Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

kocurik16
21. okt 2008

ala som si slanú vodu a mám také cmúľacie tabletky tak uvidím. 😲 piatok máme s drahým zase dozor na tanečnej to bude zase šupa.niekedy ani neviš či sa máš smiať alebo plakať 😀 🙄

matullienka
21. okt 2008

kocurik: no tak to verim

duskaf
21. okt 2008

Ahojte kočky, tak aj nás choroba dostala, tak sme doma, aj školák. Pekný dníček Vám prajem.

titkovamiriam
21. okt 2008

dobre ranko!poriadne studene tak kavicka je vypita a vari sa cajicek 😀

matullienka
21. okt 2008

baby ako to tu tak sledujem tak sme tu ako lazaret 😀

titkovamiriam
21. okt 2008

ja zatial nie ale naookolo to číha 😅

inak kamoska je s troj rocnou dcerkou v nemocke uz od piatka -ma meningitidu ☹

duskaf
21. okt 2008

No meningitída je hnusná hnusoba.

kocurik16
21. okt 2008

o chvíľu to bude poradňa pre marodov.možno to robí tá studená káva čo píše Miriam.Ja si dám tiež čajík ale idem najprv narajbať kapustu na halušky hodím na olej a kým očistím zemiaky dám si čajík.Za ten týždeň čo som tu prihlásená viem prečo môj syn presedí na pokeci večer moja vdaka patrí všetkým s kým si človek píše alebo len prečíta veľa zaujímavého. 😀 😎 😀

titkovamiriam
21. okt 2008

v praci mame zachvilu poziarnu kontrolu 😒

kocurik 😀

matullienka
21. okt 2008

kocurik: tak teraz sa striedate hej? syn na pokeci ty na konikovi 🙂

titkovamiriam
21. okt 2008

doma som musela net pred dvoma rokmi zrusit no asi dame znova uz z toho najhorsieho snad vyrastli 😀

kocurik16
21. okt 2008

tak aby tá kontrola dobre dopadla 🙂 čaute 🙄

titkovamiriam
21. okt 2008

kam idees?

matullienka
21. okt 2008

miriam: a co ti na nom robili?

kocurik16
21. okt 2008

nebola som nikde dalej len v kuchyni môj drahý sedí v autobuse ide domov tak sa večerné varenie posúva na doobedu.Ja som dala zaviesť internet len v júli práve preto lebo prišli domov hodili tašku a zo dverí volali čau ,idem do knižnice,boli von do večera.Teraz koľkokrát je ich okolo počítača taká kopa ,že ani nevidím ktorý je ten môj.Ale ked im v nedeľu večer (po cele sobote na internete v knižnici) zíde na um že nemá urobený referát na pondelok 🙄 tak majú možnosť to dorobiť.Všetko zlé je fakt na niečo dobré 😀

titkovamiriam
21. okt 2008

ci nezhorim 😀 ,ale kontrolovali hasiace,labak je aj ohlasovna tak kopec papierov ,ulozenie chemikalii-uz su prec a je klud 😀

kocurik16
21. okt 2008

teraz máš všade plno papierov ale labák je fakt miesto kde je miera ohňa a výbuchu vysoká. 😉

matullienka
21. okt 2008

miriam: kocurik ma pravdu

kocurik16
21. okt 2008

chodila som na chemickú ale chémia a ja to je akooheň a voda. vôbec ma nezaujímala tak som opustila palubu. Môj Jožko má vzťah k chémii ale išiel radšej za kuvhára

matullienka
21. okt 2008

kocurik: a ty co vlastne robis?

yasminelle
21. okt 2008

Ahojte, tak ja už dnes ležím doma. V piatok sa to začalo bolavým hrdlom, poobede bola už teplota, v sobotu kašel a upchaty nos, celu nedelu som prespala... vcera som bola v robote, ale nevladala som, tak som dnes ostala doma. Od vcera poobede som spala do 11 dnes. pomohlo to, je mi už lepšie, myslim, že je to chripka...

chystam sa dnes variť zeleninovu polievku, len sa mi nechce...

matullienka
21. okt 2008

yas: ty si to v piatok spomenula a ja mam od vcera antibiotika 😒

yasminelle
21. okt 2008

A co mas anginu?

matullienka
21. okt 2008

nie zapal priedusiek a dutin a stale mi tecie z nosa ☹

yasminelle
21. okt 2008

fuha, no aj mne tečie. Tak sa uzdrav.
Zatial sa lucim, idem varit tu polievku, lebo uz umieram od hladu 😉

matullienka
21. okt 2008

yas: ved sa aj pojdem za chvilu pojdem z prace

matullienka
22. okt 2008

bre ranko kocky

titkovamiriam
22. okt 2008

DOBRE RANKO!

matullienka
22. okt 2008

aj tebe, kavicka sa mi uz chladi aj s cajikom

emily333
22. okt 2008

dobre ranko prajem ja uz mam kavicku vypitu.Uz len cakym kamosku co bride na brigadu ideme domalovat branu uz ju mame konecne dokoncenu od leta 🙂