Kapverdské ostrovy

tinka3636
6. jan 2018

Ahojte dievcata....chcela by som radu ohladne dovolenky.....cez aku cestovku ste cestovali?? Hotel?? Bolo vsetko v poriadku?? Chcem cestovat s 3 rocnou dcerkou....dakujem za rady 🤗🤗🤗🤗

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika53
6. jan 2018

Ahoj, syn (18r) bol pred rokom s babkou, Riu Touareg, kupali sa z 10 dní 3x v mori, boli cca 4m vlny☹ ostatok travili pri bazene. Sluzby ok. Strava ok. No chodili na vylety..ja s krpcami sme zvolili inu destinaciu, by som sa bala, ze ich splachne vlna..

katie555
6. jan 2018

treba is na opacnu stranu ostrova riu Karamboa ...my sme boli ais 3 roky dozadu a kupali sme sa v oceane kazdy den , na letisku co sme sa rozpravali s ludmi v tom case co tam boli presne toto hovorili na tuareg ze boli 3 krat lebo stale cervena vlajka ...V tom case sme mali 20 mesacnu a presne pre tento dovod sme sa rozhodli ist do karamboa miesto tuareg

eliot5
6. jan 2018

Na Kapverdách sme boli, ostrov Sal, s malou neodporúčam. Sú tam naozaj veľké vlny, silné slnko, je to skoro pri rovníku a dosť dlho sa tam cestuje, tam s medzipristátím 8 hodín, späť cca 6,5hod. Na to aby ste sa močili v bazéne nemusíte ísť tak ďaleko...a okrem toho pri bazéne bolo na "zdochnutie" - teplo a vlhko. My sme boli dvaja dospelí a užili sme si to - aj vlny, strava, ubytko, čistota, personál, všetko bolo super. S malým dieťaťom z našich končín tam bol len jeden pár. Boli sme v septembri, možno teraz nie je také teplo a vlhko, sprievodkyňa spomínala, že najlepšia klíma je tam v decembri. Eliot

stormie
6. jan 2018

Rok 2017 ostrov sal - hotel oasis belorizonte prelom august/september, nekupali sme sa 2 dni ked sa tam vytvaral hurikan Irma, boli sme 2 rodiny so 4 a 1 rocnou, deti zvladli let uplne vpohode, slnko tam svieti tak ano treba sa kremovat, pre nas top dovolenka

lenkova5
6. jan 2018

Boli sme dva krat, rok 2017 jul/ august a 2016 jul. Jednoznacne odporucam ostrov Boa Vista a hotel Riu Karamboa. Tak ako je uz pisane vyssie, vlny nie su tak velke ako v Riu Touareg, v pohode sa da kupat v oceane. Plaze krasne a ciste, teplota vody velmi prijemna. Strava a sluzby hotela na vysokej urovni. Sli sme cez Hydrotour a Dobra cestovka.

anjelik99
6. jan 2018

My sme boli tiež cez Hydrotour pred 3 rokmi v Riu tuareg hotel strava všetko super, krásne more pláž nádherná akurát že my sme mali celých 12 dni červenú vlajku koli vlnám takze more som si užila minimálne sama a maly bol z mužom v bazéne. Inak určite odporúčam kasa 👍

zuz_anaa
7. jan 2018

My sme boli cez Hydrotour minuly rok v Júni na Boa Vista hotel Decameron. V oceáne sa dalo kúpať celé dni aj keď sme mali stále žltú vlajku no neviem či je to pre malé dieťa lebo dospelý mal čo robiť😊 inak služby, hotel, strava uplna topka 🙂

miroslavmihalik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz