Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

titkovamiriam
11. dec 2008

😀 😀 😀 -diik

kocurik16
11. dec 2008

dobre ráno,matul nedaj sa lebo čím budeš tichšie tým to bude horšie.Aj u nás to tak bolo,môj drahý sa svokrovcov bál tak začas som bola ticho chcela som mu dať čas aby si veci vybavil s rodičmi,ale ked sa narodil Dodo a svokra ho celý čas čo bola doma nepustila z rúk a ked som povedala,že sa mi nepáči čo robí tak kričala,že načo nám bolo dieťa ked sa s nim nechceme zaoberať.Dala som drahému na výber my alebo rodičia. Bývali sme v byte nad nimi a doslova sme ušli do malého neopraveného domu,tam chodili podľa toho ako sme sa povadili.Aj tak to bolo peklo labo do všetkého sa starali a my sme sa vždy hádali,ked odišli.Doda si zobrala ku sebe tak ho poštvala proti nám,že doma vôbec neposlúchal. 😢
Netreba sa nechať lebo nezhody majú veľký vplyv aj na vzťah

titkovamiriam
11. dec 2008

kocurik presne tak ,mam vela rozvedenych kamosiek ku ktorym rozchodom dopomohli ci uz svokrovci ci rodicia ☹

kocurik16
11. dec 2008

ani nám k tomu veľa nechýbalo aby sme sa rozviedli.Keby neboli zomreli,tak môj muž dodnes poslúcha.Ked sme niečo neurobili ako oni chceli žalovala švagrovi také hlúposti čo sa vôbec nestalo a on ked sa ožral vyvolával v noci a vždy taký čas ked bol Jožo v robote a samé urážky,väčšinou som ani nevedela o čom rozpráva lebo mal uplne iné informácie ako bola skutočnosť.Dopracovala sa potiaľ,že poštvala proti sebe vlastných synov

titkovamiriam
11. dec 2008

😠

matullienka
11. dec 2008

no to je tak asi vo viacerych rodinach ale ja som povedala ze ked sa jej nebude pacit tak jej poviem ze nemusi ku nam chodit ze ja na jej vymysli a pripomienky nemam naladu a ani silu ich pocuvat tak nech si ich necha pre svoju dceru a nie pre mna ze ja ich nepotrebujem 😠

titkovamiriam
11. dec 2008

Presne tak 😀

kocurik16
11. dec 2008

dúfam,že tvoj drahy stojí pti tebe 😀

matullienka
11. dec 2008

no ako kedy ale ja mu viem vzdy dat na javo nech si nezvyka zastavat si jeho mamy

titkovamiriam
11. dec 2008

inak dnes je protivne pocasie ☹ akurat kukam von oknom-kolega krmi nasich firemnych psov 😀

matullienka
11. dec 2008

no u nas cez obed svietilo slniecko

kocurik16
11. dec 2008

na zajtra hlásia dáždˇ,madˇari už na obed vraveli že prší tak sa môžme tešiť ☹

matullienka
11. dec 2008

no tak to ozaj nevyzera na biele vianoce ☹

titkovamiriam
11. dec 2008

asi nie aj ked uz budem doma nech si snazi a od 12 januara nech je 20st 😀

matullienka
12. dec 2008

no tak to by bolo super keby predsa len boli inak dobre ranko

titkovamiriam
12. dec 2008

ahojte,pred chvilou my dvakrat nezobralo dobre rano! 😠

matullienka
12. dec 2008

a ty co nemozes spat cez tu dovolenku? 🙂

titkovamiriam
12. dec 2008

este dnes pracujem 😀 a doma uz mame potkana 😀

a to sa neboj budem spavat s marekom do deviatej a potom poobede - na to sa najviac tesim

emily333
12. dec 2008

´dobre ranko 🙂 mne dnes pride kamos´ka z PP tak sa tesim uz sme sa nevideli dva roky.

titkovamiriam
12. dec 2008

tak budes mat veselo!! 🙂

emily333
12. dec 2008

no veru je to kamoska este z porodnice tak pride aj so svojim chalaniskom tak bude dom here nohami. 😀

matullienka
12. dec 2008

no tak to si ale uzijes emily.

miriam a nemala si mat dnes uz dovolenku?

titkovamiriam
12. dec 2008

nie asi som pisala od 12-moja chyba-dnes este k tomu zastupijem koleginu v predajni tak fakturujem predavam a uz mi z toho sisi,nez sa do toho clovek po case dostane 10krat sa pomyli 😅

matullienka
12. dec 2008

no tak to verim. mne dnes pisala sesternica ze caka babo tak som sa potesila mi to aj naladu dobru spravilo 🙂

titkovamiriam
12. dec 2008

to je super sprava aj moja segra by mohla byt tehu 🙂 ,bude mat 35 najvyssi cas.

matullienka
12. dec 2008

no tak to naozaj ma najvyssi cas sesterka ma 22 ale strasne ma to tesi

kocurik16
12. dec 2008

dobrý deň,chcela som doložiť tie fotky ale zobralo mi iba dve a Marek s partnerkou je z mobilu .na ostatné z cd nám vyhodilo,že presahujú 700kb tak nemôžu byť zaradené ☹ ☹

titkovamiriam
12. dec 2008

pekne!len poslednu si otoc 😀

segra chcela skor,potom nechceli a teraz sa zobudili 🙂

kocurik16
12. dec 2008

o tej som ani nevedela,že je tam,lebo krstnú mamu mu vidno ale on má rozmazanú hlavu.tie posledné dve sú z mobilu.aj som všetky popísala a skoro všetko mi zmizlo.asi som fakt ľavá na podobnú činnosť 😀 tak som sa tešila na tie fotky v albume a moja hlúpa hlava nechápe prečo z celého cd vzalo iba dve fotky,pre mňa je to španoelska dedina ☹

titkovamiriam
12. dec 2008

treba ich upravit-zmensit 🙂 -na kazdu klikni ked ju mas na ploche a da sa upravit