Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

blau
4. nov 2008

teraz je tam krasne cislo na pocte prispevkov: 600. A tak rozmyslam kolko som uz ja v zivote popila tich kav? 😨
Urcite aj viac ako 600 😅

pipi1211
4. nov 2008

hej myslim na to.... ja som svojho byvaleho stretla asi tak pred dvoma,troma rokmi a priznam sa ze som sa citila tak vseliak 😅 😅 take tie divne pocity v bruchu a potom otazky co keby a pod ale asi by to nebolo dobre neviem 😅

pipi1211
4. nov 2008

no ja poslednou dobou pijem tak 2-3kavy denne 😅 😅 😅 😅 😔

blau
4. nov 2008

pipi no aj to som mala na mysli 😅
a s tou kavou je tiez sranda aj ja by som pila mozno aj viac, ale este kojim, tak nech neni maly rozruseny 🙄
🙄

matullienka
4. nov 2008

pipi: ja ho stretavam v poslednej dobe dost casto a nic prijemne to nie je 🙄

emily333
5. nov 2008

ahojte kde ste uz nekavickujete ja som tu len na skok 😉

titkovamiriam
5. nov 2008

nestiham-flakam sa po inych temach-dnes uz boli dve kavicky 😀

pipi1211
5. nov 2008

aojte tak kava je uz na stole 😀 😀 😀 😀

matullienka
5. nov 2008

no ja som uz mala dnes dve ale aj tak mi oci klipkaju 😒

blau
5. nov 2008

Ahojte kocky, tak aj ja mam uz druhu v sebe. jednu som si zaliala kyslou smotanou 😝
tak aj tak chutila, tak som si musela spravit druhu 🙂
Dnes je krasne, podla mna by taketo pocasie mohlo vydrzat az do Vianoc a potom by sa mohlo vycasit 😅
Na kolko u nas je uz teraz zima a prsi tak sa vytesujeme zo slovenskeho pocasia 😵

matullienka
5. nov 2008

blau: tak a to kde ty byvas?

blau
5. nov 2008

ja byvam v rakusku korutansko: uz hranice s talianskom a slovinskom.

titkovamiriam
6. nov 2008

dobre ranko! kavicka a cajik zaliaty a praca predo mnou 😀

matullienka
6. nov 2008

bre ranko: aj u mna tak 😉

blau
6. nov 2008

moja praca akurat mrnci, ale kavicka je uz vypita.Prajem pekny den 😵

kocurik16
6. nov 2008

dobré ráno,aj ja mám kávu aj čajík za sebou dokonca som stihla aj bicykel,ale už druhý deň ma bolí hlava asi si dám tabletku ked káva nezabrala. 😖

matullienka
6. nov 2008

kocurik: tak to sme dve ja som zjedla tabletku hned rano lebo by som asi ani z postele nvstala 😝

titkovamiriam
6. nov 2008

fiha ja teda tabletky ani za svet 😒 ,to uz musi byt aby som si dala 😠
inak co vravite na takuto teplu jesen?

matullienka
6. nov 2008

mne to vyhovuje si to este vychutnavam urcite je to prijemnejsie ako dazde a sychrave pocasie
😝

titkovamiriam
6. nov 2008

ved aj mne-nemusime doma tolko kurit ,vonku je prijemne a marek sa moze hrat az do tmy-cez vikend sme vonku svietili- grilovali a teplota ok este o osmej vecer 🙂

matullienka
6. nov 2008

no ved prave akurat ma mrzi ze cez vikend hlasia ochladenie a dazd a ideme zajtra z prace na chatu na tri dni 😖

kocurik16
6. nov 2008

čo sa mňa týka ja by som brala takéto počasie aspon do jari a potom zase.patrím medzi ľudí čo bez zimy vyžijú, lebo ja kde vidím kúsok ľadu strepem sa na ňom a takto aspon nelietam.

matullienka
6. nov 2008

kocurik: asi je nas takych viac

kocurik16
6. nov 2008

to neviem ,ale somňa sa už smejú aj moje deti lebo ked mrzne ja chodím všade s veľkým predstihom kým sa doťapkám na miesto určenia. ja si aj robotu budem hľadať podľa možnosti pod oknami-istota je istota. ☹ 😎

blau
6. nov 2008

teraz mi mama hovorila, ze na cechoch hlasili taketo pocasie este 2tyzdne. Noooo to by vyhovovalo.... 😎 😎

matullienka
6. nov 2008

blau: ale teraz na vikend hlasia prsat a to ma stve som sa na kone tesila 😖

blau
6. nov 2008

no niekedy ma svoje caro aj dazd, ale samozrejme nie v novembri. Tak si zoberte nejake spolocenske hry, uvidis bude to dobre. Nejake pocasie Vam predsa chatovanie nepokazi 😉

matullienka
6. nov 2008

no to dufam ze nie len aby nam ho nepokazilo vedenie 🙂

titkovamiriam
6. nov 2008

ja tiez zimu nemusim,nemam rada ani mraz,sneh a pod 😀

matullienka
6. nov 2008

🙂