Kapverdské ostrovy - Boa Vista prosím o vaše informácie

siskasdetmi
3. jún 2009

Ahojte, neboli ste niekto na ostrove Boa Vista? Prosím ak ano ozvite sa. Zhanam informácie o ostrove.

Dakujem

ruzoveokuliare
2. aug 2016

@mirgall Ďakujem ešte raz, si ma potešila 🙂

krystofkal
2. aug 2016

@mirgall ja som myslela, že ceny tam budú nejaké riadne pálky. Ale ako čítam za štvorkolku a auto to ani nie je moc. Za tie peniaze to určite stojí, človek aspoň si urobí výlet, dostane sa tam kam iný na pešo nie.. 🙂

mirgall
2. aug 2016

@krystofkal
Aj podla mna su to priatelne ceny ako vsade vo svete. Akurat prehnane ceny su tam za drogeriu, pitie v baroch a aj za suveniry,ale tie sa nastastie daju zjednat 🙂

mirgall
2. aug 2016

@ruzoveokuliare
nemas za co 🙂 dufam ze sa vam tam bude pacit tak ako mne.
Krasnu dovolenku prajem☺

krystofkal
5. aug 2016

@mirgall už len kvôli tomu zjednávaniu je dobré, že človek jazyk ovláda, že? 🙂

mirgall
6. aug 2016

@krystofkal to ano, mat aspon nejake znalosti anglictiny je urcite dobre. Aj ked si potrebujes nieco vybavit na hoteli,lebo delegatka tam nie je stale.

sangre
8. aug 2016

Caute na kapverdy cez zimu januar,februar mate skusenosti??ake je pocasicko??

novana
8. aug 2016

@sangre V zimných mesiacoch je tam teplota 23-28 stupňov. Mňa by zase zaujímalo, cez ktorú cestovku sa tam v zime dá dostať.

pumi21
8. aug 2016

@mirgall tak to je paráda. Mňa už nejako chorvátsko a chodenie ráno na pláž a večer z pláže unavuje. Je to stále dookola to isté, ale toto znie véľmi dobre!

pumi21
8. aug 2016

@novana takéto mi neposielaj. Veď sa na to namotám a o týždeň letíme 😀

erikaireland
8. aug 2016

aj my uz sa velmi tesime...vo stvrtok letiiiiime na Sal. 🙂

mirgall
9. aug 2016

@sangre miestny hovorili, ze februar, marec je tam tak 22-24stupnov a ocean ma 18stupnov a fuka silny vietor.
My sme tiez chceli letiet v marci a pani v cestovke nam to neodporucila.
Ak chcete ist niekam v tomto obdobi tak skor Oman alebo Arabske emiraty.

mirgall
9. aug 2016

@pumi21
To verim, a hlavne tie preplnene plaze v Chorvatsku, to je uplne naj, hlava na hlave.

novana
9. aug 2016

@mirgall Cez ktorú cestovku sa dá rekreovať na Kapverdoch v marci?

sangre
9. aug 2016

@mirgall ku arabom ma nedostane nikto🙂🙂 dakujem za odpovede a oktober je jaky da sa ??popripade november

sangre
9. aug 2016

@novana ja myslim ze hoc aka rakuska v pohode alebo pockat po vianociach a uz budu aj nase cestovky ponukat zajazdy na 2017 aspon co si pamatam teraz este pred vianocami boli nove katalogi na leto🙂

novana
9. aug 2016

@sangre Katalógy na leto síce budú, 🙂 ale bola som zvedavá na konkrétnu cestovku, ktorá v zimných mesiacoch ponúka zájazdy na Kapverdy, nakoľko ja takú nepoznám. Pýtala si sa na počasie, tak som predpokladala, že o nejakej vieš. 🙂

sangre
9. aug 2016

@novana sorry ale tiez,sa informujem este som nic nehladala ja ked budem riesit tak cez kamosa ma vsetky cestovky velmi ochotny chalan victori reisen ma aj rakuske aj nase ja mu vzdy dam vedet co chcem a posle mi ponuky

novana
9. aug 2016

@sangre Ja kamoša v cestovke síce nemám, ale zase si viem ponuky CK vyhľadať. Zatiaľ som sa nikdy v minulosti ani v súčasnosti s takouto ponukou našich, ale ani rakúskych cestovných kancelárií nestretla.

mirgall
10. aug 2016

@novana v piatok mam cestu okolo cestovky,tak sa opytam. Lebo naozaj netusim ci lietaju aj nase cestovky v zime na Kapverdy. Napisem vam v piatok 🙂

mirgall
10. aug 2016

@sangre teraz sa ani nedivim,ze vas tam nikto nedostane. Aj my sa tymto krajinam vyhybame.
Myslim,ze oktober je este v pohode, ale pozistujem a dam vediet.

novana
10. aug 2016

@mirgall Ďakujem za ochotu, 🙂 už som našla. Z Bratislavy sa tam v zime nelieta, ale dá sa z Viedne a Prahy.

sangre
11. aug 2016

@novana no to som.nejak neriesila ci nase ck robia zajazdy na kapverdy cez zimu a uprimne aj tak najradsej chodim cez rakuske ck cize preto ak aj daco chcem a kamos to vyhlada cez rakuske tak radsej cez nich ale aj si porovnavam ceny tak posiela aj aj.mna hlavne zaujimalo to pocasie 🙂

sangre
11. aug 2016

@mirgall perfisne moc dakujem

pumi21
17. aug 2016

@mirgall najlepšie že ideš na dovolenku s tým že oddýchnem si od slovákov. Ľahnem na pláž a o chvíľu už len slovenčinu počujem z každej strany 😀 😀

erikaireland
19. aug 2016

pocasie je tam super aj teraz...vratili sme sa cokoladkovo hnedy... :D boli sme v Salinas see ostrov sal...a z kazdej strany slovak a cech :D

krystofkal
6. sep 2016

@mirgall ale myslím že to tak bude všade nie len na kapverdách, že jazyk je dobré vedieť. Alebo aspoň základné pojmy 🙂

lenka1108
24. dec 2016

@uznetusim ahoj prosim ta ako bolo na tej dovoske? Dostala som dnes od manzela darcek tuto dovolenku a tiez hotel iberostar. Mozes mi napisat ci sa ti pacilo? Odlietame 6.1 🙂

91veronika91
8. feb 2017

@saloonka Dobrý deň, rada by som sa od vás informovala či neviete okolo mája, júna aké je počasie na boavista a teplota vody ? Ďakujem