe jani 😀 sa tesim, ked vas uvidime nazivo.. 😵
alex ma termin myslim vo februari 😉

levik
30. jún 2009

baby ja mam nasu temu v zalozkach takze nehladam nikdy, len kliknem, otvori sa a nalistujem uz poslednu stranu potom 😉 no ale mam to asi jednoduche, lebo inde na kona nechodim 😀

marya
30. jún 2009

Jani, vitaj doma 😉 Viktorka je strasne zlatucka...my sme vcera s Petkom boli na Antolskej na kontrole klbikov a tam som videla tie male babatka, joj, ja uz som uplne zabudla ake malicke je take novorodene babatko, tak strasne rychlo rastu tie deti, ten nas uz je taky slonisko, frfle, prepina TV, no stary chlap je uz z neho... 😀 to babatkovske obdobie je strasne kratke, tak si to vychutnaj 😉 😵

jeana
30. jún 2009

jani malinka je kraaasna 😵

bezaz
autor
2. júl 2009

nejako nam to tu upada.. vsetci prazdninujeme? 😀

levik
2. júl 2009

no my uz malo spime tak tiez menej stihame. dnes zase poradna, kukula pribrala zase za 2 tyzdne pol kila, som zvedava, co povedia
a vy ako?

marya
2. júl 2009

No, asi sa vsetky uz venujeme detom a nema kto poriadne pisat 😅

Levik, Adrianka pekne pribera 😉 Si myslim, ze to je tak idealne, nas Petko to este v tych casoch "prehanal", cca 350 g za tyzden 😀 , ale teraz uz pribera dost pomalsie, cca 80-100 g za tyzden, a papa pekne, co som rada, lebo zvykol mavat dni, ked nechcel papat, to sa nam teraz uz dlho nastastie nestalo 😅 a nastastie teraz aj vela spinka, tak cca 4-5 hodin cez den, co je super 😅 ked bol malicky tak nespaval cez den skoro vobec, takze som casto nestihala ani jest 😅 😀

levik
2. júl 2009

a kolko teraz petko vazi?

kukulka teraz cez den vela nenaspi, a podvecer uz vobec nie, ale v noci je uzasna, spi 5-6 hodin vkuse, dvakrat uz spala ze 7 a 8 🙂