Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

blau
13. nov 2008

Dobre ranko, kava vypita, ale nemala som mliecko do kavy tak nebola dobra 😖

emily333
13. nov 2008

aj ja nemam rada kavu bez mlieka ale ked neni mliecko ta co sada robit zavislost je zavislost

blau
13. nov 2008

Veru aj ja si myslim ,ze som uz zavisla, ked nemam kavu zacne ma pobolievat hlava...
A teraz som si tu kavicku vychutnala aj s mlieckom... 😵
Babenky uz sa zvikendieva, co mate naplanovane??
Dnes je tu volako ticho kde ste kto? 😒

matullienka
18. nov 2008

ahojte kocky: a dnes je tu nejak ticho kde ste vsetky? aky bol predlzeny vikend?

titkovamiriam
18. nov 2008

ahojte-ja som tu ,mali sme vypadok netu,no konecne ficime a kedze som v praci dlhodobo sama ide ma tuknut 😠

emily333
18. nov 2008

ahojte uz mam po obednej kavicke sice mi ju ani netrebalo lebo tlak mi dvihla tiedna mojho certa 😠 ked som bola pri nej na pokec

titkovamiriam
18. nov 2008

mna rodicko teraz caka u milana,len sa musim s triednou dohodnut-je tam len do 14.00 a ja robim do 15,30 😒

emily333
18. nov 2008

ja na rodicka nemusim ja tam chodim ako na klavir futr daco maly vyparati 😠

titkovamiriam
18. nov 2008

inak ked boli tieto tri dni volna a pocko nic moc-konecne som si pozrela niake dvd-zlaty kompas/rozpravka/,superhrdina/parodia/,tranformers/somarina/,sav 4-5/nechutne horory/ 🙂

titkovamiriam
19. nov 2008

dobre ranko-kava uvarena a mam k nej kolacik,vcera som piekla lebo moj milacik ma dnes narodky 😀 .inak v praci bude kontrola koly ISO,tak troska nervy. 😠 ,no dufam ze budu ohladuplny kedze sef labaku umrel,kolega je v nemocke a ja som tu taka sama opustena ☹

titkovamiriam
19. nov 2008

no a kde ste? matulienka-emily 🙂

emily333
19. nov 2008

ahoj uz som tu na chvilku no dnes nemam svoj den dostala som pokutu 500sk aj pc mi nejde tak jak by malo no ked sa dari tak sa dari. 😠

titkovamiriam
19. nov 2008

fu kontrola odisla a cakame na zapis,no myslim ze ok-spravila som si druhu kavu-co nezvyknem 😀

emily333
19. nov 2008

babenky ja mad dnes ciernu stredu este som si zlomila predny zub na porazenie 😠

titkovamiriam
20. nov 2008

ahojte kde ste? ja mam za sebou caj aj kavu-vcerajsia kontrola dopadla ok-tak sa vytesujem uz som to volala aj kolegovi do nemocky nech je aspon trosku rad ked tam musi lezat ☹

emily dufam ze si sa rana dozila 😅

emily333
20. nov 2008

ahoj som tu ziva a zdrava nastastie 😀

titkovamiriam
21. nov 2008

ahojte-kava sa vari! emily super 😀 -mne vcera odisla chladnicka ☹ ,mrazak funguje no nechladi asi je v haji termostat ☹

petrahy
21. nov 2008

Ahojte po kave uz ani vone. Ako tak citam tu sa Vam doma co to kazi 😝 , zeby aj mne sa nieco pokazilo? Maly je trosku chori a mam ho doma. Takze uvidim ako sa to vyfarbi. Trochu som sa sem votrela nevadi?

titkovamiriam
21. nov 2008

tak ja mam tento rok smolu-pracka,pakove baterie v kupelke a teraz chladnicka ☹ ,dvd sme raklamovali to nam vymenili a aj synov mobil ☹ - no na infarkt-uz len cakam ze sa mi pred sviatkami pokazi sporak 😲

emily333
21. nov 2008

ahojte kde ste vsetky? je cas na dalsiu kavicku 🙂

petrahy
21. nov 2008

uzzzzzzzzzzz to som nevedela pijem az poobede, ale fajn zastavila som sa a nikdo

titkovamiriam
21. nov 2008

tak ja som chvilu pracovala 😀 ,uvarila som si cajicek 😀

matullienka
21. nov 2008

ahojte nejak nam to tu tichne co planujete na vikend?

emily333
22. nov 2008

kuk cez vikend nekavickujeme? 😉

titkovamiriam
24. nov 2008

ahojte!kde ste po vikende!!!!!

titkovamiriam
24. nov 2008

a kde ste vy dve?!!!!

matullienka
24. nov 2008

ahoj uz som tu. u nas je kopec snehu ako je to u vas? ako ste baby vikendovali?

titkovamiriam
24. nov 2008

nic !!!sice snezilo no vsetko sa roztopilo-bratislavska klasika 🙂 ,inak vcera fucalo tak sme boli doma tv - kultura

matullienka
24. nov 2008

no ja som si bola na byte trosku upratat

titkovamiriam
24. nov 2008

A tak to klasika upratovanie a varenie,pri upratovani izby starsich ma napadlo malovanie,tak uz si to chystam 😀