Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

kocurik16
28. feb 2011

keď pozerám na ten dátum,tak je to fakt dobre dávno,čo tu nikto nebol. 😔 Miriam ,ty si už v práci? Ja idem od 14.00 tak teraz kým Dodo nevstane mám čas,lebo potom sa sem nikto nedostane,a aj variť mi treba.

titkovamiriam
28. feb 2011

ja robim od 7-15,30 takze som bola v praci uvarim si kavu kolegovia chodia neskor tak im caj.
Uz som podruhej kavicke doma s maminou-som inak sama vsetci su na skolach a v praci a marek je druhy tyzden u babinky v mederi 🙂

kocurik16
1. mar 2011

ja som teraz dopila kávu a idem bojovať z odtokom,lebo slabo nám odteká voda z vane. čakám aj servisáka z rs netu,lebo za dobu bez pc sa mi nazbierala plná schránka a mailov a nejde to vymazať.

titkovamiriam
1. mar 2011

tak to mas vesele ☹

kocurik16
2. mar 2011

a to je len zlomok toho čo sa stalo od vtedy,ako sme si písali naposledy. Môj synáčik sa rozhodol nechodiť do školy tak ho vyhodili,teraz je bez práce ale chce nazad do školy,lebo mu nedávam ani vreckové ani žiadne výhody ako má Marek. Neviem prečo si deti myslia,že rodičia im chcú zle. Marek začal chodiť na učňovku,tiež sa učí za kuchára a ide mu to veľmi dobre. Dúfam,že mu to vydrží až do konca.

titkovamiriam
2. mar 2011

kocurik ved aj moj milan maturuje teraz -posledny rok robi dialkovo lebo sa dostal k dobrej robote a to hrozilo ci to vobec zvladne,tak dufam ze hej.Michal isiel na tu istu skolu ale za psovoda-4r a tiez asi bude mat o robotu postarane-chce byt zachranar-psovod.No marecek skolkuje .

veru decka si povymyslaju a myslia si ze svet caka len na nich ale bohuzial v dnesnej dobe to nieje nic moc...

kocurik16
2. mar 2011

tak nato prišiel už aj náš fešák a teraz chce isť nazad,len neviem či ho niekde zoberú.A je ho fakt škoda,lebo veľmi dobre varí aj on aj Majko a kuchárov stále hľadajú aj doma aj vonka. Ato mal také sny ako pôjde robiť na loď a vidíš stačil jeden kamarát a bolo po snoch. Michal bude mať peknú prácu so psíkami,ale ako záchranár to nebude mať ľahké.

titkovamiriam
3. mar 2011

mi hovor !!!michal to chce robit ako mu pred ocami umrel kamarat na stanovacke ☹ a neboj skoly beru lebo maju z deciek peniaze.Inak robota na lodi nieje nic moc -velka drina-s priatelovej strany mu tak robi sesternica z manzelom,je velky rozdiel lod a lod 😲

kocurik16
4. mar 2011

to je pravda,ale aspoň mal nejakú inšpiráciu. Teraz ho aspoň dúfam bude hnať do učenia(ak ho vezmú späť) to,že naozaj nedostáva ani vreckové a kúpim mu iba to,čo veľmi musím aby vedel,že bez príjmu sa skákať nedá. My z mužom robíme v Yure a kým boli nadčasy,tak to bolo celkom dobre, teda na pomery v Sobote,ale teraz je iba minimálna mzda a to je nic moc. Najhoršie je to,že on je uplne nevypočitateľný,náladový tak ostáva iba dúfať. Prajem príjemný víkend. 😀

titkovamiriam
5. mar 2011

aj tebe pekný vikend 🙂 aj ked už neskoro 😉 tak aspon peknu nedelu 🙂

kocurik16
7. mar 2011

nedeľa bola pekná,teraz sa teším zo slnečného dňa,aj keď ten vietor by mohol byť menší. Už by bolo načase aby sa oteplilo konečne,lebo nemám rada zimu 😉

titkovamiriam
8. mar 2011

brrr zima zima-cajicky pre kolegov uvarene pre mna kavicka.V sobotu som bola na snezienky bola krasne a v nedelu opat zima 😖

kocurik16
8. mar 2011

ja neviem čo toto počasie s nami zamýšľa,keď jeden deň je krásne a potom zase kožuchy. Dúfajme,že ako budú dlhšie dni bude aj teplejšie. Tento týždeň chodím na šiestu a už je celkom vidno,keď odchádzam. Akoby sa človeku aj ľahšie odchádzalo,keď je vidnejšie 😀 Snežienky milujem,dakedy ich stará mama mala v záhrade,milujem ich vôňu 🙂

titkovamiriam
8. mar 2011

veru uz je vidno ked vstavam-ja o šiestej vstavam chodim na siedmu-fakt vonku svieti krasne slniecko no isla som von a tam studene vetrisko brrr 🙂 a tu su snežienky pre teba na dialku....

kocurik16
9. mar 2011

Ďakujem za snežienky,aj za žabiaka. Ja sa už neviem dočkať kedy bude šťiav na takú dobrú omáčku s údeným mäskom. mňam 😀 😀 😀 ,ale nato musím ešte čakať.