Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

titkovamiriam
22. sep 2008

uz mam 17 a pride revizor plynu hned zapinam gamatky-v labaku by malo byt koly skuskam 20 😅

yasminelle
22. sep 2008

Ja by som si na tvojom mieste kúpila asi taký elektrický ohrievač... Kde pracuješ? Niekde v škole? To prečo Vám tam nekúria?

titkovamiriam
22. sep 2008

no setri sa ako u kazdeho sukromnika 😠 ,my mame problemi aj v zime no ako vidim vyslo slniecko pojdem papat na dvor a bude mi teplo.

yasminelle
22. sep 2008

My máme kanceláriu na prízemí a tu je v lete strašná zima aj bez klímy, ja si kúrim tým, že otvorím okno. Ale v zime je to fajn, lebo ja nenápadne do toho termostatu ťukám 😀... ale inak mám v robote vždy poruke náhradný sveter a teplé ponožky...

yasminelle
22. sep 2008

Baby dobrú chuť k obedňajšej kávičke, ja si idem domov navariť bryndzové halušky so slaninkou, už sme dlho nemali...

titkovamiriam
22. sep 2008

dik som poobede a konecne nieje zima 😀 a idem si dat dalsi caj,inak mame v labaku peknu vonu prebehla to tu upratovacka 😀

luciaakubko
22. sep 2008

ja milujem bielu coko 🙂

titkovamiriam
22. sep 2008

ja vsetku coko 😀

duskaf
22. sep 2008

Miriamka, nabudúce to urobím tak, lebo mne kvapkala, asi som dala trošku viac vody.

titkovamiriam
22. sep 2008

ta voda sa pomali odpari az zostane len cukrovy sirup 😀 ,ja milujem orechove gule plnene visnou v rume,obalenu touto cokoladou a na nej este cokoladove alebo kokosove hoblinky 😀

duskaf
22. sep 2008

Mňam

luciaakubko
22. sep 2008

baby prestante 😠 😀 😀

titkovamiriam
22. sep 2008

a este koliecka zlepene lekvarom,namocene v cokolade a na vrch mandlu,alebo...... 😀 😀 😀 a samozrejme dobra kava-a mozu prist Vianoce 😀

rikarr
autor
22. sep 2008

íha ...ste sa rozpísali ...

ja som bola cez víkend mimo domu ...sme sa boli s mužom kolotočovať 😀 a vrátili sme sa až v nedeľu..

pozerám že samé chute mi robíte....asi si urobím čokoládku 😝 ...

dnes je otrasne zima...malá ešte soplí tak sme neboli ani vonku a kedže spala tak ako spala ani pes nedostal nažrať 😒 ale však za chvílu dofrčí mangelík tak ho aj vyvenčí aj nakrmí.

čo ste dnes kuchtili ..mne nejak dochádzajú nápady tak som dnes len cestoviny s omáčkou aaaa hrachovú polievkku aale stihla som si popri varení opísať 2 mňam recepty ....

luciaakubko
22. sep 2008

veru, uz aby tu boli...stastne...vesele...chutne 😀

rikarr
autor
23. sep 2008

halo halo , čo nikto nechce kávu ......?????????????

ja si idem akurát obednú spraviť a popri nej musím poumývať kúpeľne 😒

sticker
23. sep 2008

Erika ja som si práv spravila, ale...........................tiež idem umývať - podlahu v byte aj pred dverami na chodbe 😀 Vidím, že si obidve naozaj "vychutnáme" dnešnú poobednú kávu 🙂 😉

titkovamiriam
23. sep 2008

AHOJTE!dnes nestiham,no dam si caj s citornom a medom 😀

rikarr
autor
23. sep 2008

ano ano ...ja som ju nestihla ani zaliat letela som do kúpelní hned ako som počula to "ticho" no a teraz zas obedujem --skoro,že?????ale možno ešte kafe stihnem aj ked moje dieťa má asi radar na to ked si chcem sadnúť s kafíčkom -že si spravím pohodičku v momente je hore

sticker
23. sep 2008

A bude aj nejaký prípitok........? 😉

titkovamiriam
23. sep 2008

ja som v praci tak asi nie-no deci cerveneho by bodlo,alebo trosku fernetu 😀

sticker
23. sep 2008

Erika 😅 😅 😅 😅 😅 Neuveríš mi, ale najprv ma napadli tie stupne 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No potom si hovorím, že čo ak predsa......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak prepáč 😅 😅 😅

anjelinka
23. sep 2008

Cafte, po par dnoch vas zdravim.

Titko, nevysla ta kapustnica, manzel si zmyslel, ze tento vikend nevarime, ale pojdeme sa napapat, no a tak aj bolo, doobeda trosku upratovanie, len take zobkanie a vecer sme sli na veceru. Uvidime, kedy sa k tej kapustnicke dostanem, mozno uvarim niektory vecer v tyzdni.

titkovamiriam
23. sep 2008

uf uz som sa zlakla ze nevisla uvarit-uvaris hocikedy! 😀 inak ak by ti ostala vydrzi dlho aj v chladnicke no sa aj zamrazit 😀

anjelinka
23. sep 2008

ano, ano, to viem, kamoska vravela, ze ked bude super a sa zvysi, tak nech dam do umelych misiek zamrazit.

este si v praci? zrejme do tretej, co?

titkovamiriam
23. sep 2008

Jasne do 15,30-je tu dnes zhon,no viac ma stve ze bolo pekne a uz sa to kazi,chcela som byt s deckami na pieskovisku v zahrade ☹ a vyvesit von pracku 😠

anjelinka
23. sep 2008

Mala som nejaku pracu, zabezpecujem teraz jeden seminar. Ano, aj tu v KE, vcera svietilo slniecko a teraz uz je opat zamracene. Tiez mam rada, ked pradlo vesiam na dvor, nerada to susim na susiaku, niekedy som to vytrepala aj do kupelne, ale teraz, ked sme prerobili, tak nemam to kde vesat, stale len na vesiaku na tej chodbe.
Ja mam pracovnu do tretej, ale nikdy tu nie som do tretej, stale odchadzam pred pol stvrtou 😒

titkovamiriam
23. sep 2008

My obcas aj o 20,00 ale tento rok/od maja/sme boli asi len tri razy

titkovamiriam
24. sep 2008

dobre ranko baby-teda uz den,dnes nestiham kavu ani caj-ostala som v labaku sama a roboty mam az nad hlavu,no teraz som si spravila citronova caj a trosku sa tu rozkukavam co a ako.a kde ste vsetky?

chromozom
24. sep 2008

Mirka, ty robis v labaku? ja tiez...
ozaj babulky, pamatate si niekto na MALCAO? Ked sme boli male, tatko nam ho robil kazde rano, malo taku chut, ktoru som odvtedy nemala, bolo to super, tatko nam vzdy urobil navrchu velku penu a so sestrami sme sa pretekali, kto ma krajsie fuzy... Keby ho tak este vyrabali, urcite by som sa stala zavislou!