Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

bianca
25. feb 2009

u nas ma chripajznu MM ale neda si povedat a chodi do prace.Teraz spi lebo ma nocne tak mam aspob vyhovorku ze nemozem nic robit aby som ho nezobudila

kocurik16
25. feb 2009

tak podˇdo Soboty na kávu,kým svieti slniečko.Ani domov sa mi nechcelo,ale sľúbila som MM,že na večeru budú šúľance,tak varím zemiaky

Marek vravel,že ešte ked vypadne 5 detí budú chrípkové prázdniny,od pondelka by aj tak mali byť doma tak dúfam,že týždeň dokončia. Jožko bude zajtra a vo štvrtok doma,lebo na budúci má dva dni prax a v nedeľu už ocko ide nazad do Brna.

Všetci štyria slintáme,zajtra nám majú prísť pagáčiky,už teraz sa tešíme 😀

titkovamiriam
25. feb 2009

milan boli v pondelok z 15 len 6 tak neviem ako bude dalej ,no urcite bude doma buduci tyzden ma prax a pri konoch by prechladol este viac MM kasal od vianoc a stale sa trepal do roboty teraz brat antibiotika a dnes isiel na niaky cukrovy test lebo mal v krvi trochu zvyseny cukor-no co ide uz cez 45 🙂 -zabil by ma za to ked mu poviem ze uz nema 20 😀

titkovamiriam
25. feb 2009

oprava priatel nie MM

bianca
25. feb 2009

locurik ja som bola na strednej vzdy v chripkovom naborovom centre a organizovala som to 😀

bianca
25. feb 2009

kocurik pardon za skomolenie nicku 😅

titkovamiriam
25. feb 2009

pagaciky som robila minuly vikend aj fanky 😀

kocurik16
25. feb 2009

bianca,to nevadí, 😅
fanky mám aj ja rada,ale ešte som ich nerobila.Pamätám z detstva,že stará mama robila fánky pre celý dolný koniec dediny,ked sa niekde narodilo dieťa. 😀

titkovamiriam
25. feb 2009

tak skus to je lahke ich spravit a potom su tazke na zaludok 😀 hlavne ked sa jedia horuce 😀

kocurik16
25. feb 2009

skúsim sa učlovečiť a urobiť ich 😀 teraz idem pozrieť zemiaky asi sú už uvarené,nech vychladnú

titkovamiriam
25. feb 2009

inak sulance su dobry napad-vcera som robila maso s ryzou,tak dnes spravim sulance aj ja -ja ich mam najradsej s oprazenou struhankou,no deti si daju s orechami.

kocurik16
25. feb 2009

aj moje budú so strúhankou.včera boli špagety s lekvárom a orechami.Zajtra príde švagor tu bude spať,tak urobím koložvársku kapustu a neviem akú polievku.

titkovamiriam
26. feb 2009

ahoj tak ja som nakoniec robila francuzaky,syn ked videl zemiaky hned vytahoval klobasky z mrazaku 😀 😀

kocurik16
26. feb 2009

ahojte,ja dnes pozde,lebo Jožo je doma aj zajtra,tak sedí pri pc celý deň!

titkovamiriam
27. feb 2009

dobre ranko!dnes varim len kavu pre seba,kolegovia su po lekaroch,vo vyrobe maju dovolenky je nas tu dnes asi 5 ludi 😅

titkovamiriam
2. mar 2009

tak uz nikto nekavickuje dnes som robila kavu,cajicky-sneh roztopeny 😀

kocurik16
2. mar 2009

ja budem kávičkovať asi iba vtedy ,ked moje drahé deti pôjdu so psom inak sa sem nedostanem 😀 😀

adrianamickova
2. mar 2009

ahoj zenicky my pri cajiku,obidve...chore....aj chripka aj angina ....vsetko do kopy..teploty ☹
kavu ani nestiham....

titkovamiriam
3. mar 2009

ahojte tak dnes len jedna kava a caj-kolegu skolila chripka a doma uz aj michal marodi 😲

kocurik16
3. mar 2009

všetkým chorým skoré uzdravenie!!!!!!!!!!!!My sme boli dnes v Hnúšti na kožnom na kontrole a doktorka má chorú dcéru,narobila,ráno mám zavolať či zajtra bude tam

tasha8
3. mar 2009

nazov temy mi pipomenul nazov miestnosti na azete, kde som sa dala dokopy s mojim drahym 😉

titkovamiriam
3. mar 2009

dikec dnes moc nestiham 🙂 ,ale boal som na obed mimo firmy a dala som si take dobre latte kafe 😀

adrianamickova
5. mar 2009

mala mi zaspala,je trosku klud,uvarila som si kavu....a prisadla si k vam 🙂
😀

adrianamickova
5. mar 2009

tasha8.....vazne?laska cez internet 🙂 ja ze to len vo filmoch 😀 😀 😀
tak mam nieco napis....a budeme pri kave aj harlekynky citat 😀
tak nech ste spolu stastni 😵 cela rodinka

kocurik16
5. mar 2009

aj ja si idem uvariť kávu,ale najskôr idem piecť,našla som recept na slivkový perník,tak pečiem 😀 😀

adrianamickova
5. mar 2009

sikovna....ja som piekla v nedelu jablkovy hneteny..

adrianamickova
5. mar 2009

a nema kto dojest...,nie je zly..je vyborny,len chori sme a nechuti ale pytali kolacik

kocurik16
5. mar 2009

v nedeľu piekol chlapec osie hniezda a včera som robila dukátové buchtičky s vanilkovým krémom,ale chyba je tá,že u nás podobné veci hnedˇsmrdia málom iba čo sa upečú 😀

tasha8
5. mar 2009

adriana hej, ja by som tiez nepovedala ze sa tak moze stat a zrovna aj mne a napokon som zivy dokaz 🙂 a to sme sa povodne len kamaratili, aj sa stretli s tym ze kamaratsky, ale akosi sme si sadli na rovnaku notu a hned vhupli do vztahu...co ale nie je vzdy idealne, prakticky sme sa nespoznali predtym aspon trosku, takze niektore veci ma vedia prekvpit ale tak nikto nie je dokonaly....
a dakujem moc, dufam ze to bude len a len prekvitat... 😉

adrianamickova
5. mar 2009

😀 ano to ho bavi?som prekvapena 😕
poznam to od krstnej,ona ma chlapcov a stale im nieco vypeka,
my zase len obcas...mozno ked budu vacsie,tak si spolocne upecieme 😝