Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
31. okt 2008

blau: tak to bud rada ze mas aspon pocasie pekne lebo tu je pod psa 😖

emily333
31. okt 2008

ahojte babenky uz mam navarene aj kolegina bola uz len ist na cintorin a do mesta a vecer ma prist svagrinka tak neviem kam nas vietor odveje 😀

blau
31. okt 2008

emily ty si teda sikulka a co si dobre varila? 😉

matullienka
31. okt 2008

emily: no skus nas inspirovat tym varenim 😵

kocurik16
31. okt 2008

ahojte kočky!ja som kávu dávno vypila, bola som s mojim kocúrikom na cintoríne tu je také blato povčerajšom daždi teraz robím ryžový nákyp a potom si dám kávu. naviete čo je s Miriam nejako ju postrádam tento týždeň?

matullienka
31. okt 2008

ahoj no to netusim co je s nou ale akosi je tu mrtvo tento tyzden celkovo

blau
1. nov 2008

Dobre sobotnajsie ranko, kavicka vypita? 🙂 . Sretavka dopadla celkom slusne ,poniektori boli uz aj pripity, lebo som prisla neskor, ale som rada, ze som ich videla...Na dalsich 10rokov mam pokoj 😝 A vy ako vikendujete? Dufam, ze tiez s kavickou?

blau
3. nov 2008

Dievcata ked ste? Ja mam kavicku vypitu a ako ste na tom vy? 🙂
Pekne ranko idem my ideme dnes k zubarovi, mam strojcek 🤐

matullienka
3. nov 2008

bre ranko prajem ako sa mate po vikende?

kocurik16
3. nov 2008

dobrý deň.víkend plus dva dni prázdnin to bol kaký šok po ktorom sa budem spamätávať až do 15,vtedy je zase sviatok 3 dni budú doma.Na takéto šoky nezaberá ani bandaska kávy.aj my sme boli na hroboch mali sme šťastie vyhli sme sa daždˇu 😖 ,jadným slovom prežili sme to.

titkovamiriam
3. nov 2008

ahojte,tak som po dovolenke!
vikend bol taky dusickovy ☹ 🙂

matullienka
3. nov 2008

miriam: a ako si dovolenkovala?

kocurik16
3. nov 2008

miriam už sme si mysleli,že si stratená. 😉

kocurik16
4. nov 2008

čo máte dneska všetci dovolenku?

titkovamiriam
4. nov 2008

ahojte-len doma,na cintorinoch a jeden den som bola s marekom auparku, minam dovolenku co sa mi nakopila od maja 56 dni 😀 este mam 26 😀

kocurik16
4. nov 2008

miriam,treba si aj oddýchnuť.Kým som robila aj u nás tak bolo,že človek sa nedostal na dovolenku aj pol roka alebo si bola doma dva týždne a za zbytok mesiaca sa nám nazbieralo toľko hodín,že nám nepísali ani deň dovolenky.

titkovamiriam
4. nov 2008

ved ja som bola rada uzila som si deticky kedze mali aj prazdniny,a v decembri budem doma asi uz od 15 a pojdem do prace az 12.1.2009-uz sa tesim na to vypekanie a vianocne trhy..... 😀

matullienka
4. nov 2008

miriam: a nechces mi z tej tvojej dovolenky podarovat nejaku tu cast? 🙂

emily333
4. nov 2008

ahojte babenky mne doma nejde pc tak tu dlhsie nebudem ☹

matullienka
4. nov 2008

a kde si teraz?

emily333
4. nov 2008

u kmoricky na kave 😀 a hned som vyuzila situaciu 😀

pipi1211
4. nov 2008

tak dieta spi, kavu mam pred sebou a je mi fajn... 😀 mala by som ale zehlit no nechce sa mi, takze vypijem si kavu a potom aspon chvilu pozehlim kym sa cert zobudi 😀 😀 😀 😀 ste tu niekto?

blau
4. nov 2008

ahojte dievcata, tak ja si idem dat kavicku a nostalgicky zaspominat,. Dnes som sa stretla s mojou byvalou laskou 😉 Nevidela som ho 7rokov tak to bolo take rozpacite aj z jeho strany, ale prijemne sme si pokecali a ja mam pekny den. A vy? Tiez spominate co bolo keby bolo ak by bolo a ako by to vsetko bolo keby nebolo??? 😕 Prajem krasny den.
Emily tak pockame na teba dokial PC nebude opraveny 😉

blau
4. nov 2008

jej pipi sme na tom uplne rovnako az na to ze ja mam pradlo este na snure.Dnes je ale krasny den? pravda... 😵

emily333
4. nov 2008

ooooo diky 😀 mam pokazeny hardysk a neviem ci mam medzinarodnu zaruku tak to asi zacvakam z vlastneho
😠

pipi1211
4. nov 2008

no keby bolo keby..... ale ja som stastna tak ako to je a za nic na svete by som to nevymenila 😀 😀 😀 😀 akurat by som niekedy vratila cas do stredoskolskych lavic a mala len "uciace sa problemy" 😀 😀 😀 😀

blau
4. nov 2008

Ani ja nelutujem len som chcela vediet, ci aj vy na to myslite. Aj ja som stastna a som rada
, ze je to tak ako to je. Bohvie co by bolo keby??? 😒
No idem stlacit pupcek na masine a vychutnat si to kaficko 🙂

matullienka
4. nov 2008

blau: aj ja zaspominam ale nicoho nelutujem a naozaj je dnes krasny den 😉

blau
4. nov 2008

matullienka to som mala na mysli a aj ten krasny den , no parada...a ta kavicka no hned mi je lepsie 😎

matullienka
4. nov 2008

no aj ja jednu pijem 🙂