Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
27. okt 2008

yas: neboj to sa ti len zda

kocurik16
27. okt 2008

matulienka: rodičia mi zomreli,mama už uplynulo 20 rokov a otec 16rokov.yas:ja síce nechodím cvičiť,pri mojej fazone by som sa hanbila vyzlicť,ale mám doma mesiac bicykel postupne som sa dostávala do rytmu ale oisledné tri dni som nemala čas a dnes bolo ťažké ráno hlavne na moje choré klby.

matullienka
27. okt 2008

kocurik: tak to mi je luto ale aspon priatel sa snazi nie?

kocurik16
27. okt 2008

snaží.naučil sa variť kedže ja som robila 12 hodinové smeny pokiaľ robil na Slovensku tak väčšinou varil on,teraz musím ja.všade hovorí,že manželstvo z neho urobilo kuchára a pekára. bola jedna veľká noc čo sám s chalanmi aj varili aj piekli

matullienka
27. okt 2008

kocurik: tak to aj ja by soma si mala zacat robit dvanastky 🙂

emily333
27. okt 2008

miriam dnes abstinuje s kavou ze tu nieje 😀

matullienka
27. okt 2008

emily: a nie je chora?

yasminelle
27. okt 2008

Obávam sa, že nezdá... bude to zase tvrdý boj v posilke. Ale nakúpila som si plno zdravých vecí v potravinách, tak sa musím nad sebou zamyslieť. Dnes možno ukuchtím špenát.

matullienka
27. okt 2008

fuu tak to ja by som do ust nedala a pritom som to nikdy nejedla 🙂

yasminelle
27. okt 2008

Prečo? Kvôli farbe, názvu, konzistencii alebo všetkému dokopy??? 😉

emily333
27. okt 2008

moja sestretka robi spenatovu poievkú s mliekom a je perfektna a maly to nechcel tak som povedala ze to je iba petrzlenova vnat pomixovana 😀

matullienka
27. okt 2008

yas: no asi vsetko dokopy 😀

kocurik16
27. okt 2008

ja robievam špenátové halušky so syrovou omáčkou a majú veľký odbyt,tiež ako prívarok s vajcom ale to neviem správne ochutiť niečo tomu stále chýba tak to sme mali asi 2-krát 🙄 ,potom som to vzdala.Tá polievka môže byť dobrá,možno skúsim aj ja.

emily333
28. okt 2008

Dobre ranko kavicku som vypila a uz utekam do mesta len som vas chcela pozdravit prajem pekny dnik 🙂

matullienka
28. okt 2008

dobre ranko aj ja prajem od kavicky

blau
28. okt 2008

dobre ranko, dnes som ju priam zhltla , lebo maly sa chcel hrat a ani neviem, ze som nejaku kavu pila. Ale tu poobednu si teda vychutnam, ked bude spinkat 😅

kocurik16
28. okt 2008

dobré ráno dnes som v behu tak len prianie krásneho dňa 😀 😀

matullienka
28. okt 2008

dnes je to tu nejake unahlene 🙂

blau
28. okt 2008

No maly spi, tak teraz si tu kavicku vychutnam a urcite to neunahlim 😅
Aj vy si davate?

matullienka
28. okt 2008

no ja si dam az ked pridem domov z prace ale dnes bude urcite dobra 😀

emily333
28. okt 2008

ja som prisla pred chvilou tak som si prave zaliala 🙂

kocurik16
28. okt 2008

ja som si odprevadila drahého na autobus a myslím,že si aj ja dám ešte jednu kávu.Lepšie prečkám tie šoky ,kým zavolá,že už je v Brne

kocurik16
29. okt 2008

dámy,dnes máte všetky voľno????????????????????? 🙄 🙄 😠

blau
29. okt 2008

Dobre ranko, kavicka vypita, maly spi a ja si tu konikujem.A ako je to s Vami damy?
Pekne ranko zelam 😵

slnieckova
29. okt 2008

ja som dnes este kavu nemala,,,, a akosi na nu ani nemam chut 😕

emily333
29. okt 2008

Ahojte babenky.kavicka uz bola ele pozerala som vcerajsiu ordinaciu.a idem este pokonikovat a sup do mesta joooj ako sa mi nechce. 😒

kocurik16
29. okt 2008

ja som teraz došla z mesta ale taký vietor fúka že ma skoro odvialo a to mám svoju váhu 😖 ,ordináciu som pozerala v noci ,nevedela som spať,teraz idem upratať a variť.hotový cirkus kolo nás menia nám káble na tv signál ledva som vedela vyliesť na 4.poschodie cez bordel na schodišti

emily333
29. okt 2008

U nas svieti krasne slniecko 😀 varit nemusim mam od vcera no upratat nieco by som aj mohla 😀 😀

kocurik16
29. okt 2008

ja nemôžem ,ja musím lebo naša chlpatáprincezná prefarbuje na zimu tak mám barak samý chlp kem kolvek sa pozrieš.od rána do večera nevidno raňajšie riadenie

emily333
29. okt 2008

😀 😀 aspon si trosku oddychnes