Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

emily333
5. dec 2008

no palicu by trebalo aj nam musim zbehnut na zahradu 😀 ale tu tak fuciii ☹

kocurik16
5. dec 2008

aj tu začal fúkať vietor ani sa mi nechce isť von 😖

titkovamiriam
5. dec 2008

u nas krasne svieti zatial slniecko a rano bolo normalne teplo - teda na 5 dec.-6st.,no hlasia prsanie tak dufam zeto pocka do nedele a mrznutie az ked budem doma

kocurik16
5. dec 2008

ja len dúfam,že ten dáždˇa to mrznutie nebude naraz 😀 😠

emily333
5. dec 2008

hmm tak to by bola pohroma ☹

titkovamiriam
5. dec 2008

NO A U NAS v blave kalamita 😢

emily333
5. dec 2008

veru ved sa vravi ze mate 10cm snehu a uz mate kalamitu 😀

titkovamiriam
5. dec 2008

stacia 2,ved blava je tak prepchata-milujem sviatky lebo sa konecne odludni a bude sa dat v klude cestovat autom aj autobusmi 🙂

no a ta strana z petrzalky ubohe styry mosty!!!!! ☹

esteze teraz spravili ten tunel

emily333
5. dec 2008

tak ja uz mam skoro stromcek ozdobeny 😉

titkovamiriam
5. dec 2008

jejejej tak to az 24-rano hoci mame umely,no mozno koly marekovi spravim u nas hore maly umely skor a u mamy velky umely 24-aby ho nestihli psy zhodit 😀

emily333
5. dec 2008

no ja som si tak zvykla ked som bola este sama s malym a uz je to tradicia 😀 kamoska mi vzdy vravela ze to je skoro a teraz uz ma 2rocne slniecko a tiez mu vcera robila stromcek 😀

kocurik16
5. dec 2008

u nás stromček iba 23 večer mne to propadá divné a asi by sa mi zunoval od teraz do vianoc 😅

titkovamiriam
5. dec 2008

mne sa uz zunovali tie obchody ved to je katastrofa co ludia stvaraju-akurat dnes dostaneme niake vianocne odmeny v kuponoch tak som zvedava kde ich miniem-neznasam to ked ich dostavame - je to ostara hladat co a kde sa da za ne kupit 😠

kocurik16
5. dec 2008

ale aspon dačo vám dajú.väčšinou nedávajú nič 😅

titkovamiriam
5. dec 2008

tak nam davaju to nemozem povedat aj ked 2000 nieje bohvieco su firky co davaju navrch jeden plat alebo aj dva.,dokonca syn co chodi po sobotach robit dostal uz mikulasa kolekciu a salonky a ked sa majitel dozvedel za ma maleho brata dal mu este jedny salonky a teraz k vyplate mu dal navrch 8 tisiciek-milan je rad ako blcha 😀

kocurik16
5. dec 2008

u nás dávali poukazy za 300,na vianoce a velku noc 1l smotany a 1 kg masla,teraz nový majiteľ neviem či im dačo dá a odmeny sme mali za 5 rokov raz aj to bolo okolo 8-900 korún.žiadna sláva

emily333
8. dec 2008

ahojte babenky dnes kavu nepijete? ☹

titkovamiriam
8. dec 2008

ahojte pije za pochodu-posledny tyzden v praaaaci 😀

matullienka
8. dec 2008

miriam: tak uz sa tesis hej? no ja som tu svoju este ani nedopila niet casu 😖

titkovamiriam
8. dec 2008

ja som včul dopila 😀 ,inak v sobotu som malovala chalanom-teda chalani si malovali-strop a sadrokartony sme nechali biele a vsetky kolme steny modre-kupi ima segra koberec -sivy a bude to vyzarat suprovo 😀

matullienka
8. dec 2008

no ja som zvedava kedy sa dostaneme my k tomu malovaniu sme davali tento vikend dlazbu

titkovamiriam
8. dec 2008

nas to tak chytilo ze keby nesli sviatky tak decka maluju cely dom-dufam ze im to do jari vydrzi 😀

matullienka
8. dec 2008

no mozno aj ano a raz ta prekvapia

titkovamiriam
8. dec 2008

no syn najstarsi ma prekvapil bude chovat potkana 😀

emily333
8. dec 2008

fuuuj taku havied by som nestrpela doma sem tam nam to brebehne po dvore 😝

titkovamiriam
8. dec 2008

ale to bude slachteny aj s rodokmenom-najnovsi hit pre mladych 😀

emily333
8. dec 2008

no mario asi som uz starodavna ja keby som to mla v dome tak sa sai dakde prestahujem 😀

titkovamiriam
8. dec 2008

😀 😀 😀

matullienka
8. dec 2008

ja by som to doma tiez nezniesla az mi z toho beha mraz po chrbte

titkovamiriam
10. dec 2008

jeje baby kde ste ,niak to tu viazne pred sviatkami 😀