Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
26. jan 2009

no aj to neviem ci by to pomohlo teraz som sa naobedovala a je to este horsie 😖

titkovamiriam
26. jan 2009

tak a teraz sa chce spat aj mne a pockaj prides domov a nebudes vediet od unavy zaspat ☹

kocurik16
26. jan 2009

matull,mala by si povedať v práci,že za obedom je povinný oddych,aby bola vyššia výkonnosť a trocha si pospať

titkovamiriam
27. jan 2009

a kde ste,ja makam ako das a ledva stiham a vidim ze aj vy 😀 matu spis? 😀

kocurik16
27. jan 2009

matu asi dospáva ten ples.Ja mám dnes tiež zhon,môj drahý o chvíľu odchádza do Brna tak akosi nestíham 😀

kocurik16
28. jan 2009

miriam,ty sa už vidíš otvárať obálky,že ani na kávu nemáš čas,aby si sem kukla???????????????,,

titkovamiriam
28. jan 2009

nestiham 😀 ,v praci nam mysi prekusli vcera kable a nefungovalo nam nic pomahala som kolegini robit faktury na podniku a to vysvetlovanie v predajni preco nemozme robit blocky 😲 katastrofa.elektrikar bol z toho na nervy 😀

kocurik16
28. jan 2009

tak to verím.nám sa niečo podobné stalo v aute v garáži bratanec to dával do kopy a vtedy som zistila,že aj si myslím že viem madˇarsky ešte som z toho veľa nepočula ,tak penil 😀 😀

titkovamiriam
28. jan 2009

a kde je matulienka?

kocurik16
28. jan 2009

neviem............asi dospáva ples 😀

titkovamiriam
29. jan 2009

ahojte! varim kavu a vonku tak naozaj sneziiii 😀 ,len skoda ze je 2st a sneh sa rychle roztopi no rano zacalo kraasne 😀

kocurik16
29. jan 2009

ahojte! u nás jedna kvapka dážd,jedna vločka sneh,pol hodiny nič a začne znova.stačí to nato,aby neuschol chodník.teraz dokonca krásne vykuklo slnko 😀

titkovamiriam
29. jan 2009

tak tu snale snehuje ale na zemi je len mokra cvachtanica ☹

kocurik16
29. jan 2009

to neni dobre.čo sa mňa týka mohli by zimu uplne zrušiť,nemám ju rada.ani nie zimu,tá mi nevadí,ale tie šmýkanice a pľačkanice nemusím

titkovamiriam
29. jan 2009

aj ja sa pridam za zrusenie zimy 😀 .mam len rada ked je sneh a postavi sa snehuliak a popripade v zahrade iglu 😀

matullienka
29. jan 2009

ahojte kocky zle mi je ako psovi

titkovamiriam
29. jan 2009

co si chora?

kocurik16
29. jan 2009

ahoj matu,dúfam,že sa ťa nechytá chrípka?

aj mne sa páčia biele stromy,strechy domov,a tak,ale mám šoky zo šmykľavých chodníkov,padám ako hruška zelená.ešteže ma niekto niekde má veľmi rád lebo klopem na čelo,pri tej kope pádov som si nikdy nič nezlomila

titkovamiriam
29. jan 2009

u nas sa to roztopilo,len na trave je vidno ze snezilo a vobec nefuka 🙂 do vecera pride jar 🙂

kocurik16
29. jan 2009

jar vítam s otvoreným náručím 😀 na ráno hlásia väčšie zimy tak uvidíme ☹

titkovamiriam
29. jan 2009

ved to a aj na vikend ze -12-dufam ze na orave a nie u nas dole

kocurik16
29. jan 2009

to dúfam aj ja 😀

titkovamiriam
29. jan 2009

tak ja uz idem pomalicky domov zdrham skor neviem sa dockat vysvecka. 😀

kocurik16
29. jan 2009

ja som sa už jedného dočkala,no des 😠 a ten druhý prax žerie,školu nemusí,tak ani neviem,či sa mám aj pozrieť ked príde domov ☹

titkovamiriam
29. jan 2009

MICHAL DVE TROJKY DEJEPIS MATIKA A MILAN TROJEC BIOLOGIA

alanis85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
30. jan 2009

dobre ranko!kavicka uvarena a vidim nieco zmazane 😲 ,u nas rano klzisko!!!!

titkovamiriam
30. jan 2009

A ZE KDE STE???!!!!

matullienka
30. jan 2009

bre ranko: kocky mne je cim dalej tym horsie uz ani na tu kavu nemam velmi chut a to je uz som mnou teda vazne

titkovamiriam
30. jan 2009

a si doma ci v praci 😲