Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

blau
6. nov 2008

Baby kde ste? Ja sa uz kavickujem, ale zas je v tom hacik minula sa mi smotana do kavy, tak pijem s obycajnym mliekom a ten pozitok nieje az taky dokonaly 😖
No nevadi, ked sa maly vyspi, hned ideme na prechadzku a skocime do obchodu kupit smotanku 😵
A vy? Pracujuce, uz sa Vam to pomaly krati/ myslim pracovna doba/ a uz len zajtra a je tu vikend.Sa tesite co, 😵

titkovamiriam
6. nov 2008

tu som -predlzila som si obed u nas na dvore-je krasne slnecny den a robota pocka 😀

blau
6. nov 2008

mirus: dobre robis, od roboty aj kone dochnu( tak hovori nas dedo( 😀
aj u nas je teplo )prievidza( 😎
mohlo by taketo pocasie vydrzat, na Vianoce nasnezit 😉 to budu nase prve Vianoce spolu ako rodina 🙂 a potom by sa mohlo zas vycasit 😵

matullienka
7. nov 2008

bre ranko prajem kavicka uz je uvarena a velmi chuti 🙂

titkovamiriam
7. nov 2008

dobre ranko-dnes uprsane ☹
kavicku akurat pijem 😀

kocurik16
7. nov 2008

dobrý deň v Rim. Sobote krásne slnečné,ja idem iba teraz variť kávu lebo som bola na nákupe a nestíham .Matulienka prajem krásny víkend ,aby vám vyšlo počasie a dobrú zábavu. 😀

blau
7. nov 2008

Dobre ranko, kavicka chutila na jednotku, lebo som mala uz smotanu. Mnaam uz sa normalne tesim na tu poobednu. My tu mame teplo a slnecno, dufam , ze to tak vydrzi. Potrebujem sa ist dat ostrihat a moja kadernicka isla na matersku a teraz neviem co mam spravit? 😒 Tu v nasom meste sa bojim aby ma nedovrzgali,, ci co vy na to? Mam im dat sancu? A vyskusat? hmmm 😕

matullienka
7. nov 2008

aj tu mame krasne tak dufam ze bude krasne aj na tej orave tak drzte palceky

blau: daj im sancu 😉

blau
7. nov 2008

jeeej orava na nu mam krasne spomienky z detstva chodili sme tam s nasimi na vylety.
matulienka .:prehovorila si ma idem do toho, dufam ze ma nedovrzgaju, lebo potom budes na vine ty 😀 😀
robim si samozrejme srandu 😉

matullienka
7. nov 2008

no tak potom posli foto ako si dopadla 🙂
tak to dufam ze si robis srandu 😀

titkovamiriam
7. nov 2008

orava-parada a meander park oravice-..... 😀

kadernicke chodim malo-mam dlhe vlasy a farbim sa sama 😀 ,no isla by som len takej na ktoru by som mala niaky pozitivny ohlas 🙂

blau
7. nov 2008

robim si srandu, jasne..no teraz rozhadzujem siete kamoskam ci maju dobre skusenosti, tak som zvedava...Ked ja chodim k tejto mojej uz 14rokov od skoly 😉
som na nu total zvyknuta...hm neviem....

blau
7. nov 2008

hmmm, miriam: tak teraz mi napisala kamoska, ze melir robi ako maltu a ze mi tam neopdporuca ist
ale ze iny su spokojni, no len ja asi budem verit tej mojej kamoske ta ma pozna dokonale, tak asi vie keby som nebola spokojna co by som robila 😝 😅

matullienka
7. nov 2008

no ja tam idem na nejaky ranc tak uvidim ako bude

titkovamiriam
7. nov 2008

v Namestove?

matullienka
7. nov 2008

ano presne tam ako vies?

titkovamiriam
7. nov 2008

tam som bola ,chodili sme taka partia do rabce kolegovi na chalupu a tam sme boli jazdit,kusok odtial je aj solna jaskyna. 😀 na tom ranci robia suprove brynzove halusky a interier vyzera velmi fajn,pustili nas aj do stajni,je tam ihrisko a super ludia 😀

matullienka
7. nov 2008

no potom dam vediet ako bolo a ako tam je 😀

titkovamiriam
7. nov 2008

tak dufam ze bude fajn,lebo je skoda ze obcas sa stane ze dobry podnik sa ,,zlumpaci,, ☹ a to je potom skoda.dufam ze na buduci rok sa podari ist niekam na dovcu-ja mozem kludne aj na slovensku,cestovanie nieje moje hobby. 😎

matullienka
7. nov 2008

no potom ti dam vediet

blau
7. nov 2008

Idem si spravit moju poobednajsiu kavicku, kupila som k nej aj zakusky 😅
A vy dievcata, kde ste? Inak tu kadernicku som odlozila necham to na buduci tyzden... 😵

titkovamiriam
7. nov 2008

mala som mensiu pracicku,ja uvazujem ze sa dam ostrihat a niaky melir no a ked dnes rozmyslam uskutocnim to tak na jar a potom mi to bude zasa luto 😀

matullienka
7. nov 2008

no ja som uz mala dnes 3 kavicky tak uz si dam az na ranci nejdem to prehanat 😅

titkovamiriam
7. nov 2008

ja sa tesim na druhu domov,milacik ma dnes volno a aj cely vikend 😀 ,babka mohla ist rano domov 🙂

kocurik16
9. nov 2008

baby to máte cez víkend všetky sexuálne voľno,že tu nikto nebol ani včera ani dnes? 😀 😀 😀

blau
9. nov 2008

no ja som to skusala minuly vikend a baby mali asi tiez sexualne volno, tak teraz som to uz ani neskusala, jedine ze by som si pisala sama so sebou 😨
No ale som rada, ze aj cez vikend sa vari kavicka u Vas doma kocurik....
Ja mam teraz troska volno( nie sexualne/ , dedo isiel vyvencit maleho 😵

kocurik16
9. nov 2008

ja som sem kukla aj včera,ale bolo mrtvo.ja mám teraz čas,lebo moje dieťa teraz varí lepšie povedané pečie jaternice a ide variť zemiaky,tak mám čas. 😀 Nadáva,že má dosť čistenia zemiakov na praxi,ale ešte to nevzdal.Ten ksicht čo strúha by bolo treba vidieť ☹ 😀
čo sa týka kávy jednu som vypila,ale asi tá zamračená obloha je taká ospalá,že asi si dám aj druhú a pôjdem pomôcť Dodovi s tými zemiakmi. 😅

blau
9. nov 2008

Jej tak dodo bude kuchar? Ja mam muza sefkuchara, to je taaaaaak super , tak pri tejto prilezitosti ho pozdrav. A ak ho utesi, tak mu povedz, ze tu na slovensku sa na praxi, tak nenarobi ako sa narobil v jeho veku moj muz. Oni to tam maju uplne inak...

blau
9. nov 2008

Myslela som v Rakusku. Musia si najst restauraciu, hotel, alebo proste podnik kde sa nauci varit. Nestrieda sa to tam prax skola prax skola ako u nas, ale prax- cize robota a az ja neviem presne po akej dobe mozno aj pol roka sa ide zas do skoly na teoriu. Moj muz sa musel naucit zabijat prasa, zver no proste vsetko....Robil ako normalny clovek len za ménej penazi a potom si za to kupil auto alebo motorku.

kocurik16
9. nov 2008

oni majú na praxi dosť veget,ale myslím,že sa im to časom trocha sprísni.on začal iba teraz v septembri.ja mám veget v kuchyni hlavne vtedy,ked je mužík doma lebo všetci zastávame názor,že ocko varí najlepšie a tak mám týždeň v mesiaci veget a to je na nezaplatenie. 😅