Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
10. nov 2008

no ahojte tak som tu opat na chate bolo skvele len neviem ako to dospim 😖

kocurik16
10. nov 2008

dobré ráno!káva vypitá,idem umývať okná aspon čo stihnem lebo neviem či nebudem musieť isť s Dodom ku lekárke.bolo mu v noci zle teraz vzal lieky išiel do školy uvidíme čo bude dalej.zajtra nám prídu montovať regulátory a merače na radiatory tak dúfam,že túto zimu nestrávime zase pri otvorených oknách. 😅

matullienka
10. nov 2008

kocurik: vas ta vykuruju?

titkovamiriam
10. nov 2008

ahojte-neskor ale predsa! 😀

blau
10. nov 2008

Dobre ranko, matulienka som ti hovorila, ze bude dobre 😉
A ja mam uz termin v stredu u kadernicky, uz pojdeme v nedelu naspat za tatikom, tak nech sa mu pacim 😵
mirka- ahoj som si ta citala ko vykricnikujes s tou baterkou 😅
Kavicka je uz vypita, maly spinka som zvedava ako dlho...Ale mozem Vam povedat na tu poobednu kavu sa tesim vzdy najviac 🙂

kocurik16
10. nov 2008

u nás kúria ako zbesilí a ani sa nedajú regulovať radiátory.iba cez najväčšie mrazy sme mali zavreté okná a v spálni aj vtedy trochu pootvorené lebo sa nedalo spať

titkovamiriam
10. nov 2008

blau-na tej teme o zhltnuti?-ved ma skoro svihlo,ja neviem -moje deti sa k takym veciam do 6 rokov ani len nedostali.keby sa to stalo marekovi tak som na prasky a hlavne na pohotovosti. 😉

blau
10. nov 2008

ano miri na tej, ale vidis stava sa .ja som dala raz malemu budik, nech je ticho a on vybral neviem ako z neho taku baterku, si ma mala vidiet az zle mi z toho bolo 😨 😨

kocurik16
11. nov 2008

dobré ráno,dobrú chuť ku káve! Ja s mojimi deťmi podobné skúsenosti nemám, ale môj synovec ako trojročný videl najväčšiu zábavu v tom ,ked strkal prsty do zásuvky.U nás také problémy neboli tak ja som ani nemala tie štople,ale ked som Sama videla kam pchá prsty mrzla mi krv. 😲

titkovamiriam
11. nov 2008

dobre ranko!kava rozvoniava 😀

matullienka
11. nov 2008

bre ranko kocky: uz je skoro vypita 😀

emily333
11. nov 2008

ahojte uz som tu ale este nemam svoje pc ☹

matullienka
11. nov 2008

a co s nim mas?

titkovamiriam
11. nov 2008

ja len kuk lebo pracujem u nas v praci pc nic moc -mame leniveho spravcu 😖

matullienka
11. nov 2008

no ako vam je dobre miriam 🙂 inak bolo tam krasne

titkovamiriam
11. nov 2008

ved to urcite,hlavne ze si bola spokojna-dnes sa stretavame na roznych temach 😀

matullienka
11. nov 2008

no to som si aj ja vsimla 😉

kocurik16
12. nov 2008

krásny deň.dneska sa nepije káva? 🙄

titkovamiriam
12. nov 2008

pije -len dnes som uplne sama-kolega je na seminari,druhy s dcerou v nemocke a dokonca aj jeho zastupca je doma tak ma ide skoro porazit z ranajsieho chaosu ☹ 😲

kocurik16
12. nov 2008

už som sa zľakla. Tak dnes sa na nebudeš nudiť ked si sama 🙂 prajem dobrú robotu 😅

emily333
12. nov 2008

ahojte ja uz mam svoje pc opravene tak mozme uz kavickovat sa tesiiiiiim 😀

kocurik16
12. nov 2008

ja som dnes kázala chlapcovi,majúinformatiku a machra učiteľa nech sa opýta lebo mi neodošle mail vyhodí mi nejakú poruchu ked nevieš o čom to je tak si mimo.Ak neporadí počkám kým drahý zavolá svojho kamaráta, ale to musí najprv prísť domov. 😅

titkovamiriam
12. nov 2008

aj moj najstarsi syn je blazon do pc-uz predbehol aj mojho priatela a ked sa tak zacnu hadat 😀

kocurik16
12. nov 2008

Dodo sa nemá s kým hádať lebo Mareka pc veľmi neberie,môj drahý tak akurát hry ked mu ich niekto najde,lebo ked je preč zabudne adresy 😀 a ja viem niečo menšie napísať aj to niekedy hľadám písmeno pol hodinu a naň kukám 😖 tak ho má viac-menej pre seba, ale do podobných vecí sa nerozumie.Ked má niekoho kto poradí tak urobí nie som rada lebo náhodou voľačo pobabre a to majstri nemajú radi 😠

blau
12. nov 2008

Ahojte dievcata, tak ja som mala dnes taku migrenu, no fuuuj 🙄
Uz je mi lepsie a teraz idem ku tej kadernicke, tak dufam, ze po tej navsteve nedostanem druhu 😨
To je ale hnusne pocasie, ze?? No aspon sa mam na co tesit, na poobednu kavicku 😵
Jeej to uz je tolko hodin? tak ja padam a myslite na mna nech ma nedokatuje 😉

titkovamiriam
12. nov 2008

ja som si spravila caj je mi akosi predchripkovo-tak by som si dala citron no ale tu na samote mozem snivat ☹

matullienka
12. nov 2008

blau: potom daj vediet akko si dopadla 😵
miriam: na akej samote?

titkovamiriam
12. nov 2008

no oklo nasej firmy na okolo nic nieje sme uz za bratislavou a siroko daleko nikto!3km najblizsi obchod

blau
12. nov 2008

ahojte som super spokojna, velice velice a nakoniec sme sa dostali k tomu, ze ta kadernicka je neter mojej kamaratky a ked som platila tak mi vydala miesto 200tovky 500tovku az ked som sedela v aute, tak som kukla do penazenky, ze mi blbo vydala, tak som sa vratila a dala jej tie peniaze, bola mi velice vdacna 😵

emily333
13. nov 2008

Dobre rannko babenky 🙂