Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

emily333
21. máj 2009

miriam zeby pri kave? 😀 ale aj tak dakujem

shaden
21. máj 2009

ja si pustim kamenak 2 , nech sa trocha zasmejem

kocurik16
21. máj 2009

zdravím všetky,ktoré ste oprášili túto tému,akurát mi k tomu chýba káva.Asi si idem uvariť,ked som v kaviarni 😀

titkovamiriam
21. máj 2009

ja akurat dopijam

emily vsak skus 😀 😀

kocurik vitaj spat,niak som to tu zanedbala,tulam sa kade tade a nestiham,hladala som inu tamu a na tuto som natrafila tak skusam ci sa niekto prida na ranajsi ci pobedny pokec.

shaden milujem kamenaky-vsetky tri no ked sa chcem urehnit tak si pustim,,drz hubu,,-ja s tej komedie nemozem

emily333
21. máj 2009

miriam aj ja tu komedieu zboznujem sa rehliim az mi slzi tecu 😀

titkovamiriam
21. máj 2009

cafte este dnes trosku netradicne no som dlhsie v robote asicca do 20ako bude treba ,takze fici dalsia kava.

shaden
22. máj 2009

uz je skoro obed ale na kavu este cakam, manzel je dnes doma a to je jeho specialita - urobit nam kavu, ale uz by sa mal kazdu chvilu prebudit.
a ja sa pomaly pustim do "nedelneho " obeda , kurca uz je urobene, este kabse- taka ochutena ryza. a este mramorovu babovku, ale ja z nej asi nebudem , po zime nejake to kilecko treba zhodit

shaden
22. máj 2009

znova teplo , 31 v tieni, a bude este viac , ale co uz narobime, dazd najblizsie zazijeme najskor tak v oktobri
ako pocasie na Slovenku?

emily333
22. máj 2009

na vychode slniecko svieti 😎

adrianamickova
23. máj 2009

pekné popoludnie,zdravím východ....a idem si vypiť nescafe,mam trošku času mala mi spí....
😔 😵

titkovamiriam
25. máj 2009

ahojte po krasnom vikende-kavicka voni a letim pracovat

shaden
26. máj 2009

kava mi uz pekne rozvoniava, dnes som si pridala extra kardamon do nej, zboznujem jeho vonu a chut

emily333
26. máj 2009

ahojte tak ja uz pijem dalsiu kavu kto si da so mnou 😉

shaden
26. máj 2009

ja som si jej dost navarila , takze este stale popijam, ale uz sa idem presunut od pocitaca do kuchyne. treba varit. detom zacalo pisomkove obdobie a tak chodia zo skoly skoro. syn bol dnes doma uz o 9:10. dnes bude plnena cuketa v jogurtovej omacke
pekny den vam prajem

titkovamiriam
26. máj 2009

ja si dam mam prace uz pokrk.ja dnes budem doma robit vysmazany karfiol a nove zemiacky 😀

titkovamiriam
27. máj 2009

ahojte idem tak neskoro a nik,rano som ledva kavu stihla vypit tolko mam prace 😀

shaden
27. máj 2009

no ja mam dnes deti doma, ani jeden nema dnes pisomku, takze som vstala dost neskoro (zato vcera som bola dlho hore) a tak kavu pijem az teraz
mne zas nic nesuri , praca by sa nasla , ale pocka , ved nie je zajac - neutecie
z cukety mi zostalo vydlabane vnutro , tak idem z neho urobit kolac

titkovamiriam
27. máj 2009

z tych jadierok 😉 hod recept

shaden
28. máj 2009

ahojte kavickarky
k tomu receptu, je to obycajna cuketova buchta, a vydlabane vnutro nema vobec semiacka, vsetko je jen duzina,rozmixovala som ju v mixery, tie cukety co som vydlabala su male tak 10-13 cm dlhe, v 3 kg ich bolo asi 30 ks
idem si zaliat pravu slovensku kavu , zostalo mi tam este troska

titkovamiriam
28. máj 2009

super,nerobila som este 😀

shaden
28. máj 2009

kolac je dobry , nic extra, ale cuketu tam vobec nepostrehnes, ked niekto ochutna neuhadne co tam je

shaden
28. máj 2009

nafotila som postup , chcem ho dat na mimibazar, potom ti poslem link
kavu uz mam zaliatu a rozvoniava, inak mame pekne jasno, zatial len 27 v tieni -- cize prijemne a nie horuco

titkovamiriam
28. máj 2009

super uz som si tam dnes receptiky tlacila,ja pojdem na obed a dam si vynimocne cajicek.sa schladilo 😀

kocurik16
1. júl 2009

tu už nikto nepije kávu? Zdravím všetky kávičkárky,som konečne po operácii a dokonca dnes ma už po týždni ani hlava nebolí,tak sa rozhliadam,a badám,že na kaviarni sú dávno "stiahnuté rolety" Dopíjajúc kávu prajem krásny deň!!!!!!!!! 😀

titkovamiriam
1. júl 2009

ahoooj-pije no zabuda prispievat 😀

kocurik16
1. júl 2009

zato som písala,že sú stiahnuté rolety,lebo ako čítam,tak už kaviareň skrachuje. Mám veľký srdcabôľ,lebo Marek mi včera odišiel s mm do Brna, sobotu nastupuje do tábora v moravskom krase a ten čas bude takýýýýý dlhýýýýýýýýýýýý do 19. kým príde domov.Len dúfam,že bude mať dobrý čas a donesie si hodne zážitkov. Ani jemu sa nechcelo isť ,že je to dˇaleko. Lúčim sa ,voľakto zvoní.

nicolkarin
1. júl 2009

ahoj aj ja pijem, takze pime (teda kavu)a pisme. len skoda, musim taku zaliatu rozpustnu, lebo sa mi pokazil stroj na kavu, ale uz som zohnala servis, tak snad to budu vediet opravit. mate niekto skusenosti s pokazenym strojcekom v kavomate?

titkovamiriam
1. júl 2009

my ideme v pondelok vsetci do chorvatska,no milan ide v auguste robit do holandska tak sa budem o neho bat potom co zarobi si bude do 15 septembra uzivat po europe-idu traja chalani tak snad ,,preziju,,-brigadu si tam dohodli ked tam boli na dostihoch 😀 .

namam kavovar no straaasne by som chcela-pijem nescu len tak z rychlovarnej konvice,no milujem kavu s kaviarne 😀

kocurik16
1. júl 2009

ja nescu nepijem,nechutí mi,najradšej mám klasiku zalievanú,ale v poslednej dobe mi akosi ani neberie. Aj náš Dodo chcel isť na brigádu,ale ešte nemá 18 tak ho nikde nechcú.Ten sa túla celý čas s kamarátmi,a ja som sama s Britkou.Ešteže máme toho psa 😀 😀

titkovamiriam
28. feb 2011

Ahojte!Oživujem temu,,kocurik 16,,už som tu 🙂 Kava uvarena 🙂