Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

bezaz
autor
24. sep 2009

tak som dobre trapna, chalosi uz maju dva tyzdne a dva dni 😲 idem napisat janke 😅

jeana
24. sep 2009

cozeee? chlapci uz su na svete? to uz je tolko?
woooow...

inak to tak vsetko strasne bezi 😖 kedy sa zase vidime?
s nami je to uz troska zlozite, na 1 mieste neobsedi Lili ani 2 minuty.. takze riadna divocina...
ale mohli by ste niekedy prist k nam napr...lebo kaviarne su uz dost pase 😠 😀

levik
24. sep 2009

iii jani ako k vam domov? no preco nie. ale prinesiem kolac 😉

levik
24. sep 2009

a o scarlet som nevedela, gratulujemeeeeeee a zelame vela zdravicka a radosti 😵

janne6969
24. sep 2009

Aj ja gratulujem. Prave dnes som na nu myslela. Teda, teraz uz ma doma veselo🙂
Aj ja nieco prinesiem, ak sa dohodneme 😉

scarlette
24. sep 2009

AHOJTE, no vidim ze uz viete 🙂
este som Vam nestihla napisat...
janne veselo doma este nemam,chlapci su este v nemocke nakolko som rodila o dva mesiace skor...

jeana
24. sep 2009

ahoooj scarlette...
juuuj tak drobcekovia su este v nemocke? juuj ale oni su urcite velki sikovnici a rychlo vyrastu a budu domka 😵
gratulujem a drzim palceky, hlavne vela zdravicka...

a baby tak to beriem... ked este aj mnamky donesiete 😀 😀
lebo ked bude skarede pocasie, tak si neviem predstavit co budeme robit 😠 a do shoppingov sa neda chodit casto

bezaz
autor
24. sep 2009

jani jasne, cosi napeceme 😀 uz ked sme take vterky.. mu nam by sme sa asi vsetky nemestili a nemame kde sediet 😝

jeana
24. sep 2009

oki super a my mame regulernych miest na sedenie sice asi 12, ale aj tak kazda navsteva u nas konci na zemi na koberci 😀 😀
nie ze by sa tak opili 😀

bezaz
autor
25. sep 2009

jani ked mate obyvku, ze sa v nej da korculovat 😀 ale na zemi je aj tak najlepsie.. clovek nema kam padnut 😉

bezaz
autor
28. sep 2009

baby potrebujem ist do BA kupit konecne mame ten daresek, len ma byt uz od zajtra skaredo, teda prsavo.. nedame nejaky meeting? zatial som bez auta, ale nejaky stvrtok by som uz mohla byt mobilna 😉

jeana
28. sep 2009

zuzi, kludne,.. my radi niekam skocime ;)

levik
28. sep 2009

ja este neviem. ale ak nam to vyjde, prideme 😉

janne6969
29. sep 2009

Organizujeme stvrtok?
No uvidim ako budeme po stredajsom ockovani a ak pohoda, tak aj my pojdeme 😀 Zuzi a ak to chlapom vydrzi to cestovanie do stvrtka, tak mozeme ist nasim autom 😉

bezaz
autor
29. sep 2009

jani vidis, ale v pohodke, mozeme nasim, sak sme si vyskusali, ze sa mestime aj s kociarmi 😀

janne6969
29. sep 2009

To hej, ale do nasho by som aj vanicku vtrepala a mala by sa nemusela krcit v autosedacke 😉

bezaz
autor
29. sep 2009

jani, kedy idete dnes do BA?

janne6969
30. sep 2009

Zuzi vcera sme isli o 11 😅 Az teraz som si to precitala. Tak ako to bude zajtra? Myslite, ze mala bude mat po ockovani horucku aj na druhy den? Alebo bude mat vobe horucku? Lebo lekarka mi vravela, ze ano 😕

bezaz
autor
30. sep 2009

jani ninka nemala ani raz teplotu 😅 😉

janne6969
30. sep 2009

No tak baba to prezila celkom v pohodke. Odvtedy skoro stale spinka. Ale aspon som stihla navarit a poupratovat. Uz tu bolo ako po vybuchu 😅
Tak uvidime co nas caka, ked sa zobudi 😉

jeana
30. sep 2009

ahojte babulky..
zajtra sa zial neuvidime... ☹ posledne dni mam same vybavovacky a lietam hore dole BA-MA... 🙄
a zajtra takisto 😒

strasne rada by som vas ale videla...
jani, na ten vybuch si musis zvyknut ak nehodlas domov objednat upratovacku 😀
ja som happy ze mam upratane, este tak asi 15 minut po tom co sa Lili zobudil... potom je to ten isty....hmm... neporiadok...
vsade oblecenie, ktore nosi na prezlecenie.. hracky... hocikde na velmi zaujimavych miestach napr gastany z parku a taaak...
to hrame taku hru ze: hadaj kde som co schovala.. 😀 (samozrejme ze ja som ten "hladac" 😀 )

levik
30. sep 2009

ahojte, no my tiez zajtra nemozeme, ale hadam buduci alebo ten dalsi tyzden

ja zatial zvladam taky prevadzkovy poriadok, ale kupelna, vysavanie a podobne, to je u nas uz par mesiacov horsie 😀 varenie stiham len take, co je do 15 minut, aj to neviem, ci vyjde, takze vacsinou fungujem ze co je z nedele mam aj v pondelok a utorok, v stredu tu byva mama, takze navarim a jem to aj vo stvrtok a piatok 😀

my sme zatial nemali problem s ockovanim, klop-klop, len troska teplotka, ale ani nebola nejako velmi spava, ani pojasena, skoro ako keby nic. akurat sa mi uz nejaky ten tyzden v noci castejsie budi a cez den castejsie brazdime dubravske chodniky, aby nieco pospala 😀

bezaz
autor
1. okt 2009

jaaaj skoda babulky, moc sme sa na vas tesili
jani a co vybavujes? ak to nie je tajomstvo, to vies, som zvedavaaa 😀
jani tak to ta obdivujem, ze ti jedlo tolko vydrzi.. u nas sa pomaly akekolvek mnozstvo zje maximalne na druhy den, pripadne na dalsi den mi peto povie, ze predsa nebude to iste jest dva - tri dni za sebou 🙄
a k upratovaniu sa ani nevyjadrujem.. sice teraz sa to uz zlepsuje, lebo ninka mi pomaha a sama este tolko neporiadku nenarobi, okrem jedenia, nastastie sa neboji vysavaca, ako tolko deti

levik
1. okt 2009

zuzi ja to vacsinou uz jem sama, lebo ved muz ma obedy, tak mu ponukam len vtedy na veceru ked nieco ma vyslovene rad, inak to pred nim schovavam pripadne dostane len na ochutnanie 😀

jeana
1. okt 2009

ja varim vacsinou iba na veceru a malej cez den...
ked mi zostane z vecere (co nie je casto) tak som rada ze zjem aspon cosi normalne pocas dna.. 😀 inak na obed kava s kavenkami a podobne 😀 a potom ze co tie kilecka nechcu ist dole 😀

zuzi, rozbiehame biznis... resp ja.. taku lahku montaz.. tak nahanam zmluvy, ludi, riesim priestory... a taaak...
akoze akcna matka na materskej 😀 😀
a na urade prace mi povedali ze mi ani ten uzasny prispevok nezoberu ked podnikam, ale staram sa o malu ja 😵
tak som veeelmi happy... lebo tych famoznych 170 ci kolko euro je neuveritelnych... 😀

janne6969
1. okt 2009

Veru. Ale nieje to ani 170. A budes to mat niekde v MA?

bezaz
autor
1. okt 2009

jeej jani a aky bussiness? super, drzim palce 😵
ved ja som tiez zacala od septembra ucit, 6,5hodiny tyzdenne, ked neprsi, aspon kvapka 😉
a tie obedy jani vyzeraju ako u nas, len ja si dam ze pukance a pod.. takze od porodu som pribrala cca 4kg 😝

jeana
2. okt 2009

janne ano je to v MA... ale to je len take narazove... 2 mesacne.. zatial... 😎 ide o sezonne veci..
ale nemcuri su spokojni, tak hadam sa to rozbehne neskor aj v este vacsom.. 😉

ze pukance good 😀 akoze nohy vylozene, telka zapnuta a zapijas kolou? 😕 😀
to by bolo leharo... 😀

bezaz
autor
8. okt 2009

aaaa ale sme na 4. strane, no damy, co je????
jani jasne, colou zapijam 😉 a este tie vylozene nohy k tomu 😀

janne6969
8. okt 2009

Vidim ze upadame 😢
Ale to je asi tym, ze sa kazda venuje dietku a neni tolko volneho casu.
Co mate inak nove? Nase dieta rastie ako z vody. Dnes sme boli na kontrole klbikov a bola tam najvacsia 😅 Teda aj najstarsia, ale aj tak je taky malinky obrik 😉