Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

trixi
18. sep 2008

ahojte, dnes si dam teple capucino. Hrdlo ma prestalo boliet, preslo to do nadchy. Cestou do Prahy som vypila litre caju, tak sme stale stali na cikpauzu. Vysetrenie dopadlo vyborne, necaka ma operacia, a druhe babo nam doktor dovolil 🙂 . Matko to zvladol s babou a dedom na jednicku, len vecer sa dozadoval prsa od baby. Nevedel pochopit, ze hoci baba prso ma, ze z toho nic nepotecie. Stale sa vrhal babe na prsia a chcel pit mliecko 😀 . Moja mama sa vraj tak nasmiala, ze maly bol velmi zlaty. Zato moji rodicia boli uplne vystaveni. Dnes spali az do osmej, hoci bezne pobehuju po baraku od siestej. Dnes je maly dost neposlusny, rozmaznany, stale sa chce nosit na rukach. Ale rychlo sa dostaneme do nasich starych kolaji.
Inak celou cestou som mala pocit, ze som maleho niekde zabudla, mala som pocit, ze mi chyba kus ruky, stale som kontrolovala sedacku, ci spi. Bola som z toho dost na nervy, ze som bola na tak dlho bez maleho. Ale zvladli sme to.

riusik
18. sep 2008

ahojte, mozem sa k vam pridat? kava na stole, tak snad ano 😉
trixi: uplne ti rozumiem, ja som bola tento vikend prvykrat bez maleho, boli sme na svadbe a maly u nasich. ja som myslela, ze som v pohode, ale vela ludi sa ma spytalo, co ma trapi......no, asi som nemala za kym behat 😀

titkovamiriam
18. sep 2008

trixi 😀

duskaf
18. sep 2008

Dnes som ešte nemala svoj pollitrak melty. Ale zato nám tu rozvoniava kapustnica, máme Vianoce- inšpirovali ste ma včera kočky zlaté a keď som rozmýšľala. čo dnes prichystám našim, vracajú sa z dlhej cesty, tak mi to bolo jasné- dovarím a pošlem manžela aby im to odniesol a položil na pec, prídu večer, tak ich u nich doma bude čakať prekvapenie.

titkovamiriam
18. sep 2008

tak u nas si vcera tu kapustnicu dali 😀 ,ja mam aj dnes do roboty-robim ju dost casto a prave na vianoce mi mame rybaciu a sosovicu,kapustnicu robim silvestrovsku-vela udeneho a susene hribky a slivky 😀

duskaf
18. sep 2008

Miriamka, dala som normálne slivky, tak uvidíme, ale pravdepodobne tam po nich nič nezostane, rozvaria sa, ale ten svoj kúsok chuti dajú.

titkovamiriam
18. sep 2008

jasne ze hej 😀

anjelinka
18. sep 2008

Caute, ja kavu velmi nemusim, ale capucino sa da este, takisto aj horuca cokoladka. Ale dnes este ani to nebolo, o chvilku dviham kotvy a idem na obed, potom do automatu na capucko. 😉

rikarr
autor
18. sep 2008

žienky ja som grogy.... moja malá má asi nejaké tajné baterky ktoré neviem kde sa vypýnajú ..... 😀

dúfam,že už zaspí lebo by som si rada nôžky vyložila a kafíčko popila ....

trixi 😀 prsíčko od baby 😀 😀 😀 to muselo byť zlaté ..... vynaliezavý ked nemal maminé.... šak možno baba má .... 😀

kapustnica je u nás na vianoce lebo to mával aj muž doma 🙄 ale na silvestra zas robíme menu na ktoré som ja zvyknutá 😖 hríbová polievka s melencami, pyré .... nejaké mäsko na šťave ... a veeeela koláčov k telke

jééé a rozprávky aj 1000x by som ich pozerala stááále dokola ....

anjelinka
18. sep 2008

rika, ani si nemala spominat, ja sa uz Vianoc neviem dockat 😖 , dufam, ze to rychlo zbehne, ale musim nieco do vianoc pochudnut, aby som sa mohla fajn napapat 😀

titkovamiriam
18. sep 2008

😀 Vianoce 😀 a kedze mam zasa male dieta budeme pisat jeziskovi-to som u deti zboznovala 😀

anjelinka
18. sep 2008

Mirka, ja tiez niekedy pisem este Jeziskovi 😀 ..ale adresat je moj manzel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ze "vybav to u Jeziska"

anjelinka
18. sep 2008

Idem na obed, pridem uz aj s capucinkom, majte sa zatial 😉

titkovamiriam
18. sep 2008

ja som poobede a voni mi tu cajicek 😀 -aj ja mam takeho jeziska 😀

anjelinka
18. sep 2008

uz som tu, dala som si madarsky gulas, knedlik bol fajny a gulasova polievka bola, v pohodke. a uz tu mam cokoladu horucu s bananom a kupila som aj kremesik, tlacim...co uz...a potom placem, ze dieta 😔 😀

titkovamiriam
18. sep 2008

cokoladu s bananom milujem-prekrojir bananik na neho vela vela cokolady a slahacka 😀 ,no vidim ze toto je super tema co vecer doma spravit-pojdem z prace na banany,cokoladu uvarim domacu a slahacku mozno este mame v nedelu - sme kupili v metre tri velke 😀

anjelinka
18. sep 2008

no ale u vas doma bude urcite lepsia, toto je len taka voda z automatu, napisane tam je, ze "tmava cokolada s bananom", ale dalo sa vypit...aj kremesik chutil...skusala som doma robit v sobotu kremes, ale mi nevysiel taky super z cukrarne...

duskaf
18. sep 2008

Ahojte, tak my sme už voňavú kapustnicu odniesli k našim.
rikarr- čo sú to melence.
A Miriamka, napíš prosím ako TY robíš tú domácu čokoládu.

anjelinka
18. sep 2008

duska, aj tu ju citit, dala by som si 😉

duskaf
18. sep 2008

anjelinka príď. veď si blízko, my sme si doma tiež nechali a robila som do obrovského hrnca.

anjelinka
18. sep 2008

duska, juj, dakujem za pozvanie 😉 , odkial si, tiez KE? 😉

duskaf
18. sep 2008

Z Košíc, Z Furče.

anjelinka
18. sep 2008

🙂), ja som z Kosickej 😀

miresta
18. sep 2008

ahojte kočky, teraz som si všimla túto témičku a bol to super nápad. A akurát si idem uvariť kávičku, aj keď moja malinká sa práve teraz zobudila, spinkala od desiatej.
A všimla som si že ste tu dosť Košičanky, na iných stránkach mi dosť chýbajú.

Takže sa k vám pridám, niekedy na pokecanie, teraz sa musím ísť venovať malej. 🙂

anjelinka
18. sep 2008

mirka, vitaj...aj mne nejako Kosicanky chybaju, neviem, kde su zatulane 😉

duskaf
18. sep 2008

Vidíš anjelinka, ja som to tušila, že fakt blízučko.

anjelinka
18. sep 2008

Duska, ale dufam, ze uz zohrievas, lebo o tretej mi padne 😀

titkovamiriam
18. sep 2008

tak moja cokolada-do deci vody dam cca150g krystaloveho cukru a uplne pomalicky varim az kym sa z varesky nebude tahat suvisla nitka,odstavim a pridam osminku masla /mliecneho poctiveho-ziadny margarin / a dve lyzicky kakaa/horkeho/miesam kym sa maslo a kakao nerozpustia a nespoja,cokolada je vynokajuca a ked zatuhne na zakuskoch je krasne leskla. 😀

duskaf
18. sep 2008

Neboj nič anjelinka, zohriate je za chvíľu.

anjelinka
18. sep 2008

Duska, kde na furci byvas? daleko odo mna? 😀 😀 mozno sa aj z videnia pozname.