Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

fannyl
2. okt 2008

ahojte,tak som nakukla k vám,mám dnes voľno a trochu sa nudím,už som navarila a aj upratala,tak som si zapla PC,prajem všetkým pekný deň 🙂

matullienka
2. okt 2008

a to dnes tu iba ja akoze pracujem?

emily333
2. okt 2008

matullienka ved sa blizi koniec tyzdna tak uz nepracuj tolko 🙂

matullienka
2. okt 2008

no sak sa mi ani nechce uz som sa dnes ukavickovala a ucajickovala a stale akosi nemam chut pracovat no co uz?

emily333
2. okt 2008

😀

matullienka
2. okt 2008

snad tu dnes neumrem

emily333
2. okt 2008

neboj zbehne ti to raz dva ja uz aj tak o chvilu ficim na melir 😀

matullienka
2. okt 2008

tak to mas potom fajnä

rikarr
autor
2. okt 2008

jééé ja som fachčila doma ako posledný rok a pol 😎 😀 v sobotu má malá oslavu tak zajtra porobím nejaké dobrotky,večer nachystáme stoly, v sobotu muž varí jedlo a už to vypukne ....kopa detí, hluk a všade neporiadok 🙄

emily333
2. okt 2008

tak to ti velmi upratovat netreba len tak zbezne 😀 😀 😀

emily333
3. okt 2008

Dobre ranko prajem . 🙂 Kocky pridajte sa na rannu kavicku.

matullienka
3. okt 2008

bre ranko uz sa pije :o)

titkovamiriam
3. okt 2008

dree ranko 😀 ,dnes si nevyberiem prace je dost-no je piatok tak neva vikend pred nami,sice uprsany no hlavne ze budeme doma. 😀

matullienka
3. okt 2008

presne tak a aj pracuje sa mi lahsie ked viem ze zajtra nemusim 😀 😀 😀

duskaf
3. okt 2008

Ahojte kočky, idem Vás len pozdraviť, lebo musím spracovať jablká, inak nás zasypú- hovorím o tých, čo opadli- keby ste mali dobrý nápad, čo s nimi, budem Vám povďačná.

matullienka
3. okt 2008

uvarit jablkovy kompot alebo detsku vyzivu spravit vyborne aj ja si na tom stale pochutnavam

titkovamiriam
3. okt 2008

jasne kompotiky,vyzivy,struhane 😀 ,napiect strudle,zemlovku-ja som tiez tento rok zajablkova no este som ziadne neodmietla-zavaram jak skrecok.
inak jablkovy a marhulovy kompot ked sa rozmixuje a prida sa jedna slahacka a cukor / ak treba/je super zmrzlina,bez slahacky dren. 😀 😀

matullienka
3. okt 2008

titkovamiriam: musim aj ja vyskusat znie to dobre

duskaf
3. okt 2008

Ja mám už veľmi veľa namrazené- nastrúhané, lebo my milujeme hnietený jablkový koláč, idem sa pustiť teraz do výživy- máte nejaký špeciálny recep?- ja idem uvariť bez šupky jabĺčka a slivky, potom keď to vychladne tak to vo veľkom mixéri pomixujem, ponalievam do fľaštičiek a zasterilizujem.

matullienka
3. okt 2008

my sme tusim davali aj trosku zlateho klasu aby to pekne zhustlo

duskaf
3. okt 2008

Vidíš matulienka, aj mne sa niečo také marí, že moja babka dávala zlatý klas. Ale neviem ten pomer.

matullienka
3. okt 2008

no to ti z hlavy presne nepoviem ale daj radsej menej a uvidis podla toho vzdy sa da potom este pridat 😉

duskaf
3. okt 2008

Ďakujem, tak aj spravím. Papa.

matullienka
3. okt 2008

duskaf: nemas za co tak nech sa ti to podari

emily333
3. okt 2008

ahojte ako vidim zavaracia sezona pokracuje 🙂 ja dnes varim dzem z hrusiek .

matullienka
3. okt 2008

a ako ho robis?

emily333
3. okt 2008

ocistene a porezane surove hrusky pomyxujem a na 1kg hrusiek 0,5kgcukru a dam verit do zhustnutia dost dlho lebo nemam zahustovadlo 🙂

titkovamiriam
3. okt 2008

najlepsie bez zahustovadla 😀 ,vidim ze sa vsetky cinime 🙂

emily333
3. okt 2008

jej malo byt varit ale vas to asi napadlo 😀

matullienka
3. okt 2008

no ano a ja zacinam byt pri vas aj riadne hladna mi tu robite chute a ja chuda v robote 🙂