Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

duskaf
18. sep 2008

Miriamka no Ty si proste super, na Teba je spoľah,ďakujééééém.

duskaf
18. sep 2008

anjelinka, blízko hneď pri Lingove. A od malička som bývala na Jaltskej.

titkovamiriam
18. sep 2008

Ked stihnem napisem 😀 a hlavne to mam v hlave lebo to robim casto 😀 -vsetci u nas jedia cokoladu len na mne je to vidno-boze ja za cokoladu aj zivot 😀 😀 😀

super ked sa takto najdete-susedky!!! 😀 ,mozno kazda sem chodite do inych tem a kaviaren spaja ludi 😀

anjelinka
18. sep 2008

mirka, ano, duska byva veeeelmi blizko mna...a inak, ja som tu zatial nikoho znameho nenasla.

rikarr
autor
18. sep 2008

melence....ako ti to povedať.....to sa dáva do polievky, je to z cesta ...také mini guličky...

malá nespííííí sceeem kááááfeeeee......

že gulášik...mnam..

ja mám len hrachovú kašu, cukinovú omajdu a osmaženú slaninku ...

titkovamiriam
18. sep 2008

marecek urcite spal s babkou aspon dve hodky -on je taky spachtos,cez obed dva aj viac a vecer lahne o pol desiatej a spi nonstop do deviatej/v noci ma plienku/ 😀

duskaf
18. sep 2008

rikarr- to je asi papcun po našom - to je také cesto, ktoré sa postrúha a dá sa uvariť a potom sa ako cestovina pridáva do napr.kuracej polievky, ale aj do všelijakej sa môže.

titkovamiriam
18. sep 2008

pa-pa zajtra odchadzam domov 😀

anjelinka
18. sep 2008

ahojte, ja uz som doma, ale premyslam, ja neviem, ani co su melence, ale to je pochopitelne, rika je daleko, ale duska je blizka, a to ani neviem, co je to papcun 😀 😀 , nie je to tarhona?

trixi
18. sep 2008

anjelinka, Papcun je moj byvaly spoluziak z VS 😀 😀 😀 . Inak neviem co to je. Dnes som po obede maleho uspavala skoro hodinu. Po vcerajsej babkinej opatere je dnes ako z divych vajec.
Vyhnala som teraz oboch mojich chlapov von a idem piect jablkovy kolac. Mam neskutocnu chut na sladke 😉 . A zajtra dobre padne ku kavicke.

anjelinka
18. sep 2008

trixi, aj ja poznam Papcunovcov, moja kamoska sa tak vola 😉 .

Ja tiez sa idem zabit posledny tyzden za sladkym, predtym tri mesiace nic, ani gram sladkeho som do ust nedala, ale teraz proste neviem, co to so mnou je, asi preto, ze predtym som mala dostat mrchu, teraz mam mrchu, tak preto. ja premyslam, ze si spravim halusky s makom, alebo sulance. manzel prave ide z prace, tak volal,ci nema daco kupit, tak som napisala, ze sladke, lebo nic nemame, poslednu horalku som sprasila pred hodinou. 😠 😠

titkovamiriam
19. sep 2008

ahojte a dobre rano-kavicka aj cajik rozvoniava co si kto date! 😀

tak vcera som robila:do misiek som na dno nakrajala broskyne a kivi zaliala to bebe pudingom na to som dala banan a preliala to cokoladou,ked to trosku chladlo-na okne tak som to supla do chladnicky a potom som to ozdobila slahackou a kuskom broskyne. 😀 -deti mali radost/milanovi bola miska samozrejme malo/ a aj my sme si s priatelom pomlsali 😀

anjelinka
19. sep 2008

dobre ranko prajem,

ja som si rano dala caj, poobede ako obvykle capuccino, akurat ranajkujem, acidko jahodove a rozok.

Mirka, hmm, tak to teda musela byt fajna mlska. A dobry napad ten bebe puding, stale kupujem len tie dr.oetker sackove, uz musim niekedy aj bebe spravit, si pamatam, to este, ked sme boli mali, tak babicka stale robila.

Inak, pekny den vsetkych zelam a dobre ranko. Ja sa tesiiiim, konecne vikendik ide.

rikarr
autor
19. sep 2008

bré ránko

kafíčko som vypila na stojaka a už sa teším na to obednajšie

rikarr
autor
19. sep 2008

bože zas nedrichme ....má iba rok potrebuje spať .......a ja potrebujem volnoooooo

bubba
19. sep 2008

no,akovies ze potrebuje spat 😀 jedna mamina tu mala temu uz neviem ako sa to volalo dieta jej spavalo 4-6 hodin denny + nocny spanok dokopy 😅
ja akurat "internetkafe"jeden turek a capucino kavenky 😀 mnam

titkovamiriam
19. sep 2008

ahoj-no mas to vesele,inak baby neviem ako sem budete chodit cez vikend ja az v pondelok tak pekny vikendik vam vsetkym. 😀

ivka07
19. sep 2008

Ahojte,
ja som dovarila a cakam kedy sa mala každu chvilu robudí ano kavu som nestihla.
A inak co porabate v takomto hnusnom pocasi a zime.

titkovamiriam
19. sep 2008

dokoncievam pracu a tesim sa vikendik s detickami,milacik bude pracovat tak budeme sami 😀

bubba
19. sep 2008

no,my sme boli vonku aj v zime celkom slusna prechadzka a chystame sa aj poobede 😀 niezeby sa mi chcelo ale otuzujeme 😀 chodime kazdy den za akehokolvek pocasia 2x 😅 😅 pomoooooooc aka nuda 😀 😀

rikarr
autor
19. sep 2008

a ako máš staré dieťa????????

ja som tiež chodievala 2x denne kým sme sa neprestahovali ..tu nikoho neni

duskaf
19. sep 2008

Ahojte kočky, dnes som tu celý deň nebola.
Idem sa poďakovať Miriamke, len neviem, či som pri tej čokoláde pochopila, že miešať ten cukor s vodou, kým sa neťahá súvislá nitka, mne sa nejako neťahala, ale čokoládka bola úžasná. Do misky sme dali gaštanové pyré, broskyňový jogurt a poliali Miriamkinou čokoládkou.

bubba
19. sep 2008

rikarr moja ma2r ale praktizujeme tak od narodena 😉 a tiez stale same.... 😝

rikarr
autor
19. sep 2008

no aj my sme tak praktizovali len po chvíly nám tu došli trasy ...a ma nebavilo stááááále cez tú istú trasu chodiť ....ale šak mám zas velikýýý dvoooor

gangulienka
21. sep 2008

dobre ranko...manzelik aj mala este chrnia tak si davam kavicku s babovkou....ake idealne ranko 😵

binki
21. sep 2008

bodlo by mi dobré latte nebo coffee of the day, dneska nám tady leje jako z konve, tak to nevypadá na venčení s kočárkem, manžel je v jazykovce, dělám pořádný masový vývar 😀

titkovamiriam
22. sep 2008

kde ste vsetky vsak som skoro zabudla ze je tu tato tema,co cez vikend nekavickujete?
ja nemam doma net lebo deti by uz boli zavislaci 😠 ,inak dnes leti kava aj caj mam tu 13st.

duskaf
22. sep 2008

Ahoj Miriamka, tak ako je to s tou súvislou nitkou pri varení čokolády, mne sa nejako neťahala, ale čokoládka bola úžasná, ešte raz ďakujem.

titkovamiriam
22. sep 2008

Ked vyberies varesku tak nekvapka z nej ale je to akokeby ti z varesky isiel vlas.neviem aky vplyv to ma na cokoladu ale ja to robim tak 😀 .

yasminelle
22. sep 2008

Miriam 13 stupnov, ty kokos? Ved to je menej ako vonku. Mne dnes nechal šéf odkaz na stole, že nepríde, a našťastie máme vlastný kotol, takže som tam naťukala 23,5 stupňa a od pol 8 sa mi pekne kúri. Ale kávička aj čajík boli tiež, lebo mne je aj toľko stupňov málo a mám problém so studenými rukami a nohami v kuse....